Hedefteki yeni plan! Erdoğan (!)

21 Nisan 2017 Cuma

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beytine, ashabına, ana ve babamıza ve tüm Mü’min kardeşlerimize salat ve selam olsun.

Allah’ın (cc) yardımı, milletimizin basıreti ve engin ferasetiyle ‘’Devletin Milleti’’ yerine ‘’Milletin Devleti’’nin önü açıldı Elhamdulillah!

Yalan-dolan ve iftira ağlarına takılarak Hayır oyunu veren milyonlarca vatandaşımıza iktidarımız adil icraatıyla nasıl kandırıldıklarını göstermelidir!

Aksi halde 15 Temmuz Darbesi gibi 16 Nisan Sandık Darbesi şimdilik püskürtülse de mandacı darbeciler asla pes etmediler! Bilakis, 16 Nisan sandık neticesinde umutları ve iştahları daha da kabardı!

Şimdi Netanyahu-Fetanyahu ve Papanyahu şeytan üçgeninin yeni planında hedef ilk seçimlerde Receb Tayyib Erdoğan kardeşimizi halkın oylarıyla devirtmektir! 

2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı, Milletvekili Genel ve Belediye seçimlerinde sandık darbesini önlemenin yolları;

1-Yaralı dertli ve gönlü kırık hasbi taban şûrası (demokrasisi) acilen hayata geçirilmelidir! Bu şûraya gece gündüz çalışan ve maalesef sadece seçimlerde hatırlanan STK’larımız da dahil edilmelidir!

2-Seçimden seçime hatırlanan ve sadece yemekli toplantılara davet edilen gönülleri kırık, tecrübeli ve vefalı eskimez dostlarımızla ve kanaat önderleriyle “Referandumdan alınacak dersler ve çareler” müzakere edilmelidir!

3- Hasbi tabanın beklentileri doğrultusunda Ak Partisi yerel yönetimlerden Merkezi yönetimlere kadar tüm kadrolar ehliyet, emanet, sadakat ve güzel ahlak ilkeleri doğrultusunda yeniden belirlenmelidir!

5-Her seçimde rüzgarımızı kesen bürokrasideki üst düzey görevlilere ve mahalli idarelere acilen neşter atılmalı!

Bilhassa ihalelerde ve imar konularında haksızlık, yolsuzluk yollarına alet olanlar ve Fetonyahu kadrolarına hâlâ çanak tutanlar görevden alınarak adli makamlara teslim edilmelidir!

5- 15 Temmuz Silahlı Eşkıya darbesini başaramayan üst aklın B planıyla İktidarımıza düşman etmek için bilerek mağdur edilen Feto karşıtları vatansever memur ve işverenlerden özür dilenerek acilen tüm hakları iade edilmelidir! 

Bunların içinde Öğretmen, Polis, Subay ve Bank Asya’da çalıştığı için işten atılan ve diğer kurumlara geçişi bile yasaklanan Feto karşıtı yüzlerce samimi kardeşimiz hâlâ görevdeki bazı Fetosalcı bürokrat ve ulusalcı savcılar eliyle bilerek mağdur ve mazlum edilmelerindeki sinsi planı artık anlamalıyız!

6- Seçme seçilme haklarını verdiğimiz ama çoğunluğunun aldatıldığı gençlerimize eski Türkiye’yi hatırlatıcı ve ebedi sabıkalı CHP’nin zulüm dolu hâlâ karanlık ihanetlerini anlatan sohbetleri artırmalıyız!

7-Sandık ihtilaliyle iktidarımızı devirmek isteyenlerin medyasıyla ahlaki değerleri oy bilinci ve vatandaşlık görevleri unutturulan Hababam sınıfı vurdum duymaz bir gençliği oluşturma eylemlerini milli ve ahlaki bir eğitim planıyla mutlaka bozmalıyız!

8- Hayır oylarının ezici çoğunlukta çıktığı Bürokrasimize, Üniversitelerimize, YÖK ile beraber acil tedbir alarak sahib çıkmalıyız! Önce savcı ve hakimlerimizle hocalarımızdan başlayarak, talebelerimiz fakültelerde ve kredi yurtlarında seminerlerle bilgilendirilmelidir!

9-Sadece MİT’in raporuyla atanan YÖK dahil tüm kadrolaşmalarda yerel siyaset ve STK’ların görüşleri mutlaka alınmalıdır!

10-Devletin asıl yükünü omuzlayan çiftçi, işçi, memur emekli, esnaf vs. halk kitlelerinin maddi ve manevi sorunlarına devam eden destekler artırılmalıdır!

11- Fahri görevlilerimize ve taşeron işçilerimize verilen sözler acilen yerine getirilmelidir!

12- Seçmeni kızdırmak için seçime yakın mali cezalar yağdıran kamu kurum ve kuruluşlardaki hainler tesbit edilerek cezalandırılmalıdır!

Alınacak tedbirler saymakla bitmez! Nasip olursa inşaAllah gelecek haftalarda tedbir, tavsiye ve tekliflerimize devam edeceğiz.

Aylarca, bilhassa Güney Doğu’daki yoğun konferans programlarım sebebiyle yollardaydık! 

Bu acı gerçekleri yerinde gören ve yaşayan sadece din ve vatan sevgimizden dolayı yola devam bir kardeşinizim!

Ve yorulmadan, usanmadan dilimizle ve kalemimizle hatırlatmalar yapmaya devam edeceğiz İnşaAllah!

Her hezimetin, çevremizdeki şakşakçı dalkavukların tuzaklarıyla yaşandığını acı tecrübelerimizle artık anlayıp gereken tedbirleri acilen almalıyız!

Ülkemizde, uluslararası santraç oyununun şahı Receb Tayyib Erdoğan kardeşimize ve ondan bilerek uzaklaştırılmak istenen gerçek dost ve vefalı arkadaşlarına karşı hazırlanan bu tehlikeyi sezip, göremeyenlere ve tedbir almayan kardeşlerime Allah feraset ve basıret versin!

Zira bu santraç oyununda şah düşerse; ülkemizin manevi ve maddi istikrar, istiklal ve istikbalinin mat edileceğini bilmemek tam bir gaflet ve ihanettir!

Tarih boyunca iktidar ve kaptanlarının etrafında dalkavuk çok, dost ise az olmuştur!

Lakin dost acı söyler ve yazar!Ne yazarsa ülkesini ve Reisini sevdiğinden yazar!

Haftaya dost uyarılarına devam İnşallah!

Bıçak sırtındaki Evet oylarıyla tüm emperyalist ülkeleri ve içimizdeki Mandacı Mason odaları sevindirmeyen, iktidarımızı ve bizleri de şımartmayan Allah’ımıza sonsuz hamd olsun!

Tebrikler Türkiye!

Tebrikler Evet oylarıyla oyunları bozan Milletimiz!

Ve tebrikler oylarını dua ile kullanan tüm Mazlum Coğrafya!

Salı akşamı saat 20:45’te Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının canlı yayınında buluşmak üzere; Allah (c.c)’a emanet olunuz.

Tatil olması dileğiyle Cuma bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla.

 

YORUM YAZ

 • Bilal ÇELENKBilal ÇELENK1 yıl önce
  Çok olumlu şeyleri yazmışsınız özellikle neslin tevhidi özlerinde yetiştirilmesi ve Bilginin İslamileştirilmesi konusunda yök Milli Eğitim ve Diyanetin hala yol almadıklarını görüyorum. teşekür ederim
 • İrfan İrfan 1 yıl önce
  Ben 28 Şubat döneminde AKİT ve CUMA dergisi abonesiydim, 2001 yılında Eğitim Birsen Sendikasına üye oldum yani mumla adam arandığı dönemlerde bunları yaparak baskılara rağmen ve geri adım atmadim, hanımım bu dönemde 9 yılbaşörtü nedeniyle görev yapamadı,kardeşi üniversitede başörtüsünü kaldırmaya karşı çıktığı eylemler nedeniyle müebbet hapis cezası aldı, kızım karma olmayan bir kız imam hatip lisesinde okumakta ve yurdunda kalıp hafızlık yapmakta, oğlum Kizilayda gönüllü çalışmakta özellikle halep olaylarında gecesini gündüzün katarak yardım toplamış ve bu çalışmalarına devam etmekte, ben ve ailem 15 temmuz gecesi herkesten önce henüz Cumhurbaşkanımız çağrı yapmadan helallesip köprüye doğru harekete geçtik, görevim gereği engelledigim yolsuzluklar nedeniyle evim silahlı saldırıya uğradı, inanan öğrenci ve öğretmenlerimizin devlette tutunacak dallarından biri oldum onlara yapılan haksızlıkları önledim yazdığım raporlar AKİT gazetesinde haber oldu, hiç akıllı telefonum olmadı, pasaportun yok yani genel olarak benim gibi yaşamaya çalışan bir insanın hepimizin emeğiyle yani tüm inananların son kalesi olarak gördüğümüz hükümetimizin gitmesini istemesi açıkça saflık olur, bu benim açımdan boyle Şimdi 2012 yılında sadece 7 aysüren ve bir dahada hiç yaklaşmadigim bir nedenle görevimden ihraç edildim, ancak ihraç edilmeme rağmen oyunları bozmak için hükümetimin yanından ayrılmadım referandumda ben ve ailem EVET oyu kullandık, çevremizde kullanmalarını söyledim ve çalıştım oyunlar böyle bozulur ben bundan sonra Türkiye'nin tutulamayacağını inancındayım Filistinlinin Suriyelinin Arakanlnin biz Türkiye İnananları ve Dünya İnananları duasıyla Ama kardeşlerim dikkat benim gibi kardeşlerimiz inananlara en çok yakışan ADALET tin uygulanmasını ve hükümeti canı gibi seven bizlerin tasfiye olmamasını istiyoruz ne olursa olsun birlik beraberliğimizi bozmaması küçük menfaatlerinin için külli menfaatleri görmemezlikten gelmeyelim Tüm İnananları çok seven kardeşinizAllah'a emanet olunuz
 • mehmedmehmed1 yıl önce
  Bu iktidarın Cuma'yı tatil yapma imkanı yok mu? Basit meseleleri halledemeyen iktidar nasıl diğer İslami konuları halledebilir, kanunlarımız hep Avrupa ve Amerika danithal edilmiş önce bunları değiştirin.
 • BülentBülent1 yıl önce
  Bence Risale i nurların okullarda ders olarak verilmesi ve camilerde cuma günü hutbelerde okunması gerekli onu okuyup dinliyen ülkemiz üzerinde oynanan oyunları İNŞALLAH Görecektir
 • Remzi SalimRemzi Salim1 yıl önce
  Hocam tam kendinize göre kadrolar oluşturmuşsunuz. Siz de haklısınız tabi ki. Bu kadar yiyen varken siz de uyduruk bir yaralı dertli gönlü kırıklardan oluşan kuruma girip kaymağı yemek istiyosunuz. Bazen düşünüyorum da gerçek islam bu mu acaba?
 • emin ugur yetginemin ugur yetgin1 yıl önce
  o dediğini diğer partiler yapınca hırsızlık oluyordu ya dindar yapınca harp hiledir kılıfına sığdırılmaz tersine katmerli hırsızlık insanların seçim hakkına tecawüz olur o zaman niye referandum oldu ? hayır diyenleriterorist ilan etmek için mi?zamanında kandil diye ismi yumuşatılan apoya güzellemeler yapan lar fetöye 14 sene yardım we yataklık yapanlarane demeliyiz ben bir kere bu sümüklüye adam demedim koskoca siyasilerimz nasıl kandı bırakın bu işleri en güzel yaptıkları hizmet su işleri-öyle dewlet yönetmek belediye yönetmek gibi basit değildr altndan halı çeker gibi watanını çekerler
 • Kurdeş çelikKurdeş çelik1 yıl önce
  Onbir milyon emekli yi rahatlatsınlar en az on milyon hazır oy hükümetimiz bunu mutlaka düşünmeli eskiye göre çok şey yaptılar ama insanoğlu çabuk unutuyor
 • Eğitimci burokratEğitimci burokrat1 yıl önce
  Bu arada,Islamci gençlik söylemleriyle ve bazıdini STK 'ya mensubiyetleri sebebiyle bürokratik atamalarda liyakat,adalet dibe vurdu.Bunlar Referanduma olumsuz etki etti.Hem de coook.Fakat bu insanlar bunun üzerini ülkenin yönetiminde söz sahibi olanların nezdinde gündeme gelmesine engel oluyorlar.Benim korkum su:Nı kalitesizligin ve adaletsizliğin önüne geçilmez ise muhafazakarların sempatisini kaybetmemiz kaçınılmaz.Daha önemlisi yolda kortejde katılanlar en öne geçti.En itibarlı oldu.Su STK nin icindekileicindekilerinin,yöneticilerinin referans olmalarını,bürokrasiyi yönetmelerini ya kaliteye dayandirin ya da engel olun.Hemen
 • SacidSacid1 yıl önce
  Hocam 12 madde konusu gerçekten çok önemli. Özellikle seçim zamanlarında insanları isyan etiriyorlar bilerek. İşi olanın işi bile görülmüyor
 • Osman soyluOsman soylu1 yıl önce
  Sn.şevki hocam kimse az ile yetinmiyor.devlet çok kolaylık gösteriyor ama yerini bulmuyor.
Daha fazla yorum göster