• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
9
Amatör fotoğrafçının astronomi ve uzay fotoğrafları ilgi çekiyor

2020-01-09 19:28:36
Amatör fotoğrafçının astronomi ve uzay fotoğrafları ilgi çekiyor

Hastanede anestezi teknikeri olarak görev yapan 25 yaşındaki Mücahit Çelik, 5 yıldır hobi olarak astrofotoğrafçılık yaparak astronomi ve uzay fotoğrafları çekiyor.

#1
Foto - ASIL MESLEĞİ ANESTEZİ TEKNİKERİ: 3 yıldır Bingöl Devlet Hastanesi'nde anestezi teknikeri olarak çalışan Çelik, arta kalan zamanını derin uzay objelerini gözlemlemeye ve fotoğraflamaya ayırarak adeta uzayın karanlık kalan yönlerini deklanşörü ile gün yüzüne çıkarıyor.

ASIL MESLEĞİ ANESTEZİ TEKNİKERİ: 3 yıldır Bingöl Devlet Hastanesi'nde anestezi teknikeri olarak çalışan Çelik, arta kalan zamanını derin uzay objelerini gözlemlemeye ve fotoğraflamaya ayırarak adeta uzayın karanlık kalan yönlerini deklanşörü ile gün yüzüne çıkarıyor.

#2
Foto - FOTOĞRAFLAR ELAZIĞ ve BİNGÖL'DEN: 3 yıldır Bingöl Devlet Hastanesi'nde anestezi teknikeri olarak çalışan Çelik, arta kalan zamanını derin uzay objelerini gözlemlemeye ve fotoğraflamaya ayırarak adeta uzayın karanlık kalan yönlerini deklanşörü ile gün yüzüne çıkarıyor.

FOTOĞRAFLAR ELAZIĞ ve BİNGÖL'DEN: 3 yıldır Bingöl Devlet Hastanesi'nde anestezi teknikeri olarak çalışan Çelik, arta kalan zamanını derin uzay objelerini gözlemlemeye ve fotoğraflamaya ayırarak adeta uzayın karanlık kalan yönlerini deklanşörü ile gün yüzüne çıkarıyor.

#3
Foto - BU İŞİ HOBİ OLARAK YAPIYOR: 5 yıldır hobi olarak astrofotoğrafçılık yaparak astronomi ve uzay fotoğrafları çekiyor.

BU İŞİ HOBİ OLARAK YAPIYOR: 5 yıldır hobi olarak astrofotoğrafçılık yaparak astronomi ve uzay fotoğrafları çekiyor.

#4
Foto - BÜYÜK FEDAKARLIK YAPIYOR: Sadece bir kareyi yakalamak için ortalama 6 saatte yaklaşık 3 bin kare fotoğraf çekiyor.

BÜYÜK FEDAKARLIK YAPIYOR: Sadece bir kareyi yakalamak için ortalama 6 saatte yaklaşık 3 bin kare fotoğraf çekiyor.

#5
Foto - HIZLANDIRILMIŞ GÖRÜNTÜLER: Çektiği hızlandırılmış görüntüler (timelapse) ile büyük beğeni toplayan Çelik, mesleğinin dışından çektiği enstantelerle hem Elazığ hem de Bingöl’ün doğa güzelliklerinin tanıtımına da katkı sağlıyor.

HIZLANDIRILMIŞ GÖRÜNTÜLER: Çektiği hızlandırılmış görüntüler (timelapse) ile büyük beğeni toplayan Çelik, mesleğinin dışından çektiği enstantelerle hem Elazığ hem de Bingöl’ün doğa güzelliklerinin tanıtımına da katkı sağlıyor.

#6
Foto - HARPUT KALESİNDEN...

HARPUT KALESİNDEN...

#7
Foto - MUHTEŞEM GÖRÜNTÜ...

MUHTEŞEM GÖRÜNTÜ...

#8
Foto - Ellerine sağlık Mücahit ÇELİK

Ellerine sağlık Mücahit ÇELİK

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı