THY- Euroleague

FETÖ mankurtları, karşımıza geçip, caka satıyorlar!

09 Kasım 2017 Perşembe

Allah aşkına üç maymunu oynamayın!

İçimizden birileri 15 Temmuz direnişi konusunda çamura yattıkça FETÖ güç devşiriyor, hortluyor!

Aha da yazıyorum…

Şayet “Bana değmeyen FETÖ bin yaşasın” çukuruna kayarsanız, FETÖ mankurtlarını bir daha şımartırsanız, olası bir darbe ihtimalinin hiç de uzak olmadığını anlarsınız.

MI6’nın laboratuvarlarında Kraliçe işçiliğiyle üretilmiş, sonra da CIA tarafından malikanelerde beslenmiş bir taşeron örgütten söz ediyoruz. Neredeyse topraklarımızla hesabı olan tüm dış istihbarat servisleriyle, tüm terör örgütleriyle teması olan sinsi bir terör örgütünden…

Geçenlerde Fuat Uğur “Dikkat! FETÖ’cü şirketler toparlanıyor!” başlıklı yazısında uyarmıştı! O yazıdan bazı cümleleri yeniden güncellemekte fayda var!

FETÖ, başarısız olduğu 15 Temmuz darbesinden sonra… “ Avrupa’da ilk şaşkınlığı attıktan sonra yeni şirketler kurdular ve atağa geçtiler. 

Avrupa’daki Türk toplumunun ilk başlarda gösterdiği duyarlılık da giderek zayıflıyor. Bunların kurdukları şirketlerden alışveriş edenlerin sayısı giderek eski seviyesine dönmekte.

Peki, bizim yurt dışında FETÖ’cülere yönelik farkındalığı artıracak bir stratejik aklımız var mı?

Dahası bu FETÖ’cü şirketlerin Türkiye’de bayilerinin olduğunu biliyor muyuz? Yurt dışında şirketi olan FETÖ’cülerin Türk istihbaratında ya da Emniyeti’nde listesi var mı?

Böyle bir listeyi hazırlamak esasında bizim istihbaratımız için çocuk oyuncağı. Bu listenin oradaki yurtsever vatandaşlar tarafından yayınlanması zor. Çünkü hemen mahkemeye veriyorlar ve “Avrupa yargısı” maalesef onlardan yana. Bu durumda FETÖ’cü şirketler listesinin acilen oluşturulup Türkiye’den yayın yapan internet ve televizyon mecraları tarafından duyurulması gerekmekte.

Bu liste yayınlanırsa bağlantılar ortaya çıktığı gibi bu alçakların yeniden palazlanmasının da önüne geçilir.”

Şimdi soruyorum, FETÖ ile mücadelede neredeyiz?  “Beraber yürüme”de neredeyiz?

“Terörle mücadele şuuru”nda neredeyiz?

“Bana ne”ciliklere tanıklık ettikçe kolum-kanadım kırılıyor. 2010’daki yazılarımdaki haleti ruhiyeye bürünüyorum…

Hani “durun kalabalıklar! Bu cadde çıkmaz sokak” diye haykırırsınız ve sesinizi kimseye duyuramazsınız ya, ayyynen öyle…

Hazine Arazisine çöküp, trilyonlarca rant elde eden NAKSAN Holding’in cezaevindeki sahibi Cahit Nakıboğlu, bulunduğu ilde tam teşekküllü üniversite hastanesi olduğu halde hooooop İstanbul’a sevk ediliyor. Feto şarlatanı gibi ağlaya sızlaya, acındıra acındıra mahkeme heyetinden tutuksuz yargılanmasını talep ediyor.

FETÖ mankurtlarında tabanda dahi fire yok! FETÖ’nün bütün pis işleri ortaya döküldüğü halde, zerre kadar akılları başlarına gelmiş değil! Gaybubet evlerinde himmet de topluyooor, kermes de yapıyor!

FETÖ, ihraç edilenleri el altından istihdam ediyor. Belediyelerde, özel sektörde istihdam ediyor. 

Dün, sokağa çıkmaya korkan FETÖ mankurtları, suçluluk duyar, tutuklananlar dahi kameralar karşısında yüzlerini kapatırdı. Şimdi karşımıza geçip, caka satıyorlar!

Feto ifritinin dahi “tehlikeli bulup, FETÖ’den dayak kötek kovduğu alçaklar, üniversitelerden haraç almaya kalkışıyor!

Ne devlet, ne üniversiteler, ne de iş dünyası kimsenin babasının çiftliği değil! Dingo’nun ahırı zannedip, para kopartacağınız yerler değil! Para koparamayınca iftira edebileceğiniz yerler değil!

Allah bu millete, bir daha 15 Temmuz destanı yazdırmasın!

Ama denerlerse yazarız! Bu kez sokağa elimiz boş da çıkmayız ha! Cumhurbaşkanı’mızın canına kastedeni yargıya yollama gafletinde bulunmayız!

Bir bir tespit ediyoruz pisliklerinizi! Teröristlerinize “kurye” yöntemiyle nasıl para dağıttığınızı biliyoruz!

Unutmadık kafası kopan kadını!

Tankın önüne yatan kardeşimizi unutmadık!

Bacağını feda eden koca yürekli kadını!

Kamyonla tankın önünü kesen kadınlarımızı unutmadık!

Baba oğul can veren Erol Olçok hatırımızda!

Siz, bir gecede tank durdurmayı öğrenen… Çatıya çıkıp helikoptere levye fırlatan… Koltuk değnekleriyle darbe nöbeti tutan…

Tankın üstünde çay keyfi yapan… Savaş uçakları bombalarken sigarasını içen bu millet yaptıklarınızı unuttu falan sanmayın! 15 Temmuz, sadece fragmanıydı.

Bir daha deneyin isterseniz…

 

YORUM YAZ