Recep Altepe vuruşa vuruşa direnseydi

24 Ekim 2017 Salı

“Diren” dediler...

“Gaza” getirdiler...

“Ateşe körükle” gittiler...

İstifası istenen belediye başkanlarının sitemleri üzerinden “muhalefet” devşirdiler...

O kadar ki düne kadar kanlı bıçaklı oldukları, her fırsatta üst üste belediye başkanı olmasından gıcık kaptıkları Melih Gökçek için dahi sosyal medya yollarına “Diren Melih” diye trend topic döşediler...

Derken İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifası geldi. E haliyle “avucunu yalayan” siyaset paparazzicileri bu kez de fotoğraf kareleri üzerinden niyet okumaya giriştiler.

Iyyyy hele şu “sahibinin sesi” her gün köşesinden “Hani benim Recebim, Recebim” diye “Bursa Belediyesi'ne”, CIA’dan gelen alçak basıncın etkisiyle şişen karnından metan gazı salmaktan ortalığı fosseptik kokuttu Vallahi!

Derken, Bursa Belediye Başkanı Recep Altepe, “poker Face” bir ifadeyle istifasını verdi!

E hani “Ha buraya yazıyom! Bildiğim Ricep öyle kolay kolay gitmez” diyenler? Patlak oto lastiği gibi pıssssss diye havaları indi tabii... 

AK Parti’de işler CHP’deki gibi “vuruşa vuruşa”, kaset komplolarıyla yürümüyor diye zorlarına gidiyor! Sandalyeler masalar havada uçuşmayınca zorlarına gidiyor... Kimse kimseye uçan tekme atmayınca zorlarına gidiyor... Sidikli Gay-met’ler umduğunu bulamıyor anlayacağınız. 

AK Parti bir şekilde uzlaşıyor... AK Parti’de yönetimi “kaset skandalları” belirlemiyor. Kimse birbiriyle kanlı bıçaklı olmuyor... Kimse FETÖ’nün uygunsuz kaset komplolarıyla “kumpas” kurup, lider koltuğuna çökmüyor. 

Yani şimdi şu “Annimn CiHiPi’li” diyen sonradan görme Nişantaşı budalası boş yere “soru-cevap” yöntemiyle anarşistlik etmesin... Fitne fesat üretmesin... Patronunun bahçesinde hoplaya-zıplaya ne yaptığı beni hiiiiç enterese etmez lakin...

Fazla kaşınmasın... 

Uzakdoğu eğilimleri konusunda ağzımızı açarsak fena olur sonra! Hadi şimdi Ramazan’da rakı sofralarında tiksinç bir meze olmaya devam!

Şimdilerde CiHiPi’li geçinen müftü karısı “annisi” ile birlikte hem de!

Yalnız şu soru cevap olayına bağlamadan edemeyeceğim sidikli Gay-met!

Recep Altepe’den de umduğunuzu bulamadınız... “Acı var mı acı?”

¥

“Ayyyy cınım Kadir Topbaş giderse İstanbul ne olooor?”

“Recep Altepe giderse ne Bursa ne olooor?

“Ya Melih Gökçek sonrası Ankara?”

Topluca cevap vereyim!

 “Allah’ın dediği olur!” Nokta...

 

YORUM YAZ