• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
3
Başparmaklarınızın pozisyonu kişiliğinizi yansıtıyor

2019-10-03 09:31:12
Başparmaklarınızın pozisyonu kişiliğinizi yansıtıyor

Sol başparmak üstte Eğer ellerinizi kenetlediğinizde sol başparmağınız üste geliyorsa, bu sizin pratik bir insan olduğunuzu gösterir. Siz asla fevri, alelacele ve düşünmeden karar veren biri değilsiniz. Bir sonuca varmadan önce artılarını ve eksilerini detaylıca düşünüyorsunuz. Sizi kandırmak oldukça zor, yalan söyleyen birini gözlerinden anlıyorsunuz.

#1
Foto - Her iki başparmak da aynı hizada Siz “şeytan ayrıntıda gizlidir” diyen kişisiniz. Mükemmeliyetçi olmakla kalmıyor, diğer insanların da aynı şekilde kendilerini yaptıkları işe vermelerini ve odaklanmalarını istiyorsunuz. Liderlik sizin doğanızda var ve her zaman insanlara örnek olmaya, onlara öncülük yapmaya gayret ediyorsunuz. Ancak bu, diğer insanların ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini gözetmediğiniz anlamına gelmiyor kesinlikle.

Her iki başparmak da aynı hizada Siz “şeytan ayrıntıda gizlidir” diyen kişisiniz. Mükemmeliyetçi olmakla kalmıyor, diğer insanların da aynı şekilde kendilerini yaptıkları işe vermelerini ve odaklanmalarını istiyorsunuz. Liderlik sizin doğanızda var ve her zaman insanlara örnek olmaya, onlara öncülük yapmaya gayret ediyorsunuz. Ancak bu, diğer insanların ihtiyaçlarını ve hassasiyetlerini gözetmediğiniz anlamına gelmiyor kesinlikle.

#2
Foto - Sağ başparmak üstte Eğer ellerinizi kenetlediğinizde sağ başparmağınız üstte kalıyorsa sizin duygusallık katsayınız diğer insanlardan bir hayli fazla. Gerçek duygularını saklıyor olsa bile bir insanın neler hissettiğini çok iyi anlıyorsunuz. Bu benzersiz özellik sayesindedir ki insanların size açılması, kimseyle konuşamadıkları şeyleri size söylemesi hiç şaşırtıcı değil.

Sağ başparmak üstte Eğer ellerinizi kenetlediğinizde sağ başparmağınız üstte kalıyorsa sizin duygusallık katsayınız diğer insanlardan bir hayli fazla. Gerçek duygularını saklıyor olsa bile bir insanın neler hissettiğini çok iyi anlıyorsunuz. Bu benzersiz özellik sayesindedir ki insanların size açılması, kimseyle konuşamadıkları şeyleri size söylemesi hiç şaşırtıcı değil.

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23