• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bu nasıl gelenek? Yavru timsahla evlenendi, duvağını kaldırıp alnından öptü!

2022-07-01 22:18:31
Bu nasıl gelenek? Yavru timsahla evlenendi, duvağını kaldırıp alnından öptü!

Meksika'nın Oaxaca eyaletinde yer alan San Pedro Huamelula kasabasının Belediye Başkanı Victor Hugo Sosa Garcia bir timsahla evlendi.

#1
Foto - TÖRENLE TİMSAH EVLİLİĞİ YAPTI! Meksika’nın Oaxaca eyaletinde yer alan San Pedro Huamelula kasabasının Belediye Başkanı Victor Hugo Sosa Garcia, dün düzenlenen törenle

TÖRENLE TİMSAH EVLİLİĞİ YAPTI! Meksika’nın Oaxaca eyaletinde yer alan San Pedro Huamelula kasabasının Belediye Başkanı Victor Hugo Sosa Garcia, dün düzenlenen törenle "Prenses Alicia Rubi" adlı timsahla evlendi.

#2
Foto - GELİN TİMSAH BEYAZ GELİNLİK İÇERİSİNDE: Meksika’daki yerli halkla ait bir gelenek olarak gerçekleştirilen düğüne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Müzik ve danslar eşliğinde düzenlenen törende timsah Prenses Alicia Rubi’ye beyaz gelinlik giydirildi.

GELİN TİMSAH BEYAZ GELİNLİK İÇERİSİNDE: Meksika’daki yerli halkla ait bir gelenek olarak gerçekleştirilen düğüne vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Müzik ve danslar eşliğinde düzenlenen törende timsah Prenses Alicia Rubi’ye beyaz gelinlik giydirildi.

#3
Foto - DAMAT ÇOK MUTLU: Yerli halktan ileri gelen biri tarafından kıyılan nikahta timsahı eşi olarak kabul edip etmediğinin sorulması üzerine Garcia, “Güzel olmasının yanı sıra, halkımızın refahını isteyen biriyle evlenmek beni çok mutlu ediyor” sözlerini kullandı.

DAMAT ÇOK MUTLU: Yerli halktan ileri gelen biri tarafından kıyılan nikahta timsahı eşi olarak kabul edip etmediğinin sorulması üzerine Garcia, “Güzel olmasının yanı sıra, halkımızın refahını isteyen biriyle evlenmek beni çok mutlu ediyor” sözlerini kullandı.

#4
Foto - KUTSAL TİMSAH! San Pedro Huamelula kasabasında 1789 yılından bu yana gerçekleştirilen geleneğe göre yerli halkın lideri, küçük prenses olarak adlandırılan ve kutsal olarak kabul edilen bir cins timsah ile evlendiriliyor. Yerli halk, bu gelenek sayesinde bolluk ve refaha kavuşacaklarına inanıyor.

KUTSAL TİMSAH! San Pedro Huamelula kasabasında 1789 yılından bu yana gerçekleştirilen geleneğe göre yerli halkın lideri, küçük prenses olarak adlandırılan ve kutsal olarak kabul edilen bir cins timsah ile evlendiriliyor. Yerli halk, bu gelenek sayesinde bolluk ve refaha kavuşacaklarına inanıyor.

#5
Foto - TİMSAH GELİN BEYAZLAR İÇERİSİNDE

TİMSAH GELİN BEYAZLAR İÇERİSİNDE

#6
Foto - TİMSAH GELİN BEYAZLAR İÇERİSİNDE

TİMSAH GELİN BEYAZLAR İÇERİSİNDE

x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23