CIA-FETÖ’nün yeni algı operasyonu “ABD müdahale edecek”

13 Eylül 2017 Çarşamba

Yersen…

Artık Yusuf (as) rüyaları, bu riyakarlar için işe yaramıyor.

Sümüklü Locaefendi’nin Hz. Muhammed sav ile sabah-akşam görüştüğünü iddia etmesine, mankurtları bile “yav heee, heee, hee” diyor.

Sümüklü Feto’nun ayıla bayıla, kırıta kırıta üfürdüğü “ABD’yi doğal felaketlerden kurtaran benim” iddiası, üst üste gelen kasırgalardan sonra mankurtlarda heyecan uyandırmıyor!

Feto’nun sümüklü mendillerine, ilgi azaldı. Kirli içliğin etkisi en aza indi. Sümüklü mendilleri artık eskisi gibi kapışılmıyor. Kıtmir Kolyesi’ne dolarlar ödeyenler de çoktan sırra kadem basmış görünüyor! Sümüklü Feto’nun kemiklerini kırdığı, falakaya yatırdığı elemanları, artık ufak ufak itiraz edebiliyor.

“15 Temmuz sonrası her şey değişeceeek” diye böğürenler avucunu yaladığı için artık kimse Erdoğan’ın, sahada çuvallayan kof Fettuşiler eliyle devrileceği fantezisi yapmıyor.

Elde avuçta olan malzeme tükenince de ne olacak? Feto tabii ki yeni bir icat çıkarıyor. Sümüklüde yalan mı yok? Kulaktan kulağa Erdoğan’ın başka bir yolla “etkisiz hale getirileceği” fısıldanıyor.

Baktı ki bedduaları, mülaaneleri tesir etmedi…

Ataşlar salmaları, Kahhariye’leri kâfi gelmedi…

Üfürdüğü kehanetler tam tersi gerçekleşti…

Namluya sürdüğü ifritler geri tepti…

ABD’yi doğal afetlerden koruyan Feto’ya rağmen kasırgalar peş peşe geldi…

Büyücü Feto, Saruman sihirleriyle Erdoğan’ı (Allah korusun) öldüremedi…

Suikast timi eliyle “çoluğuyla, çocuğuyla mezara gönderemedi.”

Kobani ve Gezi Kalkışmasıyla deviremedi…

PKK’nın çukur savaşıyla dize getiremedi…

E son bir “aduket” göndereyim bari diyerek, “ABD, Türkiye’ye müdahale etcek” algı operasyonlarını tetikledi.

Belki elde kalan mankurtlarını bu sayede yanında tutmayı başarır!

Zira ödenen yüklü paralara rağmen, tutuklu Fettuşiler de aileleri de sabırsızca Feto şarlatanı tarafından kurtarılmayı beklemekte… 

15 Temmuz Direnişiyle küçük dilini yutan AB ülkeleri ve ABD, Türkiye’den bir Mısır konjonktürü devşiremeyeceğini adı gibi biliyor. Eeee, o halde?

Kılıçdaroğlu Türkiye’yi suçlamaya… Can’cık pısırığı kötülemeye… HDP’liler karıştırmaya… DAEŞ bombalamaya… PKK kuduz köpek gibi saldırmaya devam ederse… Rusya’yla arası açılırsa… Doğan medyası kara propagandaya asılırsa… PYD, sınırda bir PKK devleti kurarsa… Barzani Kuzey Irak’ta referandum yaparsa… Telafer yeniden DAEŞ kontrolüne geçerse… Bilmem hangi tırışkadan kredilendirme kuruluşu, Türk ekonomisine “ayar” çekerse… Bla, bla, bla…

Türkiye’ye belllki uluslararası bir “darbe” daha yapılabilir! 

Belki de bir Erdoğan klasiği haline gelen yöntemle… Alayı yine, tüm çabalarına rağmen ters köşe edilebilir.

Özetle… Bırakın Fettuşiler, CIA-MI6-BND, FETÖ-PKK-CHP “SİHA”hahahaha kahkahalarımız arasında debelendiler işte!

Bir ot yiyecekleri yok!

Millet burada… Reis burada…

Oyalansınlar işte! 

 

 • Ava Ava 11 gün önce
  Uyarı için Allah razı olsun. Benim de dikkatimi çekmişti
 • Yalan büyük günahtırYalan büyük günahtır11 gün önce
  Yazınızda geçen; "15 Temmuz sonrası her şey değişeceeek” diye böğürenler avucunu yaladığı için artık kimse Erdoğan’ın, sahada çuvallayan kof Fettuşiler eliyle devrileceği fantezisi yapmıyor." cümlesiyle kastettiğiniz, Meral Akşener ise, bu apaçık bir iftiradır. Çünkü Meral hanım, "ayın on beşinden sonra her şey değişecek" derken, 15 Mayıs 2016'da yapılmasını planladığı MHP kurultayını kastediyordu. Bunu biliyorsunuz fakat 15 temmuzu kastetmiş gibi yazıyorsunuz çiziyorsunuz.. Utanmıyorsunuz.. Allahtan korkmuyorsunuz.. hesap günü diye bir kaygı taşımıyorsunuz besbelli.. size göre her yol mübah demek ki.. AFEDERSİNİZ DE, SİZ HANGİ DİNE İNANIYORSUNUZ??
 • METİN PALAMUT AH İLİM İLİM İLİM METİN PALAMUT AH İLİM İLİM İLİM 11 gün önce
  Benim kastettiğim önce ALLAH LAFZININ GELMESİ DEĞİL.ZATEN ÖNCE ALLAH LAFZINI SÖYMEMİŞSİN.BENİM DEMEK İSTEDİĞİM ANADA VE BAĞLACI DEĞİL SONRA BAĞLACI OLACAK.SIRALAMADA SORUN YOKTUR.
 • hulkihulki12 gün önce
  türkiyeye 1ü milyon suriyelinin dolması bir cıa operasyonu olabilirmi
 • Reisçi Altuntepe Reisçi Altuntepe 12 gün önce
  Metin Bey kardeşim. Bende RABBİM'i ilkönce, REİS'i sonra yazdım. Dediğinizi çok iyi anlıyorum. ALLAH herşeyden önce gelir, kullar sonra. Bahsettiğiniz arapça kuraldır ( peltek se ile sümme) . Ben türkçe yazdım. Saygılar.
 • melih53melih5312 gün önce
  borsada piyasaya güven vermesi ve gelebilecek ekonomik saldırıları emilize etmesi için kurulan varlık fonu şirketlerinin öncülüğünde göçertme ne anlama geliyor..varlık fonu yönetimi ne yazıkkiş şimdiye kadar tam bir başarısızlık göstermiştir acil değişim şart değil zorunluluk oldu..
 • Ahmet MuratAhmet Murat12 gün önce
  Elbet Birgün hırsızlar ve kripto fetoculuk ortaya çıkacak. Hiç birşey gizli kalmaz bu devirde. Zaman meselesi .
 • vahapvahap12 gün önce
  Bnd cia mossad m16 yeni eski yan tarikatlardan yeni yeni hocalar çıkarmak için çaba sarfetmekten vazgeçmiş olabilirlermi
 • Metin palamutMetin palamut12 gün önce
  Reisçi altuntepe kardeş RABBİM VE reis DEĞİL.ÖNCERABBİM SONRA REİS.BU DİNİ BİR KURALDIR.MUTLAKA ARAYA SÜMME YANİ SONRA EDATI GİRER.
 • unbozunboz12 gün önce
  Kesinlikle size katılıyorum Fetö ülkemiz için baş belasıdır.Ancak sizin bir gün; Enflasyon,yüksek gıda fiyatları,terör neden genç filizleri yok ediyor?kötüye giden toplum ahlakı ,artan kadın cinayetleri,artan uyuşturucu illeti vs... konuların da da güzel görüşlerinize nail olmak istiyoruz.
Daha fazla yorum göster (1/10)