THY- Euroleague

ABD ve derin güçler, FETÖ yapılanmasını nasıl hazırladılar (2)

28 Eylül 2017 Perşembe

15 Temmuz Darbesinde milli karargâhı bulup yok etmek için her saldırıyı yaptılar. Ele geçirip birkaç kişiyi zorla konuşturduklarını hiçbir gazete yazmadı.

Amaç milli karargâhı ele geçirip yok etmekti. Fakat işe bakın ki sonunda Erdoğan onların inlerini ele geçirdi. Bu sözden aklınıza ByLock tutuklamaları mı geliyor? 

ByLock tutuklamalarından çok öte, derin kullandıkları profesyonel sistemler var.

FETÖ yapılanması CIA tarafından dizayn edilerek büyütülmüş çok amaçlı bir yapıdır. 

FETÖ’yü bir (cemaat) mantığı ile değil (örgüt) mantığı ile değerlendirmeniz gerekir. En sonunda FETÖ’nün artık dünya genelinde yapmadığı iş kalmamıştır. Küresel güçler dünya genelinde işlerini rahat yapmak için sağlam örgütler ve kullanışlı araçları, fabrikalarında üretmekten çekinmezler. FETÖ bunlardan biridir.

FETÖ, elmas kaçakçılığı, darbe, sahte belge, altın kaçırma-çıkarma, hukuksuzluk ve aklınıza gelecek daha birçok illegal işleri yapmıştır. Kiralık bir örgüt haline gelmiştir. Parayı basan tüm ülkelerin işini görür.

Birçok ülkede kurduğu okullarda zenginlerin ve milletvekillerinin çocuklarını okullara alıyor, bunları yetiştirip devleti küresel odaklar adına ele geçiriyor. Bu da iş yapmasını kolaylaştırıyor. İletişim ağlarının en önemlisini hâlâ ByLock olduğunu sanıyorsanız aldanıyorsunuz.

Lütfen dikkatli okuyun.

ByLock, FETÖ’nün üçüncü sınıf ekibinin kullandığı basit bir ağdır. ByLock tutuklamaları önemlidir fakat gözünüzde fazla büyütmeyin. Peki, FETÖ’nün birinci ve ikinci sınıf üst kadro ekibi nereden hangi ağla bağlantı kuruyorlar? Birinci sınıf yani üst kadro, şu an devletin bile tespit edemediği orijinal, çözülmesi zor, CIA tarafından FETÖ’ye sunulmuş bir ağdan haberleşiyorlar.

CIA, bu ağı dünyada kullandığı sayılı örgütlerin birinci sınıf, beyin kadrosu için üretmiştir. Devletin bunlara ulaşması çok zordur. Ulaşsa da konuşmaları, planları okuması imkânsızdır. FETÖ’nün ikinci sınıf ekibi “Deep Web” üzerinden haberleşiyor. İkinci sınıf ekibin başında bulunan kişi dışında diğerleri, birinci sınıftakileri tanımaz.

Birinci sınıfa 2007’den beri özel törenle 100 kişi alınmaya başlandı. Üçüncü sınıf ekibe gelince, onlar ByLock kullanıcılarıdır. Devlet bunlara tam olarak çöktü. Fakat birinci ve ikinci sınıf ekibin kimi yurt dışında, kimi partilerin ve kurumların içinde yüksek kripto olarak yaşamaya devam ediyor.

Türkiye’deki Alman ve Amerikan vakıf ve konsolosluklarında yapılabilecek, yeni darbelerin planlarında yer alıyorlar. Halâ sapasağlam aktifler. Bunlar kendilerini kaybetmiş insanlardır. Güdülmekten haz alır hale getirilmişlerdir.

FETÖ yapılanması her türlü tehlikeye karşı önlem almış bir yapılanmadır. Bu Paralel Yapı’nın her türlü tehlikeye karşı kendisine hizmet edecek, kopyası olan “paralelin de paraleli” olan yapılanmasından henüz haberiniz yok!

FETÖ, yok olma durumuna karşı, iki tane yedek cemaat(!) kurdurmuştur. Bundan hiç kimsenin haberi yok. Vakıf olarak çalışırlar. Bunlar sanki hiç FETÖ’cü değil gibidirler. Bunları 1997’de Fetullah bizzat kendi kurdurmuştur. Etrafındaki iki kişiden başka kimse bilmez. Haşhaşilerin lideri Hasan Sabbah bunu akledememişti ama FETO bunu akletti.

Bir nevi yedek cemaat olan bu yapılanma paralelin de paralelidir. Soruyorsunuz: Neden şu bürokrata, şu hâkime, şu savcıya dokunulmuyor. FETÖ’cü olduğu kesin. Niye neden?

Şu an devletin tespit ettiği FETÖ’cü olduğu düşünülen bazı kişilere hiçbir şey yapılmıyor gibi görünse de ve bunlar tutuklanmayıp hapse atılmasalar da, devlet onların görüştüğü, konuştuğu kişilerden yola çıkarak, FETÖ’nün diğer bağlantılarını ve adamlarını çözmek istiyor. Çözüyor da.

Ve son söz:

1) Lale Devri ile başlayıp Tanzimat’la devam eden süreçte Avrupa’ya teknik öğrenmesi için gönderdiğimiz öğrencilerin kafaları Batılılaşmıştı. Zeki öğrencilerimizin ilk zihinsel kaybını burada verdik.

2) Abdulhamid’i deviren İttihatçılar eğitime, medyaya ve teşkilat hayatında etkin oldular. Bununla beraber zihinsel kayıplar daha da arttı.

3) Osmanlı yıkıldı ve 1923’te (Batı’cı) grup yeni kurulan Türkiye Cumhuriyeti’ne tamamen egemen oldu. Ve ele geçirdikleri eğitim sisteminde katı şekilde (seküler nesil), (Batı’cı) yetiştirdiler. Neslin en büyük zihin kaybını bu süreçte verdik.

4) Fakat Müslüman Anadolu halkının çocukları henüz sağlam kalmıştı. İşte o en akıllı çocuklarımızı da FETÖ eliyle ele geçirdiler. Bu yediğimiz en büyük operasyondu. İşte bu tüyler ürpertici bir olaydı.

İNGİLİZ AKLI 4 SÜREÇTE DE ETKİNDİ!

Emperyal kuşatma devam ediyor. Son kale Türkiye’ye büyük saldırı yapıyorlar. 

Fakat küllerinden doğan her mağlubiyetin ve ağır imtihanların arkasından, Allah’ın inayeti ve yardımıyla yeniden ayağa kalkan bu millet, umulmadık ve beklenmedik şekilde her felaketin ardından olduğu gibi, bugün de yeniden ayağa kalkacaktır inşallah. 

 

YORUM YAZ