Metro İstanbul

FETÖ-PKK’yı beslemenin hesabını ver Amerika!

07 Aralık 2017 Perşembe

ABD, Feto şarlatanını malikânede beslerken Türkiye’ye sordu mu?

15 Temmuz’da katliam yapan Feto mankurtlarını CIA lojmanlarında himaye etmiyor mu?

Terör örgütü PKK’ya, PYD’ye binlerce TIR silahı beleş vermiyor mu?

Millete KimJonghyun ile gözdağı verip, silah satışlarını artırmıyor mu?

ABD’yi zarara uğratan kasırgaların acısını Ortadoğu’dan çıkarmıyor mu?

Ordusuyla Afganistan gibi ülkelere çöküp, “mal”ı götürmüyor mu?

İstediği herkesle ticaret yapmıyor mu?

E Türkiye’nin kendi ticari ilişkilerini belirlemeye hakkı yok mu?

“Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır!”

Erdoğan’ın işine ne diye burnunu sokuyor?

Türkiye, ABD mandası mı?

Rusya ile de anlaşma yapaaar, İran’la da!

Sen parasıyla bize silah satmayacaksın… O silahları can düşmanımız PKK terör örgütüne beleş vereceksin! 

PKK’yı da, DAEŞ’i de, FETÖ’yü de üstümüze salacaksın…

İktidara terör sopasıyla ayar çekmeye kalkacaksın…

Türkiye’nin ekonomik istikrarını alabora etmek için bin türlü operasyon yapacaksın…

Füller denen ajanınla Türkiye’yi kumanda etmeye kalkışacaksın!

John Bass denen türüdünle 15 Temmuz darbecileriyle, DAEŞ’le, PKK teröristleriyle bu ülkenin altını oyacaksın!

Halk Bankası müdürünü, Zarrap denen iş adamını “şantaj” unsuru olarak yargılayıp, oradan bu milletin Cumhurbaşkanı’na yürüyeceksin!

Sonra da “Rusya’dan silah alma”, efendim “İran’la ticaret yapma” diye öteceksin!

Yoook öyle yağma Amerika! Yoook öyle yağma MI6! Yoook öyle yağma CIA! 

Türkiye Rusya’yla da ticaret yapar, İran’la da…

Katar’a da sahip çıkar, Suriye’ye de Filistin’e de…

Siz Reza Zarrap üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yürüyeceğinize önce terör örgütlerine verdiğiniz açık desteğin hesabını versenize! Uluslararası mahkemede, Ortadoğu ülkelerinde işlediğiniz savaş suçlarının hesabını versenize!

Sınırlarımızda bir PKK devleti kurma gayretinizin hesabını versenize!

Ortadoğu’nun kalbine bir “hançer” gibi sapladığınız İsrail terör devletinin Filistin’i işgal etmesine destek vermenizin hesabını versenize!

Bu arada; Amerika, FETÖ’nün “rüşvet” iddialarıyla Türkiye’yi yargılayacak en son ülke bile değildir ha! Hem önce FETÖ’nün Amerika’daki yolsuzluklarını, dolandırıcılıklarını, ortaya çıkarsanıza!

Feto denen CIA ucubesini yargılasanıza! Bize iade etsenize!

Şayet dünyada bir ülke lideri yargılanacaksa… Şayet bir ülke lideri rüşvetten, yolsuzluktan, savaş suçlarından, teröre açık destek vermekten, FETÖ-PKK-DAEŞ gibi terör örgütlerini kurup, bu terör örgütleriyle ülkelerin iktidar yapılarına müdahale etmekten, uyuşturucu, silah, kadın ticareti yapmaktan yargılanacaksa bu bizzat Trump olur! ABD siyasetini dipten dibe yöneten İngiliz Kraliçesi olur!

Zira İngiltere ve Amerika dünyada bir terör örgütü üretim sistemidir! Emperyalist ülkelerin önde gidenleridir. Savaş suçlusudur! 

Ha şimdi Türkiye’de tasma taktığınız çakallar istediği kadar ulusun, dursun! Kılıçdaroğlu istediği kadar eline verdiğiniz swiftleri sallasın dursun!

MI6 ve CIA’nın kurduğu tezgâha gelmeyiz! Reza Zarrap ve Halk Bankası müdürü olayı da elinizde patladı işte! Şlap diye adamınızın elinde patladı!

Ekonomide yaprak dahi kımıldamadı!

Neyi hayal ediyorum biliyor musunuz? 

Bir gün İsrail gibi terörist ülkelerin…

Terör örgütleri kurup, iktidarları o terör sopalarıyla yöneten İngiltere ve Amerika gibi ülkelerin liderlerinin…

PKK-FETÖ-DAEŞ-DHKP-C gibi örgüt militanlarına kucak açan Almanya, Fransa, İsviçre gibi ülkelerin liderlerinin de uluslararası yargı önünde hesap vereceğini…

Belki de Hırvat Slobodan Praljak gibi yaptıkları zulmün bedelini mahkeme heyeti önünde  “zehir içerek” ödeyeceğini! 

 

 

 • YildirimYildirim7 gün önce
  Adamin biri oldukden sonra hesaba cekilmis tabi melekler sorguya baslamis su zamanda hirzizlik yapmissin nediyorsun adamda seytana uydum demis su zamanda zina yapmissin ne diyorsun adam gene seytana uydum demis melekler devam tabi gene sormuslar su zamanda yetim haki yemisin adam gene seytana uydum demis tabi budurun seytanin zoruna gitmis kalkmis gelmis adamin ensesine tokati yapistirmi ve demis yap yap benim ustume at demis simdi yazilarinizdan anladigim kadariyla akp hukumeti sutten cimikmis ak kasisik elestirilecek bir tarafi yokmus gibi lanse ediyorsunuz tamam feto pkk pyd dis mihraklar her turlu elestirin eyvallah ya bi kerede su hukumeti elestir be abla bunlar hepmi dogru yapiyor milleti kandirip kandirip baskasini suclu gostermesinler artik unutmayalimki bir suc varsa cogu zaman iki taraflidir bu suc saygilar
 • BarışBarış7 gün önce
  Şunu açiklayįn hanimefendi. Razzab rüşvetinden size kaç pay düştü?
 • davincidavinci8 gün önce
  sayın yazar kıprıs türk cumhuriyetini filistin ve diğer sözde müslüman ülkeler tanımıyorlar.buna ne diyorsunuz.filistinliler türkler işgalcidir diyorlar.
 • davincidavinci8 gün önce
  ben bu konuda avrupaya güveniyorum.aşırı infiale gerek olmadığını ve şiddet eylemlerini doğru bulmuyorum.amerikadan başka tanıyan yok başkent olarak kudüsü.bu trump şaka gibi zaten.varını yoğunu canını malını terör örgütlerine harcayanlarada ders olsun.onca gayreti çabayı mücadeleyi bilimle teknolojiylekalkınmayasarfetselerdi bugün bu trump bu açıklamayı yapmazdı.para para başka bişey değil.
 • DavutDavut8 gün önce
  Reis bir emrin yeter. Vur de vuralım öl de ölelim.. İsrail ateşle oynama reis burada.
 • Kürt şamil Kürt şamil 8 gün önce
  Amerika kudüs'ü israilin başkenti olarak tanıyıp elçiliğini kudüs'e taşıma kararı aldı. Reise fırsat doğdu man adası ,zarrap mahkemesi ve başka sorunları unutma fırsatı doğdu 82 kerkük 83 musul 84 halep 85 kudüs olsun. Eyyy american eyyy amerika olsun bee NATO da olup nato yu kötüleyen amerika ile müttefik olup amerikayı kötüleyen AB kapısında uyuklayan türkiye işte gerçek fırsat ortadoğunun ve müslüman alemin lideri olmak istiyorsa türkiye ve erdoğan israile savaş acabilirsin. Kimseden destek beklemeden savaş aç. Zaten müslüman olan devletler kamuoyundan baskı görüp türkiye ye destek vermek zorunda olacaklar. Yemin ediyorum gönüllü askere giderim. Kürtler devlet kurmasın diye arabındanacemine rusundan ingilizineherkesi kürde karşı oluşturduğun kamuoyunu israle ve amerikaya karşı oluştur savaş aç. Yemin ediyorum israile karşısavaşacağım sırf kürtler israilin yanında yalanınızı yüzünüze vurmak için israille savaşmaya giderim.
 • muhjaiddinmuhjaiddin8 gün önce
  su an abd bu dediklerinizin hiçbirini yapmıyor her türlü bizim kuyumuzu kazıyor üzerine üstlük tuttu dün gece kudüsün tamamını israile verdi ve dünyada bunu engelleyebilecek hiçbir güç yok...BU DURUMDA NE YAPACAKSINIZ ONU SÖYLEYİN MERAK EDİYORUZ....ÖNERİNİZ NE...BEN SÖYLEYEYİM HİÇBİRŞEY YAPAMAYIZ ATIP TUTMADAN OTURUCAZ YERİMİZE....
 • anadolu kartalıanadolu kartalı8 gün önce
  hükümetimizden isteğimiz nato VE abd İLE ilişkilergözden geçirilsin bunu yüksek sesle başta cumhurbaşkanımız olmak üzere hükümetebhaykırın benim bacım haykırın türkiye stratejiktir ve bustratejinin sahibidir ABD ve batılılar stratejik ortağımız değildir
 • Rasit GulbahceRasit Gulbahce8 gün önce
  Hanim ablam canim ablam Illalah diyorum.trubun lideri gibi millete gaz veriyon.hic sevmesemde hergun takip ediyom.yeter daaa
 • Mikâil okuroğlu Mikâil okuroğlu 8 gün önce
  Hırvat lideri çakallık yaptı artistlik yaptı ama Allah CC belasını verir iyi bir numaraydı sonu gelmedi eline ğönlüne sağlık olsun Allah CC yardımcınız olsun amin slm.
Daha fazla yorum göster (1/10)