• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Bu zamanda sapıklığın bu kadarına da pes doğrusu! Yağmur yağsın diye yaptıklarına inanamayacaksınız

2021-05-07 23:04:44
Bu zamanda sapıklığın bu kadarına da pes doğrusu! Yağmur yağsın diye yaptıklarına inanamayacaksınız

Gariplikler ülkesi Hindistan'da inanamayacağınız bir sapıklık daha. İlginçlikler ülkesi Hindistan'da bir kasabaya yağış getirmek için 2 kurbağa törenle evlendirilirken, kurbağa düğününün görüntüsü sosyal medyada viral oldu.

#1
Foto - 2 KURBAĞAYI EVLENDİRDİLER! Hindistan'ın Tripura eyaletindeki küçük bir kasabada Muson yağmurlarını bekleyen halk, kasabaya yağmur yağdırmak için kurbağaları evlendirdi.

2 KURBAĞAYI EVLENDİRDİLER! Hindistan'ın Tripura eyaletindeki küçük bir kasabada Muson yağmurlarını bekleyen halk, kasabaya yağmur yağdırmak için kurbağaları evlendirdi.

#2
Foto - EVLİLİK TÖRENİ GELENEKLERE GÖRE YAPILDI: Kurbağaların evlendirilmesinin kuraklık çeken bölgelere yağış getirdiğine inanan kasaba sakinleri, 2 kurbağayı geleneksel bir törenle evlendirdi. Kurbağa düğününün görüntüsü sosyal medyada viral oldu. Görüntülerde turuncu bir kıyafet giydirilen ve boynuna çelenk takılan damadın, eflatun bir kıyafet içindeki geline gelenekler uyarınca sindur uyguladığı görülüyor.

EVLİLİK TÖRENİ GELENEKLERE GÖRE YAPILDI: Kurbağaların evlendirilmesinin kuraklık çeken bölgelere yağış getirdiğine inanan kasaba sakinleri, 2 kurbağayı geleneksel bir törenle evlendirdi. Kurbağa düğününün görüntüsü sosyal medyada viral oldu. Görüntülerde turuncu bir kıyafet giydirilen ve boynuna çelenk takılan damadın, eflatun bir kıyafet içindeki geline gelenekler uyarınca sindur uyguladığı görülüyor.

#3
Foto - YAĞMUR YAĞSIN DİYE... Hindistan'da kurbağaların evlendirilmesinin bölgeye yağış getirdiğine inanılıyor. Bu nedenle Hindistan ve Bangladeş'te kurbağaların evlendirilmesi ender görülen bir durum değil.

YAĞMUR YAĞSIN DİYE... Hindistan'da kurbağaların evlendirilmesinin bölgeye yağış getirdiğine inanılıyor. Bu nedenle Hindistan ve Bangladeş'te kurbağaların evlendirilmesi ender görülen bir durum değil.

#4
Foto - DAHA ÖNCE DE YAPILMIŞTI: Temmuz 2019'da Madhya Pradesh eyaletinde bir çift kurbağa evlendirilmişti.

DAHA ÖNCE DE YAPILMIŞTI: Temmuz 2019'da Madhya Pradesh eyaletinde bir çift kurbağa evlendirilmişti.

#5
Foto - YAĞMUR YAĞIŞI DURSUN DİYE KURBAĞALAR BOŞANDIRILMIŞTI: Kurbağalar daha sonra bölgede etkili olan aralıksız yağışları durdurmak için yerliler tarafından boşanmıştı.

YAĞMUR YAĞIŞI DURSUN DİYE KURBAĞALAR BOŞANDIRILMIŞTI: Kurbağalar daha sonra bölgede etkili olan aralıksız yağışları durdurmak için yerliler tarafından boşanmıştı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23