• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
#1
Foto - Finlandiya'da Laponya bölgesinde Rovaniemi şehrinde bulunan ve içinde oduncuların yaşadığı Kotisaari Adası dünyanın en güzel adalarından biri.

Finlandiya'da Laponya bölgesinde Rovaniemi şehrinde bulunan ve içinde oduncuların yaşadığı Kotisaari Adası dünyanın en güzel adalarından biri.

#2
Foto - Finlandiya yaklaşık 50 bin gölün bulunduğu bir ülke. Çok sayıda doğa harikasına sahip olan ve dünyanın en yeşil ülkelerinden biri olan Finlandiya'da bulunan Kotisaari Adası, ülkenin simgelerinden biri.

Finlandiya yaklaşık 50 bin gölün bulunduğu bir ülke. Çok sayıda doğa harikasına sahip olan ve dünyanın en yeşil ülkelerinden biri olan Finlandiya'da bulunan Kotisaari Adası, ülkenin simgelerinden biri.

#3
Foto - Her mevsimin diğerinden daha büyüleyici yaşandığı adanın drone ile fotoğraflarını çeken fotoğraf sanatçısı Jani Ylinampa bu güzelliği gözler önüne serdi.

Her mevsimin diğerinden daha büyüleyici yaşandığı adanın drone ile fotoğraflarını çeken fotoğraf sanatçısı Jani Ylinampa bu güzelliği gözler önüne serdi.

#4
Foto - Adada yalnızca 9 kişi yaşıyor ve bu kişiler de odunculuk ile geçinen aileler...

Adada yalnızca 9 kişi yaşıyor ve bu kişiler de odunculuk ile geçinen aileler...

#5
Foto -

#6
Foto - Ylinapa, Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz mevsimlerini ayrı ayrı fotoğraflayarak seriyi bir yılda tamamladı.

Ylinapa, Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz mevsimlerini ayrı ayrı fotoğraflayarak seriyi bir yılda tamamladı.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23