THY- Euroleague

Kriptolar; devlet, üniversiteler ve belediyelerce halen destekleniyor..

24 Ekim 2017 Salı

Kastamonu vilayeti Selçuklu’dan da önce Türk yurdu olup Osmanlı’nın son döneminde de bozulmayan Anadolu Oğuz Boyunun Kayı Türkleridir... Rabbim bize bu topraklarda doğmayı, anne tarafından Fatih Sultan Mehmet’in dedesi İkinci Mehmet Çelebi’nin Çelebi sülalesinden; baba tarafından Kafkasya’dan İsa Paşanın torunlarından olmayı nasip etmiş bugünlere kadar gelmişiz.

60 küsur yıllık hayatımda değerli hayat yoldaşımla beraber Allah’a kul habibine ümmet ve bu necip millete hizmeti ön planda tutmaktan daha önemli bir işimiz olmadı bundan sonrada olmayacaktır.

 Buradan bir şey söylemek istiyorum; yıllarca bu ülkede Allah için, Resulullah için milli ve yerli güçlerin bir temsilcisi gibi bir milyon baskılı insan sağlığı için onlarca kitap yazdık, 750 adet bu ülkeye ürün ürettik, on binlerce kişiye istihdam oluşturduk!

1 milyon kişi Facebook, Twitter, Instagram ve internet sayfalarımızda bizim üyemiz ve bizi takip ediyor. 

Dünyada bugüne kadar 2 bine yakın 5000 kişilik konferanslar yaptık! 

Ey devletin cumhurbaşkanları, başbakanları ve insanlığa başarı ödülleri veren tüm yetkili ve etkililer!

Bir kere biz, bu FETÖ’cülerin ne Abant toplantılarına, ne gazetelerinin ne de TV’lerinin bir açılışına, şölenine davet edildik. Yılın yazarı da bilim adamı da olamadık. Bu ülkeye ihanet edenlerden olmadık.

Evet, Elif Şafak gibi, yıllarca bu devletin yetkili ve etkili kurum ve kuruluşları, başta AK Parti ve diğer bütün partilerce, belediyelerce, medya organlarınca yanında görünmek için yarışılan ödüller verilen yazar, sanatçı adı altında hayat sürdürenler ve sürmelerine müsaade edenlere hiçbir hesap sorulmadı. 

 Biz bunların hiçbirisine giremedik. Demek ki hünerimiz yoktu, bir yerlere bağlı değildik, birileri bizim arkamızda değildi ya da birileri bizi düşman tespit etmişti. 

Tam 30 senedir bunlardan çekiyoruz. 

Devlet bugün de bunların kontrolü altında. 

Çünkü şu anda, devletin bütün yerleşik düzeninin bürokratları ve kuruluşlarınca büyük bir saldırı altındayız. Suçumuz mu? Vatanperver olup bunlardan olmamak… “Zencefil yiyin, yeşil çay için, peygamber efendimiz söyledi yemekten önce tuz yiyin” demek.

Bunlar hâlâ güçlü, bunlar hâlâ devletin içinde ve bunları bu yerleşik düzen yaşatıyor.  

İşte Elif Şafak ortaya çıktı. Ne özelliği var gördük. Sonraki yazılarımda Elif Şafak gibi son 15 yılda AK Partili belediyelerin, devletin bakanlarının, bilim kuruluşlarının ve bilhassa hâlâ TRT’de endam edenlerin ödüllendirdiği FETÖ’cüleri sizlerle tek tek paylaşacağım.

 Bu vatan bizim, gidecek başka vatanımız yok. Anamızın, babamızın mezarları burada, bu toprakları bize atalarımız vatan olarak şehit kanlarıyla bırakmış, asla kimseye bırakmayacağız… Ha birileri bize ödül vermemiş, işte ödül verilenleri görüyoruz. 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu yazılarımızı sizlere yazıyoruz!

 Bunlar hâlâ devletin en önemli yerlerinde kripto olarak devam ediyor!

Bu ve bunun gibi yazar-çizer, sanatçı adı altında dansöz oynatanları yaşatan ve bunlara ödül veren, devletin içindeki kuruluşlar, devletin üniversiteleri ve maalesef AK Partili belediyelerdir!

Dün varlardı, bugün varlar, yarın da olacaklar...

Bu milletin tek umudu sizsiniz!

Rabbim bize ödül vermiş zaten. Rabbim hepimizi, kendisini razı edip, rızasını kazananlardan eylesin. Amin…

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu işlere de sizin bakmanız lazım. Yoksa bu ülkenin asla düzeleceği yok. Artık gerçekleri görme zamanı. Her zaman bir Elif Şafak çıkıp ‘ben sizi yıllarca aldattım’ demez, vesselam… Köşe yazımızı hazırlamaya başladığım sırada, ülke gündemimize düşen son derece acı ama bir o kadar da ders niteliğinde bir gelişmeye de yer vermeden içim rahat etmeyecek. Hatırlayın ne demişti Amerikalı diplomat; “Biz burada olduğumuz için terör durdu”. Adam bu sözleri ile elbette bir yerlere mesaj iletmişti, biz de o mesajın altında yatan gerçekleri bir önceki yazımızda dile getirmiş ve dikkat çekmiştik. Ancak her zamanki gibi konuşmalarımızı “Fenomen Maranki konuşuyor” diyerek dinleyenler önlem yerine söylemlerde bulundular! Maalesef dediğimiz çıktı, Mersin’de çok sayıda polisimiz yaralandı.

Artık biz haklı çıkmak istemiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanım! Doğruları görüp müdahale etme zamanıdır!

Devletin içindeki yerleşik düzenin tetikçileri tarafından verilecek cezalarla bizi yıldırmak istediler ve halen istiyorlar!

Çünkü onlar bazen terörist, bazen de Elif Şafak gibi sözde yazar kisvesi altında tetikçilerle planlarını yürütmeye devam ediyorlar…  

Bir gün bu ülkede nedir bunlar, kimdir diye sorarlarsa hazırız!

WhatsApp soru hattı: 0530 200 00 96

[email protected]

 

YORUM YAZ