Ye Battal İlgezdi! Enis Berberoğlu ko-nu-şa-cak!

12 Ağustos 2017 Cumartesi

CHP’li Battal İlgezdi, 2. evliliğinden olan 6 yaşındaki kızına, lüks daire ve villa almış! Gamze İlgezdi’nin gençliğini gecekonduda, zor koşular altında yaşamak zorunda kaldığı düşünülürse, kendince önlem almış!

Düşünüyorum da... Acaba ilk eşinin ve ilk eşinden olan çocuklarının geleceğini de böyle garanti altına almış mıdır? Onların her birine de birer villa ve daire satın almış mıdır?

Yoksa bu, yangından mal kaçırır gibi Battal’dan tapu yağmalayan Gamze İlgezdi’nin açgözlülük sorunu mu? Mecliste sol yumruğunu kaldırıp, “ezilenlerden yanayım” diye edebiyat yapıp, özel yaşamında burjuvanın önde gideni olan Gamze İlgezdi’nin mal hırsı mı?

Her neyse... Öyle veya böyle...

CHP’li Battal İlgezdi, üst düzey yargı mensuplarına yaptığı konutlarla, bir kısım yargı mensubunu susturabilir belki... Avantalarıyla bir kısım medya mensubunu etkisiz hale getirebilir... Lakiiin... Millet kesesinden Gamze İlgezdi’nin ve DHKP-C’li ailesinin gözünü doyurmaya kalkarsa, o zaman millet de hesabını sorar!

Değil mi, Bodrum Türkbükü’nde lüks villada oturan eski DHKP-C yöneticisi, yeni emlakçı eniştesi?

Kız zengin kocayı kapınca ailecek burjuva oluverdiniz yahu... De hele DHKP-C’li enişte! Terör örgütü DHKP-C’den cezaevinde rutubet kokladığın o ezik günlerden bugüne nasıl geldin Özer Çetin Şenyurt?

12 Eylül döneminde THKP-C’nin eski liderlerinden Mihraç Ural’la birlikte arandığım zamanlarda meteliğe kurşun atan bir çulsuzun tekiyken, nasıl oldu da emlak kralı oluverdin? Nasıl oldu da Bodrum Türkbükü’nde, değeri tam 10 milyon dolar (26 milyon 662 bin TL) olan ve denize özel koyu bulunan bir villa alacak parayı bulabildin? 

Battal İlgezdi, 2. eşi Gamze İlgezdi ve kalkındırdığı ailesi ile birlikte millete hesap vermeli! Yoook öyle basını görünce “hebele hübele”!  Açıklayamadığı her kalemin hesabını vermeli!

Mesela... Aşağıdaki paraların hesabını!

(Ye Battal ye...)

Yahu savcılar uyuyor mu?

Battal İlgezdi bu hesapları neden açıklayamıyor? Hadi adalet için yürüsene Kemal Kılıçdaroğlu! Sevsinler senin adalet yürüyüşünü!

¥

“Akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş...” Ha şimdi Enis Berberoğlu konuşursa, yandın be Kemal Kılıçdaroğlu! Öyle dimdik söyleyeyim! Enis ko-nu-şa-cak... Konuşursa da daha çok kişinin canı yanacak!

“Yok canım, konuşmayacak...Iııı konuşmaz o...”

“Ayyyyy ama ya konuşursa?”

Konuşcek... Konuşmiycek... Konuşcek... Konuşmiycek... Şimdi FETÖ’nün CHP’deki imamı nasıl uyiycek?

Dur... Bisküvicibaşı’nın 1 Nisan reklamındaki “kötü adam gibi” gibi güleyim “Puhahahahaha...”

Az kaldı... Tik-tak, tik-tak... Geri sayım başladı be Kılıçdaroğlu...

 

 • Mhmt kptnMhmt kptn5 ay önce
  SELAMUNALEYKUM... MEHTAP HANIM YA BEN ŞUNU ANLAMIYORUM VARSA YOKSABATTAL, ENİS,KILIÇTAROĞLU vs vs bune ya zaten adam gibi gerçekmuhalefet olsa, chp nin böyle bir derdi yok işte 100 veya 120 tane vekil alim, genel başkanı be avanesi iş bankası imtiyazları emin ol onların başka dertleri yok... Sizden istirhamım ricam gündenizefilistim,kudüs, gazze, myammar, doğu Türkistan ve birazda siyonistlerle, terör devleti israille nasıl mücadele edilir... Şunuda yapın. AKP li vekillerin bakanların vedahi belediyelerdeki dönen dolaplardan illaki bihaber değilsiniz bunların yanlışlsrını adam kayırmaları söz edinki.. Adamlar yaptıkları yanlışları doğru yapıyoruz zannetmesinler... Şunu bilin AKPartiye oy verenlerin büyük çoğunluğu her şeyi görüyor ve biliyor... Allaha emanet olunuz.. Slm ve dua..... (Birazda sizden ricam milli görüşten bahis etmemiz)......
 • Muhammet gençmuMuhammet gençmu5 ay önce
  Ddüşünmeye gerek varmı.90 senedir ...inananlar gelin birlik olalımGelin birlik olalım...Bunlarla muhatap olmayalım.Varya " NİSAN YAĞMURU".
 • AhmetAhmet5 ay önce
  Fetoculer buraya sarmis anlasilan,baska kapiya buradan size kemik cikmaz.......
 • AhmetAhmet5 ay önce
  Sen cok biliyorsun kripto fetocu,aklini kendine sakla lazim olacak cunku.........
 • AhmetAhmet5 ay önce
  Dusmanina dusman olmayan ,dusmanina kopek olur be kripto fetocu,ettiginiz iki kelime 
 • AhmetAhmet5 ay önce
  Niye zorunami gitti uzun donem askerlik,memur cocuguymus ve bedelli yapmis:)))))
 • SelimSelim5 ay önce
  Kötü üslup
 • NejmiNejmi5 ay önce
  Sadece battalmi.siz hic dusundunuzmu belediye baskanlari secim kazanmak icin nekadar para harcar.niye harcar.belediye baskani oldu desinler diyemi.yoksa cukkayi doldurayim diyemi acaba.gercekten durust olanlari tenzih ederim
 • MahmutMahmut5 ay önce
  Memur çocuğuyum. Kendim de memurluk yaparken kredi çekip kendi paramla ödeyerek son çıkan bedelli askerlik yasasından yararlandım. Başka bir derdin varsa yardımcı olayım.
 • MehmetMehmet5 ay önce
  İzmir buca şahin tepesindeki körfez manzaralı ormanlık alan içine emekli olan olmayan askerlere yapılan havuzlu otoparklı lux dairelerden polislerede yapılması mümkün degilmidir.Savunma bakanlığı veya belediye her kim muhatapsa
Daha fazla yorum göster