Hürriyet’in “yalancı” yazarının jigololuğunu Hasan Karakaya ifşa etmiş!

21 Eylül 2018 Cuma

Benim yazımdan bu yorumu çıkarmak için saksıyı bayağı bir zorlamış belli ki… İfadelerine bakılırsa annisi CİHİPİ’li olalı hafızasını da yitirmiş…

Yeniakit’e “müptezel”, “alçak” dediğini unutmuş mesela… 

Kendi çatallı diline bakmadan üsluba dair beylik laflar etmiş…

Sonra da “kendini İslam’a nispet edenlere bakıp da İslam’dan soğumayın sakın” demiş!

Ramazan ayında patronuyla alkol masasında faaş olan bu aşağılık kompleksli mahluklara bakıp İslam’dan soğumayanlar… “Ellerindeki deri kaplumbağa derisine dönüşmüş” liberal yaşlı kadınlara “jigololuk yapan birine” bakıp da İslam’dan soğumayanlar… “Sidikli” haline, “altının ıslaklığına” bakmadan “Akit paçavrası” diyecek kadar fosseptiğe batan birine bakıp da İslam’dan soğumayanlar bize bakınca mı İslam’dan soğuyacak?

E tabii öteki mahallede beslendiği için “Oyum HİDİPİ’ye” diyen, Selahattin Demirtaş’ın sazlı sözlü reklamını yapan  “omurgasız” bizi hangi tasmasıyla, hangi beslemeliğiyle anlasın ki?

Üç kuruş ve öteki mahalle kompleksi uğruna ruhunu şeytana satmış biri bizdeki dava ruhunu nasıl idrak etsin? 

“3. Havalimanı’ndaki tahta kuruları nereli?” başlıklı yazımı kendince provokatif bir tarafa çekmesinden belli ki kaşınan sadece 3. Havalimanı’na tahta kurularını salan ajanlar yani onun bunun itleri değilmiş… 

Ramazan ayında patronunun içki masasında “meze” olan, muhalif mahallede akredite olabilmek için anası hatta ninesi yaşındaki kadınlara jigololuk yapan mahluk da bunlardan biriymiş…

E madem HDP’ciklerine, ajancıklarına “it” deyince kaşıntı tutmuş, dur Hasan Abi üslubuyla kaşıyalım biraz!

KALEM FAHİŞELERİ, KELAM FAHİŞELERİ

HASAN KARAKAYA

Aynen başlıktaki gibi;

“Kalem fahişeleri”nden de,

“Kelâm fahişeleri”nden de bıktık…

Hem bıktık, hem cevap vermekten yorulduk… O kadar “yalan”uyduruyorlar, o kadar “palavra” yumurtluyorlar ve olan-biteni o kadar “çarpıtıyorlar” ki, birine yetişsen, diğerine yetişemiyorsun!..

Yetişemediğimiz durumlarda da diyorlar ki; “Bak, cevap veremediler!.. Demek ki, yazdıklarımız doğruymuş!”

SİDİKLİ VE DALAKSIZ!

Hele bir “yaratık familyası” var ki, sürekli “şekil” değiştiriyor!..

“Bukalemun” desen, Bukalemun’u da sollar!.. 

Öyle ya, “Bukalemun” dediğin, nihayetinde, duruma göre “renk” değiştirir!..

Ama bu “yaratık”lar, sürekli “gen” değiştiriyor, sürekli “yön” değiştiriyor ve bir türlü ele-avuca gelmiyor! “Civa” gibiler!..

Hangi “kaba” girerlerse, pardon “hangi kucağa otururlarsa”, hemen onun şeklini alıyorlar!

Bu mahlûkat; “Sidiklilik çağı”nda, yani 13-14 yaşlarında iken, “İmam Hatipli” idi…

“Dalaksızlık” çağında ise, “jigolo” oldu, “annesi yaşındaki kadınlara bile sarkmaya” başladı! Bakmayın “annesi yaşındaki kadınlar” dediğime, “ninesi yaşındaki kadınlara” bile ağzının suyu aktı!

Anlayacağınız; Sadece “dalaksız” değildi!

Aynı zamanda “midesiz”di!

Sadece “gerdan”ları değil, ellerinin üstü bile “kaplumbağa derisi”ne dönmüş kadınlara bile sarktığına göre, “midesi hayli geniş” olmalı!..

Her neyse!.. Mide, onun midesi!

İşte bu yaratık; “sidikli” ve “dalaksız” dönemlerini atlattı, şimdi de “omurgasızlık” dönemini yaşıyor!

“İnsan” dediğin; “Çocukluk, Gençlik, Olgunluk ve Yaşlılık” dönemlerini yaşar, sonra da dünyaya veda eder!

Ama bu yaratıklar; Önce “Sidikli” idi!.. “Misafir oldukları evin yataklarını ıslatırlar” ve ev sahibi kadıncağıza zahmetler yaşatırlardı!..

Sonra, “İnfaz ederler” korkusuna kapıldı ve “askere gitmemek” için, hastaneye yatıp, “dalağını” aldırdı!

Artık, “dalaksız”dı!

Şimdi de “omurgasız!”

Yalnız, henüz küçük bir “larva!”

“Larva” olduğu için, bir “paçavra”ya sarılmış, o “paçavra”da kendini gizlemeye çalışıyor!.. (..)

Artık, “Karşı Mahalle”nin kucağına oturmuştu ya, “senaryo”ları da oraya uyduruyordu! (…)

DÜN SENDİKACI, BUGÜN ANNESİ!

Duydum ki; “Sidiklilik ve Dalaksızlık Çağı”ndan, “Omurgasızlık Çağı”na evrilince, bir “senaryo” daha uydurmuş!

Bu defa “sendikacı”yı değil, “annesini” katmış senaryonun içine!

Annesi, CHP Genel Müdürü Kemal Kılıçdaroğlu’nun yüzüne karşı, gözlerinin içine baka baka, hem de “dümdük” diyesiymiş, ki;

“Sizi seviyorum ve destekliyorum! Size oy vermek istiyordum ama eşim izin vermedi! O da sizin şahsınızdan dolayı değil, partinizden dolayı oy vermiyordu!”

Demek oluyordu ki;

Babası, “CHP karşıtı”ydı!..

Annesi de “AK Partili!”

İyi de;

Ne zaman yaşanmış bu olay?

7 Haziran’dan önce mi, sonra mı?

Çünkü, “7 Haziran seçimleri”nden önce böyle bir konuşma geçtiyse, “külliyen yalan”dır!

Çünkü, bu yaratığın babası;

24 Ağustos 2013’te vefat etmiştir!.. O tarihte de ne “seçim” vardı, ne de Kılıçdaroğlu adaydı!

Uzun lâfın kısası;

Bu yaratık, “AK Parti-CHP koalisyonu” kurulsun diye, “annesi”ni bile “meze” yapmaktan çekinmeyen “aşağılık bir yaratık”tır!

“Paçavralara sarılı” olduğu ve “Paçavralar tarafından kuşatıldığı” için, yazmayacağı “senaryo”, uydurmayacağı “yalan” ve kullanmayacağı “insan” yoktur!

Sonunda, “annesini” bile “siyasi emelleri” için kullandı ya, pes doğrusu!

Ama, nihayetinde “Sahibinin Sesi”dir!

İllâ sahibine yaranacak! Yoksa, “yal” vermezler!

Görevini yapmazsa, “yol” verirler!

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • Rabia dinçRabia dinç10 ay önce
  (Editörden: Mesajınız alınmıştır.)
 • ZOMBİZOMBİ10 ay önce
  misafir 34 rumuzlu kardeş e... Öncelikle yorumuna güldüm.. Çünkü alkol kullanmıyorum... bu 1. Grameri bilerek burda gelişigüzel kullanıyorum sizin gramer bilgi seviyenize inmek için bu 2. Sallana sallana ve uyku demişssin )))) Senin görüpte görmemezlikten geldiğin her şeyi net ortaya koyuyorum olay bu.. HAYIRLI CUMALAR )) 17 yıl önce CUMALAR HAYIRLI DEĞİLDİ DİMİ..)))
 • samisami10 ay önce
  .....
 • Vazifelerini yapıyorlarVazifelerini yapıyorlar10 ay önce
  Elbette münâfık kafirden eşeddir de; eski münafıklar kendilerini çok iyi gizleyip öylece de ölüyorlardı. Halbuki Hakan, Demirel gibi adamlar çoktan lastiği patlatıp, kimliklerini olay mahalline düşürerek kendiilerini ele verdiler; çoktan..
 • Vazifelerini yspıyorlarVazifelerini yspıyorlar10 ay önce
  Elbette münâfık kafirden eşeddir de; eski münafıklar kendilerini çok iyi gizleyip öylece de ölüyorlardı. Halbuki Hakan, Demirel gibi adamlar çoktan lastiği patlatıp, kimliklerini olay mahalline düşürerek kendiilerini ele verdiler; çoktan..
 • Dabıy ki;Dabıy ki;10 ay önce
  O çok iyilere laik
 • Biraz ağır olmamışmı kardBiraz ağır olmamışmı kard10 ay önce
 • misafir-34misafir-3410 ay önce
  Zombi, sen sallana sallana yürümene ve uyumana devam et. Uyanınca, grameri düzgün, mantıklı bir yorum yazarsın. Ayrıca, yarınki cumartesin veya pazarın kutlu olsun.
 • İkrarİkrar10 ay önce
  Sayin zombi gunaydin,gunun mubarek olsun dualarin varsa tabiki vardir .benim dustur veya pirensip buna kural demiyelim,aliskanlikher hangi bir hususda biriyle iletisim ,kurulacaksa once selam sonra kelam benim,bildigim baskalari neder saygi duyarim ben arab deyilim,inancim islam ve turkum cuma olmayan bir gun siradan bir gun bize cumanin da kutsal bir bayram degerinde sadece iyi dileklerimizi,sunuyoruz.bunun haricin,de kusisel benim bir sorunum yok bir arabi deyil afganistan turkistan pakistan azarbeycan suriyetipki insan,herkesi sever Allshin yaratdigindan dolayi ,kendi ailesini daha cok sever ,ayrica bana ozel yazmanada sevindim tesekurler.
 • RTE53RTE5310 ay önce
  Sn Yazar; bir başka insanı eleştirirken sadece fikirlerini eleştirme yolunu niye takip etmiyorsunuz ? ..
 • ZOMBİZOMBİ10 ay önce
  İKRAR SELAM VE DUA İLE HAYIRLI CUMALAR VE DİĞER GÜNLER.. İYİ CUMALAR DEMYORUZ BİLİYORSUN GÜNAHTIR.. MERHABA DERSEK ODA GÜNAHTIR.. ARAPÇA SELLLAMUNALEYKÜM DERSEK MÜSLÜMANIZ MERHABA DA ARAPÇA ONU BİLE DESEK MÜSLÜAN DEĞİLİZ DİMİ.. BU KONUDA DÜŞÜNCELERİN NEDİR SAYIN İKRAR RUMUZLU ...
 • AAAA10 ay önce
  AKİT BUNDAN MUTLU OLMALI EĞER AKİT İYİ MÜSLÜMAN ONLARI ÖRNEK ALIN DESEYDİ O ZAMAN ÜZÜLMELİYDİNİZ . ÇÜNKÜ BUNUN İDOLÜ ROL MODEL MÜSLÜMAN TİPİ AYDIN DOĞAN ÇEVRESİ OLDUĞU İÇİN BÖYLE DÜŞÜNÜYOR
 • İkrarİkrar10 ay önce
  Selam ve dua ile hayirli cumalar insanoglunun bedenini kanini emen bit bire tahta kurusu ilkokula giden talebelre bit muyanesi yapilirdi, birde bir pire cikinca cok mahcup olurdu cok kotude kasindirir,uyuz eder birdaha arkadaslarinin,yuzune bakamaz cunku temiz olmadigini arkadaslarina ve sinifina zarar verdigini dusunur biri de ona sen digerletine bakarakokuldan sogumaonlar seni bitli biliyorya,seni hor gormeleri onlara suc olarak yeter .ahmet hakan gunden gune degerin dusuyor ulkeye milletezarar verirse birkerede kalemin ulke icin yazsin durustler,sallanir fakat devrilmez.boyle ulkeye zarar vereni desdekleyeni, kimse sevmez cunku bitmek uzere olan bir eseri hizmet verecekdis guclerin ajanlari cirit atarken biri bunu haksiz bulurken ,muhalefet olsun diyeneden kiskirtici davraniyon lutfen kalemini yasadigin ulkenin haklarini koruyarak kullan .
 • Nevzat poyrazNevzat poyraz10 ay önce
  Az bile yazmışsın benim bacım
 • Mehmet demirMehmet demir10 ay önce
  Ahmet Hakan bu söylediklerimizi haketmiyor
 • Turan turanTuran turan10 ay önce
  Ya bacim bosver su cihipi yi, turkiyenin ovp sinden bahset 2023 e nasil yuruyoruz ondan bahset. ... Cihipi de o zaman dusunmeye baslar
 • düzenbaz düzenbaz 10 ay önce
  ... bütün bu veriler Ahmet Hakan' ı işaret ediyor...