• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
4
Buna hangi yürek dayanır? Saldırıda oğlunun parçalanan ceset parçalarını aradı

2020-01-23 21:12:24
Buna hangi yürek dayanır? Saldırıda oğlunun parçalanan ceset parçalarını aradı

Suriye'de zalim Esed rejiminin sivil halka yönelik saldırıları sürüyor. Burada yaşanan insanlık dramına her gün yenileri ekleniyor. İşte onlardan bir tanesi...

#1
Foto - CANINDAN BİR PARÇA OLAN OĞLUNUN PARÇALANMIŞ CESEDİNİ TOPLUYOR: Katil Esed güçlerinin bombalı saldırısında ölen oğlunun parçalarını toplayan annenin görüntüleri yürekleri dağladı.

CANINDAN BİR PARÇA OLAN OĞLUNUN PARÇALANMIŞ CESEDİNİ TOPLUYOR: Katil Esed güçlerinin bombalı saldırısında ölen oğlunun parçalarını toplayan annenin görüntüleri yürekleri dağladı.

#2
Foto - KENDİ HALKINI YOK ETMEYE ÇALIŞAN BİR REJİM: Rusya'nın desteğini alan Esed rejimi, bölgede sivilleri hedef almaya devam ediyor. Saldırılardan etkilenen sivillerin feryadına, hemen her gün tanık olmaya devam ediyoruz. Fakat son saldırılardan sonra kameralara yansıyan görüntüler, bölgede yaşanan insanlık dramının ne raddede olduğunu açıkça gözler önüne seriyor.

KENDİ HALKINI YOK ETMEYE ÇALIŞAN BİR REJİM: Rusya'nın desteğini alan Esed rejimi, bölgede sivilleri hedef almaya devam ediyor. Saldırılardan etkilenen sivillerin feryadına, hemen her gün tanık olmaya devam ediyoruz. Fakat son saldırılardan sonra kameralara yansıyan görüntüler, bölgede yaşanan insanlık dramının ne raddede olduğunu açıkça gözler önüne seriyor.

#3
Foto - ... VE ACILARIN EN BÜYÜĞÜNÜ YAŞAYAN BİR ANNE: Fakat son saldırılardan sonra kameralara yansıyan görüntüler, bölgede yaşanan insanlık dramının ne raddede olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. Halep'in güneyindeki El-Kalagiya köyünün çevresine düzenlenen saldırılarda, Muhammed Eid Nour adlı bir çocuk hayatını kaybetti. Bombaların tesiriyle parçalara ayrılan çocuğunun bedenini toplayan annenin feryadı ise yürekleri parlayacak cinstendi.

... VE ACILARIN EN BÜYÜĞÜNÜ YAŞAYAN BİR ANNE: Fakat son saldırılardan sonra kameralara yansıyan görüntüler, bölgede yaşanan insanlık dramının ne raddede olduğunu açıkça gözler önüne seriyor. Halep'in güneyindeki El-Kalagiya köyünün çevresine düzenlenen saldırılarda, Muhammed Eid Nour adlı bir çocuk hayatını kaybetti. Bombaların tesiriyle parçalara ayrılan çocuğunun bedenini toplayan annenin feryadı ise yürekleri parlayacak cinstendi.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23