THY - Yeni Havalimanı Promosyon - Ankara

Kozmik Yaşamın Sırları... Her cumartesi Akit TV’de!

22 Eylül 2017 Cuma

Evet değerli dostlar, bu yayın döneminde; medyada hem giderek tirajı artan, attığı manşetler ve köşe yazılarıyla gündemi oluşturan ses getiren bir gazetemiz Yeni Akit ve Türkiye’nin televizyonu sabah kuşaklarında ve akşam kuşaklarında bilhassa haber saatleri kuşağında ulusal kanallarla rekabet eden bir televizyonumuz var artık; Akit TV.

Bu yayın döneminde bizler de “Kozmik Yaşamın Sırları” adı altında her cumartesi saat 18:00 -19:30 arasında haber öncesi, gece 01.00 ve pazar 13.00-14:30 arasında sizlerin evlerinde sizlere konuk olacağız.

Kozmik yaşamın sırları yani kozmosa, yani Allah’tan geldiği şekliyle bozulmadan tabi yaratılan her şey sizlerle paylaşılacak! Neden! Nasıl! Niçin! Bitkilerin şifacılığından verilecek formüllerle kâinat şifahanesi anlatılacağı gibi, taşlardan renklere evinizdeki yerleşim birimi olan ergonomiden ev dizaynından odalarınızın renklerinin insana tesiri ne kadar; 5000 yıllık Türk tıbbından, 1500 yıllık Tıbbı Nebevi’den çıkarılan eskimez kitapları kaynak göstererek konulan kuralların insana faydası üzerinde durulacak ve metotları tek tek sizlere anlatılarak uygulamalar yapılacaktır. 

İLAHİ HÜKÜMLERİN KOZMİK BOYUTLARI!

Bundan başka ilahi hükümlerin kozmik boyutu ele alınarak aklı gözüne inenlere dahi iki kere 2 kere 2=4 eder derecesinde namazın, orucun, zekatın, sadakanın, örtünmenin, kısaca Kur’an ve Sünnetullah’ta olan söylemlerin, emirlerin insana fayda nazariyesi görüntüleriyle ekrana getirilecektir. Şimdi birileri diyecek; bunlara ne gerek var biz zaten Allah’a, emirlerine inanıyoruz. Bizler inançta Maturidi’yiz! 

Bizim inananlarla işimiz yok sadece inanmayanlara ve öğrenmek isteyenlere yani aklı gözüne inenlere; yani Allah (c.c)’ın bizim namazımıza mı ihtiyacı var? Yoksa bedenin mi namaz kılmaya o ritüellere ihtiyacı var?

Aynı şekilde orucun, sadakanın verilmesiyle bedende ne gibi gözle görülmeyen metafizik boyutta değişiklikler oluyor? Bunlar araştırılarak bilimsel izahları yapılmaya çalışılıp bunları insanlıkla ilk defa bu programda paylaşacağız!!!

ARINMA-DETOKSUN FAYDALARI!

Yine Kur’an’daki pek çok ayetin “ayın hareketinden ibret almaz mısınız?” gibi alınan ibretlerle kozmik beden temizliği-detoks-ruhsal bedensel arınma gibi Allah (c.c)’ın emrettiği “sağlığı korumanın farziyeti” sebebiyle bunun nasıl ve ne zaman yapılacağını ibret alarak sizlerle paylaşacağız!

Böylece pek çok hastalıklardan kurtulup bağışıklık sistemimizi güçlendirmenin yollarını öğreneceğiz!

Bu arada ilk detoks uygulamalarının 29 Ekim-5 Kasım tarihlerinde, ikincisinin de 22 Aralık-29 Aralık tarihlerinde gökteki ayın hareketine göre hesaplanmış halini sizlere duyurmuş bulunuyoruz!

Uygulamaları nasıl yapılacağını programlarımızda sizlerle paylaşacağız ve inşallah on yaş gençleşeceğiz ve kalan ömrümüzü kaliteli yaşayacağız!

METAFİZİK BOYUTLAR!

Son zamanlarda insanlar tarafından merak edilen ve medyada sık sık gündeme gelen şeytan, cin, melek, peri, büyü, kara büyü, kötü enerji ... vs. gibi aslında insanımıza en yüksek seviyede dış ve iç dünyamızda tesir eden ve pek çok hastalıklarımızın da ana sebebi olabilecek metafizik boyuttaki güçlerin de tesir boyutlarını ve korunma yollarını sizlerle paylaşacağız!

BİTKİLERİN ŞİFACILIĞI!

Programımız Akit TV stüdyolarından olduğu gibi daha çok kainat şifahanesinden yani stüdyo dışında daha çok gerçekleşecek olup, dünyadaki 12.000 endemik bitkiden dokuz binini barındıran Anadolu’muzdan size şifa reçeteleri sunacağız!

Bu arada; sualleriniz cevaplandırılacak inşallah. “Sizin en hayırlınız insanlara en faydalı olanınızdır” hadis-i şerif düsturuyla sizlere faydalı olmaya devam edeceğiz. Sizleri bu cumartesi günü saat 18:00’de “Kozmik Yaşamın Sırları” programımızı izlemeye izletmeye ve dostlarımıza duyurmaya davet ediyorum!

WhatsApp bilgi hattı: 0530 200 00 96

 

YORUM YAZ