• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
6
Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı? | 4 5 Temmuz sokağa çıkma yasağı olan iller

2020-06-30 09:16:24
Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı? | 4 5 Temmuz sokağa çıkma yasağı olan iller

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? Koronavirüs salgını yaşamlarımıza sokağa çıkma kısıtlaması uygulamasını da getirdi. Salgında bulaş zincirinin kırılması için uzun bir süre hafta sonları ve resmi tatillerde bazı illerde sokağa çıkma yasakları uygulandı. 1 Haziran sonrasında normalleşme adımlarının atılmasıyla sokağa çıkma kısıtlamaları da kısmi olarak kaldırıldı. LGS ve YKS'nin olduğu günler 81 ilde belirli saatlerde sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı. Son olarak 27-28 Haziran tarihlerinde 81 ilde belli saatler arasında sokağa çıkma yasağı uygulandı. Vatandaşlar bu sebeple bir sonraki sokağa çıkma yasağının ne zaman olacağını merak ediyor. Milyonlarca kişi "4 5 Temmuz'da sokağa çıkma yasağı var mı?" , "Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı?" , "Hangi günler sokağa çıkma yasağı var", "Bu hafta sokağa çıkma yasağı olacak mı?" , "Bu hafta hangi illerde sokağa çıkma yasağı var?" sorularının cevaplarını araştırıyor. İşte, detaylar.

#1
Foto - Vatandaşlar internette sık sık “Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, konu hakkında resmi açıklama geldi mi?

Vatandaşlar internette sık sık “Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?” sorusunun cevabını araştırıyor. Peki, konu hakkında resmi açıklama geldi mi?

#2
Foto - Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı? | 4 5 Temmuz sokağa çıkma yasağı olan iller?

Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı? | 4 5 Temmuz sokağa çıkma yasağı olan iller?

#3
Foto - Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatlarımıza maske ve sosyal mesafe kuralları yerleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptıkları açıklamalarda salgına karşı en etkili silahlarımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen olduğunu belirtiyor. Vatandaşların bu kurallara riayet etmesi ısrarla vurgulanıyor.

Koronavirüs salgınıyla birlikte hayatlarımıza maske ve sosyal mesafe kuralları yerleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yaptıkları açıklamalarda salgına karşı en etkili silahlarımızın sosyal mesafe, maske ve hijyen olduğunu belirtiyor. Vatandaşların bu kurallara riayet etmesi ısrarla vurgulanıyor.

#4
Foto - 20 Haziran Cumartesi günü LGS sebebiyle, 27-28 Haziran’da ise YKS sebebiyle 81 ilde sokağa çıkma kısıtlamaları yaşandı. Aynı durumun 4-5 Temmuz’da olup olmayacağı merak konusu. 29 Haziran Pazartesi günü kabine kurulu toplantısı yapıldı. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan sokağa çıkma kısıtlaması konusuna değinmedi.

20 Haziran Cumartesi günü LGS sebebiyle, 27-28 Haziran’da ise YKS sebebiyle 81 ilde sokağa çıkma kısıtlamaları yaşandı. Aynı durumun 4-5 Temmuz’da olup olmayacağı merak konusu. 29 Haziran Pazartesi günü kabine kurulu toplantısı yapıldı. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan sokağa çıkma kısıtlaması konusuna değinmedi.

#5
Foto - Henüz resmi bir açıklamanın bulunmamasına rağmen 4-5 Temmuz’da sokağa çıkma kısıtlamalarının olması beklenmiyor.

Henüz resmi bir açıklamanın bulunmamasına rağmen 4-5 Temmuz’da sokağa çıkma kısıtlamalarının olması beklenmiyor.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı