İstanbullular İstanbul’a sahip çıkacak ve yalan yenilecek İnşAllah!

21 Haziran 2019 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Allahın lütfuyla kaleme aldığımız 01 Mart 2019 tarihli “ Yalan Yenilecek!” başlıklı yazımızı “Allah, sadece doğrularla beraberdir! Ve Yalancıları asla sevmez!’’ İlahi Mesajlarının gereği; ‘’yalan, doğruluk karşısında mutlaka yenilecektir İnşAllah!” ifadesiyle bitirmiştik! Aradan geçen üç ay içindeki süreçte yaşananlarla gördüklerimiz ve duyduklarımızla bizi haklı çıkaran Allahımıza hamd olsun!

Allahımızın emanetleri olan Dinimizi, Vatanımızı, Namuslarımızı, Canlarımızı, İstikrar ve İstiklalimizi korumanın yollarından biri de Seçim Sandığında kullandığımız oylarımızdır!

Seçim Sandıklarının tamamının yeniden sayılmasını YSK’ya itiraz ederek durduran CHP ve avanesinin sinsi planları sebebiyle İstanbul’daki kardeşlerimiz büyük bir hırs ve motivasyonla pazar günü yeniden sandık başına gidecekler!

Ve oylarını Bismillah diyerek Ülkemizin ve Nesillerimizin İstikrarı, İstiklali ve İstikbali için kullanacaklar İnşAllah!

İstanbullular; Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimizin, Eba Eyyub’el Ensari (r.a)’nin ve Fatih Sultan Mehmed’in emaneti İstanbulumuzu ve Fethin Sembolü Ayasofya’mızı Konstantinopolis’e çevirmek isteyen Siyonist-Haçlı ittifakının içimizdeki Makarios aşığı taşeronlarının oyunlarını AK oylarıyla bozacak İnşAllah! 

İstanbullular; Suriye’ye, Irak’a, Libya’ya ve Mısır’a bir kez daha ibret nazarlarıyla bakarak o sarsılmaz vicdanı ve ferasetiyle sandık başına vardığında Haçlı-Siyon terör örgütününSilahlı Darbelerle yıkamadıkları milletin İktidarını ve milletin liderini, Sandık darbeleriyle yıkmak isteyenlerin oyunlarını bir kez daha tefekkür ederek AK Oylarıyla bozacaklar İnşAllah!

İstanbullular; “En büyük Parti Vatandır! En büyük Irk Vatandır! En büyük Mezheb Vatandır! Vatan olmazsa ne Din kalır, ne Irk, ne de mezhep! Patatessiz, Poşetsiz, Domatessiz ve Dolarsız yaşarız amma Devletsiz asla!” gerçeğiyle sandık başına koşarak oylarını kullanacaklar ve şer merkezlerinin Anadolu’da hayata geçirmek istedikleri kirli ve kanlı emellerini engellemek için İstanbul’un önemli bir kale olduğu bilinciyle bir kez daha AK Oylarıyla surda gedik açtırmayacaklar İnşAllah!

İstanbullular; Asıl hedefleri, Belediye Başkanı seçimi bahanesiyle İktidarı ve Liderini devirip Ülkemiz içinde kaos meydana getirmek isteyen fitne ve nifak odaklarının oyunlarını eş-dost ve akrabalarına da anlatacak ve varsa memleketlerine gitmişleri sandıklara çağırarak bir blok halinde oylarıyla hüsrana uğratacaklar İnşAllah! 

İstanbullular; CHP dönemindeki asla unutulamayan çöp, çukur ve çamurlu İstanbulumuzu Marmaray, Köprüler, Yollar, Tüneller, Trenler, Barajlar ve Millet Parklarıyla modernleştiren Binali Yıldırım kardeşimize sahip çıkacak, dedeler, neneler ve babalar genç seçmene o kara günleri anlatarak şuurlandıracak ve el ele sandığa giderek Ak oylarıyla İstanbul’u yeniden şehr-i emine emanet edecekler İnşAllah!

İstanbullular; Din, Vatan, Irk ve Lisan düşmanı olduğu geçmişteki kirli sabıkasıyla tescilli CHP’nin, ‘’Kürd’ün hamisi’’ olduğunu iddia eden HDP ile ittifakındaki sinsi Siyonist planını anladılar! Selahaddin Eyyubi’nin torunları ve Şeyh Said Şehidimizin âşıkları Kürt kardeşlerimiz ve Sultan Alpaslan’ın torunları Türk kardeşlerimiz el ele vererek AK oylarıyla bu sinsi Planı bozacaklar ve İstanbulumuzda yaşayan Ermeni, Rum, Musevi vs diğer etnik kimliklere sahip vatandaşlarımızı da bu gönül kervanına dahil ederek topyekûn AK Oylarıyla birliği sandıkta sağlayacaklar İnşAllah! 

İstanbullular; Devrimlerle İslam Medeniyetimizi deviren, Ezanımızı yasaklayan,  Konya, Sivas, Yozgat, Trabzon, Erzurum, Gümüşhane gibi şehirlerimizi kalkındırmama cezasıyla birçok alimiyle idam eden ve Tunceli ismine çevirdikleri Dersim’i yerle bir ederek binlerce masum ve mazlum kardeşlerimizi katleden ve binlercesini sürgüne gönderen ve Ülkemizin Maddi ve Manevi Bağımsızlığına savaş açarak, Dünyamızı ve Ahiretimizi Cehenneme Hazırlama Partisi’ne karşı Alevisi-Sünnisiyle el ele verecek ve AK oylarıyla gereken dersi sandıkta verecekler İnşAllah!

İstanbullular; “Yeniden Büyük Türkiye! ideali uğruna nice çileler çeken, darbelerin gazisi Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamızı yasaklayarak, Adnan Menderesimizi idam ederek, Özal’ımızı zehirleterek Milli Mücadelemize darbe üstüne darbe yaptırtanları unutmayacak! “Küsmüştüm, kızmıştım, dargındım ama hangi şey küskünlüğe feda edilebilir! Vatan mı?” diye soracak ve sandık başına geldiğinde bugünün kızgınlığıyla değil geçmişin tecrübesi ve geleceğin umuduyla bu zulümleri yapanlara  gereken dersi Ak oylarıyla verecekler İnşAllah!

Ve İstanbullular; “İstanbul’a Devam mı? Konstantinopolis’e Selam mı?” sorusuna, ‘’İSTANBUL’A DEVAM İNŞALLAH!” diyerek İstanbul’umuza, Ülkemize, Mukaddes Beldelerimize Ak Oylarıyla sahip çıkacak İnşAllah!”

Ve İstanbullular; 

Yedi tepe üstünde gergef işleyen zamana

Yedi renk, yedi sesten sayısız belirişler ekleyecekler Pazar günü!

Eyüp yine öksüz kalmasın,

Her şafak Hisarlarda yayından çıkan oklar hedefinden sapmasın diyecekler!

Topkapı Sarayından ve Ayasofyamızdan gelen çığlıklara bir kez daha kulak kabartacaklar ve üstadın dizelerini hatırlayarak:

‘’Ana gibi yar olmaz, İstanbul gibi diyar;

Güleni şöyle dursun, ağlayanı bahtiyar...

Gecesi sünbül kokan

Türkçesi bülbül kokan,

İstanbul,

İstanbul...’’

diyerek Ak oylarını kullanacaklar İnşAllah!

Allah cc, seçimlerin neticesinde tüm mazlum coğrafyamızı sevindirsin, Siyonist ve emperyalist işgalci haydutlarıda matem ettirsin! Amin!

Unutmayalım ki; “Allah sadece doğrularla beraberdir! Ve Yalancıları asla sevmez!’’ İlahi Mesajlarının gereği; yalan, doğruluk karşısında mutlaka yenilecektir İnşAllah!

Salı Akşamı saat 20.30’da Akit TV ve Kanal 68 TV ile ortak Canlı yayın “Milli Diriliş” Programında seçim sonuçlarını değerlendirmek için buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz!

Fethin sembolü Ayasofya’mızın açılması, Mescid-i Aksa’mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla…

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Elva suaviElva suavi2 ay önce
  Hocam ne oldu size
 • 2 ay önce
 • İrfan Yıldızİrfan Yıldız2 ay önce
  Mücadele neden hak ve batıl mücadelesi üzerinden yapılmıyor.Rant ve mansıp kavgası üzerinden yapılıyor. Hizmeti herkes vaat eder. Bir fark olmalı.
 • sema emine aydınellisema emine aydınelli2 ay önce
  Sayın yazar, olmadı işte, 800 bin gibi bir farklaİmamoğlu kazandı.İstanbul lu İstanbul a böyle sahip çıktı, Seçmen e ,"Müslüman san AKP ye, dinsizsen CHP ye oy ver" denilmesi bir işe yaramadı.Son gün Apo dan umulan medetinsanları kızdırdı. Olan oldu, ülkesini ve şehrini seven artık önüne bakacak, İmamoğlu iyi işler yaptığında destek verecek, yapmadığında eleştirecek,Dilerim hepimiz için hayırlı olsun.
 • Mehmet YilmazMehmet Yilmaz3 ay önce
  Anadolu Ajansi apo nun mektubunu okuyor.. bu kadar mi dustunuz.. bu kadar mi caresizsiniz?? Istanbul sen nelere kadirsin.. demek ki yedikleri haltlar anlatilanlarin en 10 misli..ama reisin de hakkini yememek lazim bozkurtu kanise cevirdi.. hop diyo hopluyo.. yat diye yatiyo.. helal olsun valla..
 • SeyfiSeyfi3 ay önce
  Hocam tam bir milli görüş ten geldiğiniz belli fikirlerinizi tutmasakta yorumlarımız burada yayınlanıyor eleştiriye açık bir Duruş hep olmuştur milli görüşte teşekkürler çünkü diğer yerlerde hatta bu sitede bile göremiyoruz yorumlarımızı
 • Taha AkyazıTaha Akyazı3 ay önce
  Şevki bey "inşallah" nasıl yazılır bir bak istersen. CEHAPE'lilere karşı ayıp oluyor yani. Esselamün Aleykum Verahmetullahhhhh.
 • engineerengineer3 ay önce
  23 Haziran’a sayılı günler kalan AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım’a Musevi vatandaşlarımızdan anlamlı bir destek geldi.23 Haziran’a sayılı günler kalan AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım’a Musevi vatandaşlarımızdan anlamlı bir destek geldi. CHP döneminde varlık vergisi zulmüyle tanışan Museviler, özgürlükçü bir anlayışın adayı olan Yıldırım’a destek vereceklerini açıkladı. Konu ile ilgili bir basın bildirisi yayınlayan Musevi asıllı işadamı Doğan Kasadolu, şunları ifade etti: “Binali Beyin bugüne kadar devletin en üst kademelerinde yaptığı kusursuz ve şaibesiz ilişkilerinin de katkısı ile belediye başkanlığı için İstanbul’un anahtarının teslim edileceği tek şahsiyettir. Asırlardır bir arada yaşadığımız güzel Türkiye’mizde AK Parti iktidarı döneminde dinsel açıdan asla bir ayrımcılığa uğramadık” dedi.
 • 3 ay önce
 • SeyfiSeyfi3 ay önce
  Birde hocam durumu kıyak olan bir kesim Tayyip kızıyor çünkü başka derdi yok diğer kesim mursi dile getiriyor çünkü durumlar iyi kafada başka sorun yok bir kesimde mücadele yaşamla
 • OrçunOrçun3 ay önce
  Hocam Allah dahada çok versin ama sanırım geliriniz durumunuz maşallah iyi zevkle din iman vatan İstanbul yazıyor geçiyorsunuz bende olsam dahada abartılı yazarım tuzum kuru olsa saygılar hocam
 • SeyfiSeyfi3 ay önce
  Hocam dinde imanda vatan için uyarı yapmakta sana güzel ben senin yerinde olsam dahada abartırım çünkü isyan edeceğin hiç bir durum yok lakin hetşeyinesaslığı yoklukta belli olur bir gün tam darda kalsanız işleriniz çok sarpa sarsa bu ne ya kardeşim demezmisiniz işi tıkır olanlara herşey güzel diğerlerini ibadetsizlikle bile suçlarlar çünkü kendileri tuzu kuru vatan millet edebiyatını zevkle yaparlar zaten vatanı savunanda şehit olanda mehmetçikler onlarda tuzu kuru kesimden değiller saygılar hocam
 • ŞERAFETTİNŞERAFETTİN3 ay önce
  Şevki bey siz ne diyorsunuz? Devletin haber ajansı bebek katinin mesajını yayınlıyor, bu mesajda zımnen tarafsız kalın diyor HDP seçmenine bebek katili, yani İmamoğlu'na oy vermeyin diyor. Bu aracı (her nasıl görüştüyse) bebek katiline yerli ve milli diyor. Bütün bunlar içinize siniyor mu?
 • Abdulkâdir CeylanAbdulkâdir Ceylan3 ay önce
  "Essalâtü vesselâmü aleyke yâ Resûlellâh".Cumanız Mübarek Olsun..
 • selimselim3 ay önce
  Şevki Bey kusura bakmayın ama en büyük parti vatandır lafınıza takıldım.Vatan bir parti değildir.Herhangi bir parti de vatan değildir.Vatan partiler üstüdür.Partilerle vatanı bir tutma gayretinizin sakatlığını umarım anlarsınız.
 • doğandoğan3 ay önce
  kararımızı verdik oyumuz saadet e
 • Yunus 16 Yunus 16 3 ay önce
  ERDOĞAN I, AK PARTİ Yİ BİR KENARA AYIRSAK BİLE, ADAMIN KENDİ AĞIRLIĞI VAR, LİYAKATI ORTADA. BİR ÇOK BAKAN GELDİ GEÇTİ! ERDOĞAN SIZ BİR HİÇTİLER! BİNALİ BEY ADAM GİBİ ADAM. LİYAKATLI BİR DEVLET ADAMI. ( BURSA YA AYLARCA LİYAKATLI FETÖ YE BULAŞMAMIŞ BİR MÜFTÜ ARADILAR! EN SON ADINI ERDOĞAN KOYDU DA! DÜZCE MÜFTÜSÜNÜ GÖNDERDİLER!) YANİ LİYAKAT LİYAKAT LİYAKAT.
 • İstanbul Marşıİstanbul Marşı3 ay önce
  Borular biçilecek, pompalar dikilecek;Dağları delen tüneller çekilecek;Makine ağzıyla çamurlar emilecek,Ayağa kalk sevinesin coşasın,Fatih'in İstanbul'u fethettiği aşktasın!Binalim, sen geçersin anadan, serden. Heyhat geçmezsin yardan sevgiliden (İstanbul). Senin de destanını okuyacağız ezberden. Haberin yok gibidir taşıdığın değerden. Elde sensin, dilde sen, gönüldesin baştasın. Fatih'in İstanbul'u fethettiği aşktasın!
 • Binalim Binalim 3 ay önce
  Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini.Göster! Kabaran sular nasıl yıkar bendini?Küçük görme, hakirgörme, Binalim kendini. Şu sevgiliyi yükseltecek çaptasın;Fatih'in İstanbul'u fethettiği aşktasın.!Bu kitaplar Fatihtir, Selimdir, Süleymandır.Şu mihrap Sinanüddin, şu minare Sinandır.Şu tren Marmaray, Şu Cami ÇamlıcadırŞu meydan İstanbul Havaalanı, Şu vadi Avrasya tüneli. Haydi artık uyuyan destanını uyandır.!

Günün Özeti