• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
8
Ankara'da sağlık çalışanlarına saldırı girişiminin fotoğrafları ortaya çıktı

2020-09-23 19:31:44
Ankara'da sağlık çalışanlarına saldırı girişiminin fotoğrafları ortaya çıktı

Ankara’daki Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık çalışanlarına yönelik saldırı girişimi olayının güvenlik kamerası kaydından elde edilen fotoğraf kareleri ortaya çıktı. Fotoğraflar mahkeme dosyasına girdi.

#1
Foto - İlk kıvılcımı maktülün eşi Gamze Öztaş ateşliyor. Kamu malı olan bilgisayarı yere atıyor.

İlk kıvılcımı maktülün eşi Gamze Öztaş ateşliyor. Kamu malı olan bilgisayarı yere atıyor.

#2
Foto - HAKLARINDA SORUŞTURMA AÇILDI: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, sağlık çalışanlarına yönelik saldırı girişimine ilişkin

HAKLARINDA SORUŞTURMA AÇILDI: Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, sağlık çalışanlarına yönelik saldırı girişimine ilişkin "kamu malına zarar verme", "görevini yaptırmamak için direnme", "tehdit" ve "hakaret" suçlarından soruşturma başlatmıştı. Soruşturma kapsamında kimlik tespiti yapılan şüphelilerden 5’i gözaltına alınmıştı.

#3
Foto - ADLİYEYE SEV EDİLDİLER: Emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesine sevk edilen şüpheliler, soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısı Lütfü Karakuş'a ifade verdi. Savcı, şüphelilerden Soykan K. ve Muhammet Devran Ö.'yü

ADLİYEYE SEV EDİLDİLER: Emniyetteki işlemlerinin ardından Ankara Adliyesine sevk edilen şüpheliler, soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısı Lütfü Karakuş'a ifade verdi. Savcı, şüphelilerden Soykan K. ve Muhammet Devran Ö.'yü "görevini yaptırmamak için direnme" ve "kamu malına zarar verme" suçlarından tutuklanma, diğer şüpheliler Yasin Ö., Mehmet Sadık Ö. ve suça sürüklenen çocuk Berat O.'nun ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılması talebiyle mahkemeye sevk etti.

#4
Foto - MAKTÜLÜN HASTANEYE İLK GETİRİLİŞİ: Öte yandan, hastanenin güvenlik kamera kayıtlarından elde edilen fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflarda, silahlı kavga nedeniyle hayatını kaybeden Ahmet Ö. ile yaralı Fırat Ö.'nün hastaneye getiriliş anları görülüyor.

MAKTÜLÜN HASTANEYE İLK GETİRİLİŞİ: Öte yandan, hastanenin güvenlik kamera kayıtlarından elde edilen fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflarda, silahlı kavga nedeniyle hayatını kaybeden Ahmet Ö. ile yaralı Fırat Ö.'nün hastaneye getiriliş anları görülüyor.

#5
Foto - ÖLÜM HABERİYLE BİRLİKTE ORTALIK KARIŞIYOR: Olaydan haberdar olarak hastaneye gelen yakınlarının yoğun bakım ünitesinin önünde bekleyişleri görüldü. Ahmet Ö.'nün ölüm haberinin alınmasının ardından aile yakınlarından bazılarının yoğun bakım ünitesinin cam ve kapısına vurma anları fotoğraf karelerine yansıdı.

ÖLÜM HABERİYLE BİRLİKTE ORTALIK KARIŞIYOR: Olaydan haberdar olarak hastaneye gelen yakınlarının yoğun bakım ünitesinin önünde bekleyişleri görüldü. Ahmet Ö.'nün ölüm haberinin alınmasının ardından aile yakınlarından bazılarının yoğun bakım ünitesinin cam ve kapısına vurma anları fotoğraf karelerine yansıdı.

#6
Foto - SAĞLIK ÇALIŞANLARI UZAKLAŞTIRILIYOR: Olaya müdahale eden polis ekiplerinin, sağlık çalışanlarını olay yerinden tahliye ettiği de görüldü.

SAĞLIK ÇALIŞANLARI UZAKLAŞTIRILIYOR: Olaya müdahale eden polis ekiplerinin, sağlık çalışanlarını olay yerinden tahliye ettiği de görüldü.

#7
Foto - ..VE KARGAŞA GİTTİKÇE BÜYÜYOR

..VE KARGAŞA GİTTİKÇE BÜYÜYOR

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23