• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
7
Bebek büyüklüğündeki dev kurbağayı görenler gözlerine inanamıyor

2021-05-12 22:43:38
Bebek büyüklüğündeki dev kurbağayı görenler gözlerine inanamıyor

Böylesi görülmedi. Solomon Adaları'nda yaşayan Jimmy Hugo isimli köylü, insan bebeği büyüklüğünde bir kurbağa buldu. Hugo, kurbağanın şu ana kadar gördüğü en büyük kurbağa olduğunu söyledi.

#1
Foto - DOMUZ AVINA ÇIKTI, DEV KURBAĞA BULDU! Köyde çiftliği olan 35 yaşındaki Hugo, domuz avına çıktığı sırada çalılığın arasında dev kurbağayı buldu. Kurbağayı köye getiren Hugo, hayvanı görenlerin gözlerine inanamadıklarını söyledi.

DOMUZ AVINA ÇIKTI, DEV KURBAĞA BULDU! Köyde çiftliği olan 35 yaşındaki Hugo, domuz avına çıktığı sırada çalılığın arasında dev kurbağayı buldu. Kurbağayı köye getiren Hugo, hayvanı görenlerin gözlerine inanamadıklarını söyledi.

#2
Foto - DEV KURBAĞAYI GÖREN FOTOĞRAF ÇEKME YARIŞINA GİRDİ: Kurbağayı gören köylüler kurbağayı ellerine alıp fotoğraf çekti.

DEV KURBAĞAYI GÖREN FOTOĞRAF ÇEKME YARIŞINA GİRDİ: Kurbağayı gören köylüler kurbağayı ellerine alıp fotoğraf çekti.

#3
Foto - AVLANMA SIRASINDA KÖPEKLER BULDU: Bölgede normalden büyük kurbağaların olduğunu, ama bu kurbağanın gördükleri en büyük kurbağa olduğunu söyleyen Hugo, iki köpeği ile domuz avında olduğu sırada köpeğinin çalılıklar arasına girdiğini ve yakaladıkları kurbağa ile oynamaya başladıklarını söyledi.

AVLANMA SIRASINDA KÖPEKLER BULDU: Bölgede normalden büyük kurbağaların olduğunu, ama bu kurbağanın gördükleri en büyük kurbağa olduğunu söyleyen Hugo, iki köpeği ile domuz avında olduğu sırada köpeğinin çalılıklar arasına girdiğini ve yakaladıkları kurbağa ile oynamaya başladıklarını söyledi.

#4
Foto - FOTOĞRAFINI ÇEKTİKLERİ KURBAĞAYI YEDİLER! Hugo, kurbağayı eline alıp köye getirene kadar kurbağanın öldüğünü ve köydeki herkesin kurbağa ile fotoğraf çektikten sonra köylülerin kurbağayı yediklerini söyledi.

FOTOĞRAFINI ÇEKTİKLERİ KURBAĞAYI YEDİLER! Hugo, kurbağayı eline alıp köye getirene kadar kurbağanın öldüğünü ve köydeki herkesin kurbağa ile fotoğraf çektikten sonra köylülerin kurbağayı yediklerini söyledi.

#5
Foto - BÖLGEDEKİ KURBAĞA TÜRLERİNDE AZALMA: Yetkililer bölgede bulunan kurbağa türlerinin azaldığını, nehirde elbise yıkayan insanların kullandıkları deterjanlar nedeniyle kurbağaların derilerinin ciddi bir şekilde zarar gördüğünü belirtti.

BÖLGEDEKİ KURBAĞA TÜRLERİNDE AZALMA: Yetkililer bölgede bulunan kurbağa türlerinin azaldığını, nehirde elbise yıkayan insanların kullandıkları deterjanlar nedeniyle kurbağaların derilerinin ciddi bir şekilde zarar gördüğünü belirtti.

#6
Foto - DEV KURBAĞA HATIRASI!

DEV KURBAĞA HATIRASI!

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23