THY - Yeni Havalimanı Promosyon - Antalya İzmir

Kozmik bilim ışığında bedenimizi ve ruhumuzu arındırmak!

03 Kasım 2017 Cuma

İnsan, hayatı boyunca sağlıklı bir hayat ister ve bu konuda asla taviz vermez. 

İnsanın bu hassas noktasından yola çıkanlar neredeyse tüm toplum ellerinde ilaç torbaları ile hastane kapılarında ömür geçirir hale geldi. 

Biz ise kozmik bilim müdavimlerinin de yakından takip ettiği gibi, sağlıklı bir hayat ve mutlu bir toplum olabilmenin sırrı olarak artık tüm dünyada kitaplara konu olan kozmik beden temizliği, ruhsal bedensel arınma, detoks kamplarımızdan birinin daha startını verdik ve binlerce müdavimimizle arınmaya devam ediyoruz arınmaya ve sağlıklı yaş almaya devam ediyoruz .  

Kampımızda sağlıklı yaş almak isteyenlerden hayata güçlü ve pozitif bakmayı isteyen katılımcılar bir araya geldi. Amaç ne mi? Elbette sağlıklı ve mutlu yaşamanın yollarını aramak …

Peki hiç düşündünüz mü? İnsan ne zaman mutsuz olmaya başlar. Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit; sağlığını ve yaşam kalitesini kaybettiği anda mutsuzluklar başlar. İnsanı mutsuzluklara sürükleyen, hayattan tad almasını engelleyen etkenler tek bir kelime ile açıklanabilir: Toksinler.

İnsan ne zaman hastalanır? Bağışıklık sistemi düştüğü zaman!

 Bağışıklık sistemini düşüren nedir?

 Bedende biriken toksinler?

 Çözüm nedir?

Toksinlerden temizlenmek, yani bağışıklık sistemini güçlendirmek!

 Ruhsal bedensel arınma detoks kamplarımızda biz bunu başarmaya çalışıyoruz!

Aynı hayatı zindan eden, toplumun kriterlerini yerle bir etmek için en olmadık hain planlarla karşımıza çıkan bölücüler gibi toksinler de adeta vücudumuzda bir isyan başlatır. Hatta daha da ileri giderek organlarımızı çalışamaz hale getirir ve bedenimizi esir almaya başlarlar.

 Bedeni toksinlerden temizlemek, işte bunun için tam bir bilinç ile en doğru beslenme şeklini işin uzmanından öğrenerek harekete geçmek gerekir. Aksi takdirde bu çalışmanın sonu gereksiz zaman kaybı ve daha da mutsuz olma sonuç olarak hastalıklar olarak karşımıza çıkar.

Televizyon dizileri ve yabancı filmlerle evlerimize giren “Modern Batı Hayatı” ve buna bağlı yaşam stili geleneksel yaşam biçimimizi yaralarken, insan vücudunu sağlık açısından dengede tutan beslenme biçimlerine de zarar verdi. Osmanlı Mutfağı ve Türk Mutfağı unutulmaya başladı. Vücudumuzun tanımadığı GDO ve türevi organizmalarla elde edilen katkılı ve ne idüğü belirsiz emülgatörlerle desteklenen, kullanma süresi uzatılan gıdalar, bozulmayı önleyen katkı maddeleri ile neredeyse insan ömrüne denk yiyecekler, hava kirliliği, çevresel atıklarla beslenerek(!) kirlenen hava ve su, vücutta biriken karbondioksit gazının etkileri ve “adaleli bir görünüm”“bronz bir ten”“parlak bir cilt”“ince bir beden” uğruna gelişigüzel kullandığımız ilaçlar, bağışıklık sistemimizin çökmesine ve insan vücudunun her geçen gün biraz daha kirlenmesine neden oldu.

Biz ne mi yaptık? Arabamıza, evlerde kullandığımız cihazlarımıza gösterdiğimiz önem doğrultusunda bize hizmet eden bu aletlerin bakımlarını hiç ihmal etmezken; bedenimizin dolayısıyla da ruhumuzun kirlenmesine seyirci kaldık ve hep öteleyerek sağlıksız bir yaşamın esir olduk!. 

Yoğun hayat şartları altında, kendi sağlığını bile düşünmeyen pek çok insan, arabasına gösterdiği özen ve dikkati kendisine göstermez oldu. Aracına yakıt olarak, fabrika tarafından önerilen dışında yakıt koymayan, hatta bu yakıtın da kalitelisini arayan, araçlarının periyodik bakım günlerine aksatmaksızın uyan pek çok kişi, aynı öğünde et, ekmek, süt, yağ, şeker vb. hazım açısından uyumsuz yiyecekleri karıştırmakta bir sakınca görmeden bedenini kirletti.

Üstelik bilim adamları ve tıp dünyası insan sağlığını tehdit eden rahatsızlıkların artık pek çoğunun virüslerden veya mikroplardan değil, toksinlerin ve asidik atıkların vücutta uzun süreli birikmesinden kaynaklandığını bizden yıllar sonra bir kez daha dile getirmelerine rağmen onları da dinleyen olmadı.

Toksinler ile kirlenen bedenimizin kirlenmesini ortadan kaldırmanın tek yolu arınma (detoks)dır.

Detoksu sadece, vücudundaki kirlenmeye sebep olan kişi o da güçlü bir irade ve kararlılıkla uygulayarak gerçekleştirebilir. 

Yani kendi kirlettiğini, ancak kişinin kendisi temizleyebilir.

 Biz bu noktada sadece yol gösterici ve 2000’in üzerinde sağlıklı yaşam seminerleri vermiş, 1 milyon baskılı sağlık serisi kitapları milyonlarca okuruna yol göstermiş, TV programları her yayınlandığında reyting rekorları kırmış biri gibi uyarıcılık görevimizi yerine getirmiş oluruz.

Her konferansımın başında dediğim, kitaplarımda ilk sözüm olan, internet sitemizin açılışında beliren sloganımızı bizi tanıyan herkes zaten biliyor, bu nedenle buradan bir kez daha yolu sağlıklı yaşamdan geçen herkesle birlikte sloganımızı yineleyerek bitirelim!

Her yıl yılda 2 defa yapılan Detoks arınma uygulamaları 29 Ekim- 5 Kasım yani şu günlerde devam etmektedir .

Bu yılın son detoks arınma tarihi ise 22 Aralık-29 Aralık tarihlerinde Ay’ın çekim kuvvetine yani Med-cezir uygulamalarına göre mistik inançlarda belirtildiği şekilde hazırlanan bir program çerçevesinde hem evlerinizde hem de detoks kamplarımızda uygulanmaktadır.

Hastalandığımızda mutlaka doktorunuza danışınız! 

Ama hastalanmamak için yani kalan ömrünüzü uzatamasak da kaliteli yaş almanız için sizleri; 

“Sağlıklı düşün, sağlıklı beslen, sağlıklı yaşa”

Bilincine davet ediyoruz!

WhatsApp soru hattı: 0530 200 00 96

[email protected]nki.com

 

YORUM YAZ