Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehl-i Beytine, ashabına, ana ve babamıza ve tüm Mü’min kardeşlerimize salat ve selam olsun.

Allah’ın (cc) yardımı, milletimizin basıreti ve engin ferasetiyle ‘’Devletin Milleti’’ yerine ‘’Milletin Devleti’’nin önü açıldı Elhamdulillah!

Yalan-dolan ve iftira ağlarına takılarak Hayır oyunu veren milyonlarca vatandaşımıza iktidarımız adil icraatıyla nasıl kandırıldıklarını göstermelidir!

Aksi halde 15 Temmuz Darbesi gibi 16 Nisan Sandık Darbesi şimdilik püskürtülse de mandacı darbeciler asla pes etmediler! Bilakis, 16 Nisan sandık neticesinde umutları ve iştahları daha da kabardı!

Şimdi Netanyahu-Fetanyahu ve Papanyahu şeytan üçgeninin yeni planında hedef ilk seçimlerde Receb Tayyib Erdoğan kardeşimizi halkın oylarıyla devirtmektir! 

2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı, Milletvekili Genel ve Belediye seçimlerinde sandık darbesini önlemenin yolları;

1-Yaralı dertli ve gönlü kırık hasbi taban şûrası (demokrasisi) acilen hayata geçirilmelidir! Bu şûraya gece gündüz çalışan ve maalesef sadece seçimlerde hatırlanan STK’larımız da dahil edilmelidir!

2-Seçimden seçime hatırlanan ve sadece yemekli toplantılara davet edilen gönülleri kırık, tecrübeli ve vefalı eskimez dostlarımızla ve kanaat önderleriyle “Referandumdan alınacak dersler ve çareler” müzakere edilmelidir!

3- Hasbi tabanın beklentileri doğrultusunda Ak Partisi yerel yönetimlerden Merkezi yönetimlere kadar tüm kadrolar ehliyet, emanet, sadakat ve güzel ahlak ilkeleri doğrultusunda yeniden belirlenmelidir!

5-Her seçimde rüzgarımızı kesen bürokrasideki üst düzey görevlilere ve mahalli idarelere acilen neşter atılmalı!

Bilhassa ihalelerde ve imar konularında haksızlık, yolsuzluk yollarına alet olanlar ve Fetonyahu kadrolarına hâlâ çanak tutanlar görevden alınarak adli makamlara teslim edilmelidir!

5- 15 Temmuz Silahlı Eşkıya darbesini başaramayan üst aklın B planıyla İktidarımıza düşman etmek için bilerek mağdur edilen Feto karşıtları vatansever memur ve işverenlerden özür dilenerek acilen tüm hakları iade edilmelidir! 

Bunların içinde Öğretmen, Polis, Subay ve Bank Asya’da çalıştığı için işten atılan ve diğer kurumlara geçişi bile yasaklanan Feto karşıtı yüzlerce samimi kardeşimiz hâlâ görevdeki bazı Fetosalcı bürokrat ve ulusalcı savcılar eliyle bilerek mağdur ve mazlum edilmelerindeki sinsi planı artık anlamalıyız!

6- Seçme seçilme haklarını verdiğimiz ama çoğunluğunun aldatıldığı gençlerimize eski Türkiye’yi hatırlatıcı ve ebedi sabıkalı CHP’nin zulüm dolu hâlâ karanlık ihanetlerini anlatan sohbetleri artırmalıyız!

7-Sandık ihtilaliyle iktidarımızı devirmek isteyenlerin medyasıyla ahlaki değerleri oy bilinci ve vatandaşlık görevleri unutturulan Hababam sınıfı vurdum duymaz bir gençliği oluşturma eylemlerini milli ve ahlaki bir eğitim planıyla mutlaka bozmalıyız!

8- Hayır oylarının ezici çoğunlukta çıktığı Bürokrasimize, Üniversitelerimize, YÖK ile beraber acil tedbir alarak sahib çıkmalıyız! Önce savcı ve hakimlerimizle hocalarımızdan başlayarak, talebelerimiz fakültelerde ve kredi yurtlarında seminerlerle bilgilendirilmelidir!

9-Sadece MİT’in raporuyla atanan YÖK dahil tüm kadrolaşmalarda yerel siyaset ve STK’ların görüşleri mutlaka alınmalıdır!

10-Devletin asıl yükünü omuzlayan çiftçi, işçi, memur emekli, esnaf vs. halk kitlelerinin maddi ve manevi sorunlarına devam eden destekler artırılmalıdır!

11- Fahri görevlilerimize ve taşeron işçilerimize verilen sözler acilen yerine getirilmelidir!

12- Seçmeni kızdırmak için seçime yakın mali cezalar yağdıran kamu kurum ve kuruluşlardaki hainler tesbit edilerek cezalandırılmalıdır!

Alınacak tedbirler saymakla bitmez! Nasip olursa inşaAllah gelecek haftalarda tedbir, tavsiye ve tekliflerimize devam edeceğiz.

Aylarca, bilhassa Güney Doğu’daki yoğun konferans programlarım sebebiyle yollardaydık! 

Bu acı gerçekleri yerinde gören ve yaşayan sadece din ve vatan sevgimizden dolayı yola devam bir kardeşinizim!

Ve yorulmadan, usanmadan dilimizle ve kalemimizle hatırlatmalar yapmaya devam edeceğiz İnşaAllah!

Her hezimetin, çevremizdeki şakşakçı dalkavukların tuzaklarıyla yaşandığını acı tecrübelerimizle artık anlayıp gereken tedbirleri acilen almalıyız!

Ülkemizde, uluslararası santraç oyununun şahı Receb Tayyib Erdoğan kardeşimize ve ondan bilerek uzaklaştırılmak istenen gerçek dost ve vefalı arkadaşlarına karşı hazırlanan bu tehlikeyi sezip, göremeyenlere ve tedbir almayan kardeşlerime Allah feraset ve basıret versin!

Zira bu santraç oyununda şah düşerse; ülkemizin manevi ve maddi istikrar, istiklal ve istikbalinin mat edileceğini bilmemek tam bir gaflet ve ihanettir!

Tarih boyunca iktidar ve kaptanlarının etrafında dalkavuk çok, dost ise az olmuştur!

Lakin dost acı söyler ve yazar! Ne yazarsa ülkesini ve Reisini sevdiğinden yazar!

Haftaya dost uyarılarına devam İnşallah!

Bıçak sırtındaki Evet oylarıyla tüm emperyalist ülkeleri ve içimizdeki Mandacı Mason odaları sevindirmeyen, iktidarımızı ve bizleri de şımartmayan Allah’ımıza sonsuz hamd olsun!

Tebrikler Türkiye!

Tebrikler Evet oylarıyla oyunları bozan Milletimiz!

Ve tebrikler oylarını dua ile kullanan tüm Mazlum Coğrafya!

Salı akşamı saat 20:45’te Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının canlı yayınında buluşmak üzere; Allah (c.c)’a emanet olunuz.

Tatil olması dileğiyle Cuma bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla.

 

YORUMLAR
600

Dikkat: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

lutfu

hocam s.a senden siyasetgerceklerini erbakan hocamdan dusunmeyi muhsin baskandan durustlugu ogrendim..bir tek sen kaldin bize ellerinden opuyorum ..her zaman ki gibi tesbitler mukemmel

Cevapla

Mehmet

Hocam bu tavsiyelerinizi yetkililer okuyor mu?

Cevapla

CİHANGİR SELCUK OSMANLI

FESÜBHANALLAH !...ARKA PLANDA BİRLEŞİK KRALLIK PROJESİ KOKUSU DUYULUYOR... 28 ŞUBAT 1997 Abdullatif ŞENER ; tam 20 sene sonra..... 16 NİSAN 2017 Tarihi Bıçak sırtı Kritik bir Referandum sürecinde ....GÜL sahneye sürülüyor.

Cevapla

Serap celen

Gerçekte doğru teşhisle feto düşmanı vatan sever evlatları seçim arifesinde kiskitlrtmak için birileri düğmeye bastı halkı kışkırtmak için ezici yaptırımlar uygulandı sorumlu sorunlular bulunup devletin ve milletin bekasi için cezalandırılmalıdır.coj güzel öneriler ve teshisler Allah razı olsun.Rabb'im vatanı milleti Reisi korusun sırayı müstakim den ayırmasın inşallah bu arada bize magduruz haksızlığa ugradik Rabbime teslim olduk hakkımızda hayırlısı muhakkak adalet yerini bulur inşallah

Cevapla

okan

Alt gelir grubu işçi memur emekli çiftçi acilen rahatlatıcı tedbirler alınmalı hükümet bu kesimin gönlünü almalı Erbakan hoca min yaptığı gibi yapılması lazım bıçak sırtı refandum öncesi demiştim yanilmamisin Allah razı olsun şevki hocam

Cevapla

Bilal ÇELENK

Çok olumlu şeyleri yazmışsınız özellikle neslin tevhidi özlerinde yetiştirilmesi ve Bilginin İslamileştirilmesi konusunda yök Milli Eğitim ve Diyanetin hala yol almadıklarını görüyorum. teşekür ederim

Cevapla

İrfan

Ben 28 Şubat döneminde AKİT ve CUMA dergisi abonesiydim, 2001 yılında Eğitim Birsen Sendikasına üye oldum yani mumla adam arandığı dönemlerde bunları yaparak baskılara rağmen ve geri adım atmadim, hanımım bu dönemde 9 yıl başörtü nedeniyle görev yapamadı, kardeşi üniversitede başörtüsünü kaldırmaya karşı çıktığı eylemler nedeniyle müebbet hapis cezası aldı, kızım karma olmayan bir kız imam hatip lisesinde okumakta ve yurdunda kalıp hafızlık yapmakta, oğlum Kizilayda gönüllü çalışmakta özellikle halep olaylarında gecesini gündüzün katarak yardım toplamış ve bu çalışmalarına devam etmekte, ben ve ailem 15 temmuz gecesi herkesten önce henüz Cumhurbaşkanımız çağrı yapmadan helallesip köprüye doğru harekete geçtik, görevim gereği engelledigim yolsuzluklar nedeniyle evim silahlı saldırıya uğradı, inanan öğrenci ve öğretmenlerimizin devlette tutunacak dallarından biri oldum onlara yapılan haksızlıkları önledim yazdığım raporlar AKİT gazetesinde haber oldu, hiç akıllı telefonum olmadı, pasaportun yok yani genel olarak benim gibi yaşamaya çalışan bir insanın hepimizin emeğiyle yani tüm inananların son kalesi olarak gördüğümüz hükümetimizin gitmesini istemesi açıkça saflık olur, bu benim açımdan boyle Şimdi 2012 yılında sadece 7 ay süren ve bir dahada hiç yaklaşmadigim bir nedenle görevimden ihraç edildim, ancak ihraç edilmeme rağmen oyunları bozmak için hükümetimin yanından ayrılmadım referandumda ben ve ailem EVET oyu kullandık, çevremizde kullanmalarını söyledim ve çalıştım oyunlar böyle bozulur ben bundan sonra Türkiye'nin tutulamayacağını inancındayım Filistinlinin Suriyelinin Arakanlnin biz Türkiye İnananları ve Dünya İnananları duasıyla Ama kardeşlerim dikkat benim gibi kardeşlerimiz inananlara en çok yakışan ADALET tin uygulanmasını ve hükümeti canı gibi seven bizlerin tasfiye olmamasını istiyoruz ne olursa olsun birlik beraberliğimizi bozmaması küçük menfaatlerinin için külli menfaatleri görmemezlikten gelmeyelim Tüm İnananları çok seven kardeşiniz Allah'a emanet olunuz

Cevapla

mehmed

Bu iktidarın Cuma'yı tatil yapma imkanı yok mu? Basit meseleleri halledemeyen iktidar nasıl diğer İslami konuları halledebilir, kanunlarımız hep Avrupa ve Amerika dan ithal edilmiş önce bunları değiştirin.

Cevapla

Bülent

Bence Risale i nurların okullarda ders olarak verilmesi ve camilerde cuma günü hutbelerde okunması gerekli onu okuyup dinliyen ülkemiz üzerinde oynanan oyunları İNŞALLAH Görecektir

Cevapla

Remzi Salim

Hocam tam kendinize göre kadrolar oluşturmuşsunuz. Siz de haklısınız tabi ki. Bu kadar yiyen varken siz de uyduruk bir yaralı dertli gönlü kırıklardan oluşan kuruma girip kaymağı yemek istiyosunuz. Bazen düşünüyorum da gerçek islam bu mu acaba?

Cevapla

emin ugur yetgin

o dediğini diğer partiler yapınca hırsızlık oluyordu ya dindar yapınca harp hiledir kılıfına sığdırılmaz tersine katmerli hırsızlık insanların seçim hakkına tecawüz olur o zaman niye referandum oldu ? hayır diyenleri terorist ilan etmek için mi?zamanında kandil diye ismi yumuşatılan apoya güzellemeler yapan lar fetöye 14 sene yardım we yataklık yapanlara ne demeliyiz ben bir kere bu sümüklüye adam demedim koskoca siyasilerimz nasıl kandı bırakın bu işleri en güzel yaptıkları hizmet su işleri-öyle dewlet yönetmek belediye yönetmek gibi basit değildr altndan halı çeker gibi watanını çekerler

Cevapla

Kurdeş çelik

Onbir milyon emekli yi rahatlatsınlar en az on milyon hazır oy hükümetimiz bunu mutlaka düşünmeli eskiye göre çok şey yaptılar ama insanoğlu çabuk unutuyor

Cevapla

Eğitimci burokrat

Bu arada,Islamci gençlik söylemleriyle ve bazı dini STK 'ya mensubiyetleri sebebiyle bürokratik atamalarda liyakat,adalet dibe vurdu.Bunlar Referanduma olumsuz etki etti.Hem de coook.Fakat bu insanlar bunun üzerini ülkenin yönetiminde söz sahibi olanların nezdinde gündeme gelmesine engel oluyorlar.Benim korkum su:N ı kalitesizligin ve adaletsizliğin önüne geçilmez ise muhafazakarların sempatisini kaybetmemiz kaçınılmaz.Daha önemlisi yolda kortejde katılanlar en öne geçti.En itibarlı oldu.Su STK nin icindekileicindekilerinin,yöneticilerinin referans olmalarını,bürokrasiyi yönetmelerini ya kaliteye dayandirin ya da engel olun.Hemen

Cevapla

Sacid

Hocam 12 madde konusu gerçekten çok önemli. Özellikle seçim zamanlarında insanları isyan etiriyorlar bilerek. İşi olanın işi bile görülmüyor

Cevapla

Osman soylu

Sn.şevki hocam kimse az ile yetinmiyor.devlet çok kolaylık gösteriyor ama yerini bulmuyor.

Cevapla

DİRİLÎŞ 2023

Erdoğana can kurban

Cevapla

Ali hasan

Ercan Güven elinde tekfir mührü var .Helal olsun bir gitsin. Senin haberin yokmu Hayırcı lar dünya ve ahirtini mahv eden ,avradı ve kızı evetcilere ganimet,terorist ,haçlı tarafında evet veren Hilal tarafına savaş açan olduğundan..duymadunmi .H.Karaman hoca EVET bir farzı tamamlayan ve olgunlaşmasına katkısı nedeniyle FARZ sayılır dedi ya! dolayısı ile oy vermek önemli. Sandık görevlilerine gelen mesajlardan haberin varmı Ya hayır 54 puan çıkaydı.

Cevapla

Mehmet Vākıf ARSLAN

Ben milli görüşe gonül vemiş ve reyisi herseçimde desdeklemiş bir fakirim kilis den şakşakçılar bazı evden 2 kişi işçi aldılar benim torpilim yodiye iş vermediler Benim 7 çoçuğum sana zöz veriyorum birdaha hayır

Cevapla

Ihsan Şahin

Haklısınız sayın hocam. Kocaeli buyuksehir belediyesi İzmit belwdiyesi nde yaşanan adam kayırma işine bir el atilmalı.izmitten hayır kazandı. İlceler olmasa yandik. Belediyelerdeki yuvacıklı müdür sayısı dillere destan.Mahallemize gelen baskan yardımcısın bile konu hakkında söyleyecek sòzü yokmuş. Selam ve dua ile .

Cevapla

Ahmet

Hocam Urfa'da size verilen Fetih camisi ve uluslararası Haliliye üniversitesi projesini gözden geçirdiniz mi? Reise ulaşacak mı?

Cevapla

Laflan Olmas

Saati kurdun mu da uyanmamı istiyorsun, bak yine kalkamadım.

Cevapla

Metin Yüksel

bunlar cok önemli tesbitler, seni Allah icin seviyoruz yol gösteren adam

Cevapla

yakup daglı

müslümanların ülkesinde neden perşembe cuma tatil olmaz

Cevapla

Ercan Güven

Mübarek isimleri kendisine mahlas olarak seçen zındık yorumcuya  bu hitabım sana. Lütfen başkası alınmasın. Oy verme işlemi harp sahası değildir. Kendini herhalde fazla zeki sanıyorsun. 

Cevapla

Süleyman

Tespitlerini doğru ama 11 maddedeki telefona fahri kuran kursu için hocalarına kadro tamamen haksızlık. Sorarım size Kpss hazırlanan garibanın hakkını kim verecek. Telefonda çalışanların yüzde 99 torpilli. Devlet nasılsa kadro verir misin diye girdiler. Bir sene oturup ders çalışıppuan alan enayi olmuyor mu. Fethullah soru çalarak kamuya girdi. Bunlarda torpille girdi yani Kpss girenlerin hakkını yediler. Taşeron kaldırılır yerine merkezi atama ile işçi alınır. Bir haksızlık durum diğer bir haksızlıkla düzeltilmesi. 15 sene destek verdim AKP ye. Telefonun sayısını da AKP yükseldi işi bu hale kendileri getirdiler.

Cevapla

mustafa hollanda

Hocam reisimizi ve senide cok cok seviyoruz ALlahim ulkrmizin ve reisimizin yardimcisi olsun Allaha emanet olunuz. Selamlar.

Cevapla

recep ünlü

şevki hocam oglun kocaeli m vekili kent konutta olan haksızlıkları inşatatlarda olan haksızlıklarıtürkiyenin her yerinden gelip çalışan gariban insanların paralarının üzerine yatılıp en üst düzey yöneticilerin haberi varken hepsinin kulagının üzerine yatıp yemeklerde boy gösterdiklerinin üzerine gidip temizlige oradan başla istersen yani kendi oglunu sorgula önce

Cevapla

Uyan Ey Müslüman.!!!

Saygı değer hocam yüreğine diline ve kalemine sağlık Öncelikle Rabbim ömrünü uzun hizmetini ihlas ile daim eylesin bende bir muhibbin ve takipçin olarak senin elinden öperim Senden rica ediyorum bu kıymetli tesbit ve tavsiyeleri tekraren yaz ve imkan dahilinde muşafeheten Reisimiz ve medarı iftiharımız Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ulaştır çünkü Mevlana'nın deyimiyle dost acıyı tatlı dille söyler senin herşeyine yani yeri gelince yanlışına güya sevgi altında boyun eğen o senin dostun değildir değerli hocam özellikle Ramazan'ı Şerif yaklaşiyor bazı Akparti belediyelerinin eliyle tamda teravih saatında türlü türlü ahlaksız şenlikler tertipliyorlar vallahi bu gayretullaha dokunuyor bunlara el atsınlar artık yeter kısacası Kur'anın ayarlarına dönelim bizden söylemek gayret kuldan Tevfik Allah'tan.

Cevapla

Ali Hassan

Hocam HARP HİLEDİR hadis-i şerifi ve H.Karaman hoca Referandumda EVET vermek Bir Farzı tamamlamak ve olgunlaştırmak tir.Bu nedenle FARZ dedi ya bazı kardeşlerimiz bu HARP HILE/FARZ DENKLEMINE göre oy işinde hile gibi şeyler yapmış sa vebalı olurmu .

Cevapla

Yusuf irvasa

SSK ve bagkur dengesizligi, bilhassa yurtdisi dahte sigortali borclanmar önlenmeli. Vatana resmen sahtekarliga sevk ediliyor. Sahtekarlar mükafatlandiriliyor. Dürüstler cezalandiriliyor. Selam ve dua ile.

Cevapla

Daha Eski Yorumları Yükle (15)
Şevki Yılmaz
Şevki Yılmaz Tüm yazıları için tıklayın »
Yeni Akit
Gündeme dair önemli haberler ve son dakika gelişmeleri anında bilgisayarınızda!
Masaüstü bildirimlerini almak ister misiniz?