• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
15
Bu kareler hayatlarındaki son görüntüleri oldu... İşte ölümlerinden az önce fotoğrafı çekilenler

2020-07-14 21:17:22
Bu kareler hayatlarındaki son görüntüleri oldu... İşte ölümlerinden az önce fotoğrafı çekilenler

Öyle anlar var ki, bazı insanların dünyadaki son anları olup, fotoğraf makinesi ya da kamera ile kaydedilmektedir. Kimisi kaza, kimisi başka nedenler. İşte hayatlarının son pozu olan bazı insanlar..

#1
Foto - BU UÇAKTAKİ 42 KİŞİ AZ SONRA ÖLECEK: Tayvan'da bir Asya uçağının kazası sonucu 58 yolcudan 42'si öldü.

BU UÇAKTAKİ 42 KİŞİ AZ SONRA ÖLECEK: Tayvan'da bir Asya uçağının kazası sonucu 58 yolcudan 42'si öldü.

#2
Foto - HAYATTAKİ SON POZLARI OLDU: 1961'de Boeing 707'nin düşüşü ile ABD ulusal paten ekibiniyle beraber toplamda 73 kişi hayatını kaybetti.

HAYATTAKİ SON POZLARI OLDU: 1961'de Boeing 707'nin düşüşü ile ABD ulusal paten ekibiniyle beraber toplamda 73 kişi hayatını kaybetti.

#3
Foto - BİRAZ SONRA GÖZ ALTINA ALDIĞI KİŞİ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLECEK: Polis memuru Stephen Green, bıçaklanıp öldürülmeden az önce...

BİRAZ SONRA GÖZ ALTINA ALDIĞI KİŞİ TARAFINDAN ÖLDÜRÜLECEK: Polis memuru Stephen Green, bıçaklanıp öldürülmeden az önce...

#4
Foto - VEDA POZU OLDUĞUNU NEREDEN BİLECEKTİ: Stephen Hilder ölmeden önce böyle görüntülenmişti.

VEDA POZU OLDUĞUNU NEREDEN BİLECEKTİ: Stephen Hilder ölmeden önce böyle görüntülenmişti.

#5
Foto - BİRAZ SONRA PATLAMA OLACAK VE 5 ASKER HAYATINI KAYBEDECEK: Amerikan ordusu, 22 yaşında hayatını kaybeden bir ordu görevlisinin çektiği son fotoğraf karesi... 2013 yılında göreve başlayan Hilda Clayton, aynı yılın Temmuz ayında Afganistan'ın Qaraghahi bölgesinde ABD'li eğitmenlerin Afgan askerlere verdiği havan atışı eğitimini fotoğraflamak için deklanşöre bastı. Bu kare, eğittiği Afgan bir meslektaşıyla görev yapan Clayton'ın çektiği son fotoğraf oldu. Havan mermisinin patlaması sonrası genç fotoğrafçıyla birlikte 5 kişi hayatını kaybetti.

BİRAZ SONRA PATLAMA OLACAK VE 5 ASKER HAYATINI KAYBEDECEK: Amerikan ordusu, 22 yaşında hayatını kaybeden bir ordu görevlisinin çektiği son fotoğraf karesi... 2013 yılında göreve başlayan Hilda Clayton, aynı yılın Temmuz ayında Afganistan'ın Qaraghahi bölgesinde ABD'li eğitmenlerin Afgan askerlere verdiği havan atışı eğitimini fotoğraflamak için deklanşöre bastı. Bu kare, eğittiği Afgan bir meslektaşıyla görev yapan Clayton'ın çektiği son fotoğraf oldu. Havan mermisinin patlaması sonrası genç fotoğrafçıyla birlikte 5 kişi hayatını kaybetti.

#6
Foto - 1 EYLÜL'Ü ÇEKMEK İSTEYEN MUHABİR: Foto muhabir Bill Biggart, 11 Eylül 2001'de Dünya Ticaret Merkezi'ne yapılan ilk saldırıdan sonra fotoğraf çekmek için olay yerine koştu. O birinci kuledeki felaketi çekerken, ikinci kule de yıkıldı ve Biggart'ın cesedine ve kamerasına 4 gün sonra ulaşıldı

1 EYLÜL'Ü ÇEKMEK İSTEYEN MUHABİR: Foto muhabir Bill Biggart, 11 Eylül 2001'de Dünya Ticaret Merkezi'ne yapılan ilk saldırıdan sonra fotoğraf çekmek için olay yerine koştu. O birinci kuledeki felaketi çekerken, ikinci kule de yıkıldı ve Biggart'ın cesedine ve kamerasına 4 gün sonra ulaşıldı

#7
Foto - KIRMIZI KIYAFETLİ KADIN AZ SONRA ŞELALEDEN DÜŞÜP ÖLECEK: Japon turist Ayano Tokumasu (kırmızı kıyafetli) Niagara Şelalesine düşerek öldü.

KIRMIZI KIYAFETLİ KADIN AZ SONRA ŞELALEDEN DÜŞÜP ÖLECEK: Japon turist Ayano Tokumasu (kırmızı kıyafetli) Niagara Şelalesine düşerek öldü.

#8
Foto - PARAŞÜTÜ AÇILMAYINCA: Robert Overstacker, Niagara Şelalelerinden paraşütle atmaya çalıştı ancak paraşütü açılmadı. Bu fotoğraf çekildikten bir saat sonra hastanede öldü.

PARAŞÜTÜ AÇILMAYINCA: Robert Overstacker, Niagara Şelalelerinden paraşütle atmaya çalıştı ancak paraşütü açılmadı. Bu fotoğraf çekildikten bir saat sonra hastanede öldü.

#9
Foto - FACEBOOK'TAN VEDA FOTOĞRAFI: Gabriella Hernandez kendini asmadan önce bu fotoğrafı Facebook hesabında paylaştı.

FACEBOOK'TAN VEDA FOTOĞRAFI: Gabriella Hernandez kendini asmadan önce bu fotoğrafı Facebook hesabında paylaştı.

#10
Foto - BU UÇAKTAKİ YOLCULARDAN 509'YU AZ SONRA ÖLECEK: Japon havayoluna ait bir uçak düşmeden 32 dakika önce. Bu uçak kazasında 509 kişi hayatını kaybetmişti.

BU UÇAKTAKİ YOLCULARDAN 509'YU AZ SONRA ÖLECEK: Japon havayoluna ait bir uçak düşmeden 32 dakika önce. Bu uçak kazasında 509 kişi hayatını kaybetmişti.

#11
Foto - ÖLMEDEN ÖNCE SON POZLAR: Soldan sağa Nicolai Thibeaux-Brignolle, Lyudmilla Dubinina, Semyon Zolotarev ve Zina Kolmogorova, ölmeden önce bu siyah beyaz fotoğraf karesinde mutlu ve rahat bir şekilde kameralara gülümsedi.

ÖLMEDEN ÖNCE SON POZLAR: Soldan sağa Nicolai Thibeaux-Brignolle, Lyudmilla Dubinina, Semyon Zolotarev ve Zina Kolmogorova, ölmeden önce bu siyah beyaz fotoğraf karesinde mutlu ve rahat bir şekilde kameralara gülümsedi.

#12
Foto - SİBİRYA DAĞI KURBANLARI: Maceraperest dokuz Rus gencin 1959'da Sibirya'daki Ural Dağı'na tırmanışlarının fotoğrafları. Yedi erkek ve iki kadından oluşan öğrenciler, aşırı soğuk ve sıfırın altındaki bir havada tırmanış yapmaya karar verdiler. Hepsi de son derece sağlıklı ve deneyimli dağcılar olan öğrenciler... Sibirya'nın keskin hava koşullarına dayanıklı giysi ve ekipmanın yanısıra, yanlarına fotoğraf makineleri ve günlüklerini alarak bu heyecanlı yolculuğa başladılar. Ancak tırmanıştan bir ay sonra yolculukları ölümle sonuçlandı. Üzerinden 54 yıl geçmesine rağmen gençlerin tırmanışının neden sonlandığını kimse bilimsel olarak yüzde yüz açıklayamıyor.

SİBİRYA DAĞI KURBANLARI: Maceraperest dokuz Rus gencin 1959'da Sibirya'daki Ural Dağı'na tırmanışlarının fotoğrafları. Yedi erkek ve iki kadından oluşan öğrenciler, aşırı soğuk ve sıfırın altındaki bir havada tırmanış yapmaya karar verdiler. Hepsi de son derece sağlıklı ve deneyimli dağcılar olan öğrenciler... Sibirya'nın keskin hava koşullarına dayanıklı giysi ve ekipmanın yanısıra, yanlarına fotoğraf makineleri ve günlüklerini alarak bu heyecanlı yolculuğa başladılar. Ancak tırmanıştan bir ay sonra yolculukları ölümle sonuçlandı. Üzerinden 54 yıl geçmesine rağmen gençlerin tırmanışının neden sonlandığını kimse bilimsel olarak yüzde yüz açıklayamıyor.

#13
Foto - ÇEKTİĞİ SON FOTOĞRAF BU MU OLDU? Vahşi doğa fotoğrafçısı çadırında iken aniden bir bozayının saldırısına uğradı. Bu fotoğrafın onun çektiği son fotoğraf olduğu iddia edildiJapon fotoğrafçı Michio Hoshino 1996 yılında Rusya'nın Kamchatka kentinde vahşi doğayı fotoğrafladıktan sonra çadırına çekilmiş ardından bir bozayının saldırısına uğramıştı. Daha sonra bu fotoğrafın onun çektiği son kare olduğu iddia edildi.

ÇEKTİĞİ SON FOTOĞRAF BU MU OLDU? Vahşi doğa fotoğrafçısı çadırında iken aniden bir bozayının saldırısına uğradı. Bu fotoğrafın onun çektiği son fotoğraf olduğu iddia edildiJapon fotoğrafçı Michio Hoshino 1996 yılında Rusya'nın Kamchatka kentinde vahşi doğayı fotoğrafladıktan sonra çadırına çekilmiş ardından bir bozayının saldırısına uğramıştı. Daha sonra bu fotoğrafın onun çektiği son kare olduğu iddia edildi.

#14
Foto - ABD POLİSİ GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜRDÜ: George Floyd'un ölümü 25 Mayıs 2020 tarihinde akşam saatlerinde Minneapolis'te 20 Amerikan doları sahte banknot ihbarı için gelen polislerden biri olan beyaz polis memuru Derek Chauvin'in kelepçeli şekilde yere yüz-üstü yatırdığı Afro-Amerikalı şüpheli George Floyd'un boynuna 8 dakika 46 saniye boyunca diziyle bastırarak öldürdü.

ABD POLİSİ GÖZ GÖRE GÖRE ÖLDÜRDÜ: George Floyd'un ölümü 25 Mayıs 2020 tarihinde akşam saatlerinde Minneapolis'te 20 Amerikan doları sahte banknot ihbarı için gelen polislerden biri olan beyaz polis memuru Derek Chauvin'in kelepçeli şekilde yere yüz-üstü yatırdığı Afro-Amerikalı şüpheli George Floyd'un boynuna 8 dakika 46 saniye boyunca diziyle bastırarak öldürdü.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı