Mahmut Tanal denen FETÖ'cünün Baykal istismarı!

21 Ekim 2017 Cumartesi

İşte bu yüzden lider!

İşte bu yüzden Cumhurbaşkanı Erdoğan her daim kazanacak ve siz onun başarılarına “öküzün trene baktığı gibi” geviş getire getire, ağzınızdan salyalar aka aka bakacaksınız!

Deniz Baykal yoğun bakımda ecel terleri dökerken, Baykal ailesinin acısından siyaset devşiren LGBT fenomeni CHP’li Mahmut Tanal’a söylüyorum bunları!

FETÖ-BND işbirliğiyle Deniz Baykal’a uygunsuz kaset kumpası kurduktan sonra lider koltuğuna çöken Kılıçdaroğlu’na söylüyorum…

Mesele şu…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Deniz Baykal’a hastane ziyaretinde bulundu malumunuz… Olcay Hanım’ın ifadesiyle, çok ilgilenmiş, başında dua okumuş… “Reis vefa sahibi bir insandır. Ona da bu yakışır” dedik…

E LGBT eylemlerinin fenomeni Mahmut Tanal rahat durur mu? Durmaz tabii… 

Homolarla TOMA’lara tırmanan Mahmut Tanal bu…

Tarık Toros’un odasında “FETÖ kanallarını kurtaramadıııım” diye zırıl zırıl ağlayan Mahmut Tanal!

Sosyal medyadan, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’a “Niye Baykal’ı ziyaret etmedi” diye saydırıyor. Yahu Başkomutan Cumhurbaşkanı gelmedi mi? Daha ne fesatlık peşindesin?

Kaldı ki Genelkurmay Başkanı gelmediyse ya Suriye sınırında ya da İdlip’dedir! 15 Temmuz gecesi, korkakça kaçıp saklanan, darbeyi TV’den izleyen Kılıçdaroğlu’yla karıştırma!

Komutanlarımız çok şükür her daim cephede! Orduların başında! Gazilerin başında!

Liderine “uygunsuz kaset” kumpası kurup, casuslara, FETÖ teröristlerine destek verme gibi bir leke yok alnında! 

K.K. Komutanı Yaşar Güler ve Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, 15 Temmuz darbe gecesi, gırtlağını sıkan FETÖ’cülere destek verseydi şayet, bu ülkede taş üstünde taş, gövde üstünde baş kalmazdı, unutma! Kılıçdaroğlu gibi korkaklar köşe bucak kaçarken onlar, canları pahasına bu milleti sırtından vuran darbecilere karşı direndiler! Feto denen ağlak ucubeden emir almadılar! CIA-MI6 tasması takmadılar! BND ajanlarının verdiği “kasetle”, Baykal’a kumpas kurmadılar! Casuslar için, homolar için polise sövüp saymadılar! Darbe gecesi Feto mankurtlarıyla anlaşarak kaçıp saklanmadılar! Gamze İlgezdi gibi terörist cenazelerinde ağlamadılar! Kılıçdaroğlu gibi “PYD terör örgütü değildir” diyerek alçalmadılar! CIA ajanı Sezgin Tanrıkulu gibi hainleri CHP’ye konuşlandırmadılar! PKK militanları için “iyi çocuklar” diyen Hüseyin Aygün gibi PKK destekçilerini partiye bulaştırmadılar!

Yani adam ol… Her cephede savaş veren milletin ordusuyla uğraşma! Sen Lezbiyenlerin, Geylerin, Biseksüellerin, Transların fedailiğini yap! Homolarla, TOMA’lara tırman! 

15 Temmuz’da darbecilerin tanklarına tırmanamayan korkak, kaçak Tanal! Sen bırak da Olcay Hanım konuşsun ne konuşacaksa! Oğlu konuşsun, kızı konuşsun, kaset kumpası kurmayanlar konuşsun…

Senin de Kılıçdaroğlu’nun da Baykal’a kurduğunuz kaset kumpasından sonra ağzınızı açmaya hakkınız yok! Baykal hakkında konuşacak en son kişilersiniz!

Nokta! 

 

YORUM YAZ