Sözcü’nün Suudi Arabistan nefreti!

08 Kasım 2017 Çarşamba

Cumhurbaşkanı Erdoğan Davos’ta, Ariel Şaron’un küstahlıklarına “one minute” deyince karalar bağladılar! Şaron’a eğilmediği, kendileri gibi yalakalık etmediği için dünyaları başlarına yıkıldı. İsrail ve Türkiye ilişkileri türbülansa girdiği için Erdoğan’ı bir kaşık suda boğacaklardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Gerekirse AB ile müzakereleri dondururuz” dediğinde, çılgına döndüler. Hatta muhafazakâr mahalleden bile, “AB ile ilişkileri nasıl dondurursuuun? Manyak mısın seeen!” diye ciyaklayanlar oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AB’ye karşı koyduğu o soylu duruşu, itibarsızlaştırmak için bin türlü faaliyet gösterdiler. Mahalle baskısı yaptılar. Hatta AB’ye “alın Erdoğan’ın kellesiniii”, “AB askeri müdahale etsiiin” diye hedef gösterdiler. 15 Temmuz’da suikast başarılı olsa, memnun olacaktılar!

Neo-Nazi Merkel Almanya’sının casus sever Cumhurbaşkanı, adaletten kaçan casus Can’cık Dündar’ı, Bellevue Sarayı’nda ağırladı. PKK terör örgütünün yüzlerce dernek kurmasına göz yumdu. PKK’ya, FETÖ’ye, DHKP-C’ye kol kanat gerdi. Gezi Kalkışması’nda, Kobani Eylemlerinde, gazeteci kamuflajlı BND ajanları ortalığı ateşe verdi. Referandum sürecinde, Erdoğan’ın millete sesli olarak hitap etmesine yasak koydu! Ardından PKK mitingine izin verdi. Terör örgütü liderlerini konuşturdu. E haliyle Erdoğan, Almanya’nın bu “düşmanca” tutumunu Nazi uygulamalarına benzetti. Ama içerideki Avrupa yalakaları, BND beslemeleri, Alman köpekleri yine Türkiye-Almanya ilişkilerinin gerilmesinden terörist sevici Merkel’i değil, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sorumlu tuttu. İzzet-i nefis sahibi bir Cumhurbaşkanı değil, Merkel otur deyince oturan, kalk deyince kalkan emir kulu bir Cumhurbaşkanı istiyorlardı çünkü…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsviçre’nin başkenti Bern’de terör örgütü yandaşları tarafından yapılan “Hayır” mitinginde, hem de Parlamento meydanında “Katil Erdoğan” diye pankart açmalarına “onay” verdiler. O pankartta, silahın namlusunu Erdoğan’a çevirerek alenen tehdit ettiler!

Erdoğan da “Kendi ülkesinin cumhurbaşkanına karşı, Avrupa’da terör örgütleri pankartlarla, resmin yanı başına silah koyuyor. Onların solak partileri ile Türkiye’nin oradaki terör örgütü beraber yürüyorlar. Burası İsviçre, Hollanda, Belçika, Almanya. Bunları söyleyince beyefendiler rahatsız oluyor. Siz bizi üzüyor musunuz, üzüleceksiniz. Daha bu işin başı” diye tepki gösterdi.

İçerideki Avrupa beslemeleri bunda dahi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı kabahatli buldular. Sert çıkmakla, fazla tepki göstermekle suçladılar. Hatta “Hani komşularla sıfır sorun diyordun? Bak sorunsuz komşu koymadın!” diye çene yapacak kadar çirkefe bağladılar!

Peki şu içerideki Avrupa yalakası, CIA-BND-MI6… beslemesi mankafalar, konu Suud-i Arabistan olunca nasıl peki?

FETÖ’ye, PKK’ya, DHKP-C’ye destek veren Nazi Merkel’e kusmadıkları kadar kin kusarlar!

MI6 tasarımı, Vatikan işçiliği, CIA beslemesi Feto mahlukunu besleyen Amerika’ya kusmadıkları kadar nefret kusarlar!

PKK itlerini konuşturan ama bu milletin seçilmiş Cumhurbaşkanı’nın konuşmasına yasak koyan Almanya’ya kusamadıkları kadar öfke kusarlar!

Kirli dişlerini İslam’a geçirme gibi bir saplantıları vardır zira! Arap ülkeleri üzerinden İslam’a, Müslümanlara saldırma gibi…

Allah aşkına şuraya bu herif, aldığım satırların milyonda birini, açık saçık skandalların adamı Bill Cilinton’a söyledi mi?

Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un eşi Trogneux, Paris Match dergisine verdiği mülakatta, “Henüz 17 yaşındayken Emmanuel bana ‘Ne yaparsan yap, bir gün seninle evleneceğim!’ demişti” diye kendisinden 24 yaş küçük öğrencisini istismar ettiğini haykırdığı halde, Fransa Cumhurbaşkanı’nın ve öğretmeninin sapıklıklarını ifşa etti mi? 

Pizza Gate skandalının failleri Rockefeller, Hillary Clinton, Obama gibi ünlülerin canavarca hazları üzerinden Hristiyanlığa saldırdı mı? 

Etmez, çünkü onlar Haçlı! Onlar Avrupalı…

İşte bu yüzden bu millet, onların işaret ettiği desteklediği CHP’yi de, HDP’yi de sandığa mıhladı! Bu kadar ikiyüzlüler çünkü! Sırada Feride Akşener var! Bekleyin millet onu da sandığa çiviler!

İşte Sözcü’nün Arap düşmanı, faşist, nefret kusan ihtiyar kurdu!

“Adına Suudi Arabistan denilen aşiret devletini yönetenlerden “Dünyanın en büyük hırsızları” diye söz ederim.

Gerçekten de öyledir…

Ve aynı tanıma Katar, Kuveyt gibi petrol zengini ülkeleri de ekleyin…

Dünyanın en büyük ahlâksızları da bu ülkeleri yönetenlerdir.

Suudi Arabistan sadece hırsız ve ahlâksızlardan oluşmaz.

Bunlar ayrıca din tüccarıdır.

Ülkelerini İslam’ın sopasıyla yönetirler.

Dünyanın dört bir yanından, özellikle Uzakdoğu ülkelerinden güzel kızları “Aile yanında çalışacaksın” diye ülkelerine getirirler! Bunların pasaportuna el konulur…

Ve sonra bunlar şeyhlerin, prenslerin ve emirlerin haremlerinde seks kölesi olarak çalıştırılır.”

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

    Günün Özeti