128 ülke Trump’ı da dolarlarını da yere vurdu! Düşün Yılmazailesinin yakasından!

23 Aralık 2017 Cumartesi

Aldın mı alacağını Trump?

Aldın mı alacağını Netanyahu?

Aldın mı alacağını Sümüklü Feto?

128 ülke aha da böyle dönderip attı sizi işte! Trump’ı da dolarlarını da Netanyahu’nun doymaz iştahını da yerle yeksan etti! Amerika’nın Ortadoğu’da terör estirerek devşirdiği “haram parası”, 128 ülkeye hükmetmeye yetmedi. BM üyesi 128 ülke, boynuna “dolar tasması” geçirmedi. BM üyesi 128 ülke, Trump’ın “dolar” tehditlerine, alçakça şantajlarına boyun eğmeyerek ABD mandası olmayı reddetti.

Bilakis… Dolarlarıyla Sümüklü Feto gibi üç-beş beyinsizi satın alabiliyor diye kendini dünyanın efendisi vehmeden Trump da şımarık Netanyahu da suratının tam ortasına uçan tekme yedi!

Sonuçta dolar da bir yere kadar… 

Dolar’ın gücü de bir yere kadar… 

PKK ittifakıyla kirlenmiş dolarların gücü, Down sendromlu çocuğa kelepçe takan İsrail canavarlığını örtmeye yetmez! O kirli dolarların gücü dini, milliyeti ne olursa olsun, küçücük çocukların ellerini kelepçeleyerek, vahşi hayvanlar gibi kafeslere tıkan İsrail vahşetini meşrulaştırmaya yetmez! O haram paranızın gücü, plajda oynayan çocukların üzerine bomba yağdıran İsrail zulmünü yok farz ettiremez!

BİZ BÖYLE BİR MİLLET DEĞİLDİK!

Acıyı paylaşmayı bilen bir millettik. Mahallede vefat olsa, düğününü eğlencesini erteleyen bir millet... Komşunun taziyesi için haftalarca seferber olan bir millet…

Hatırladıkça tüylerim diken diken oluyor inanın! Rahmetli Hasan Abi’nin vefatından sonra, Akit ailesi olarak kardeş acısı çekerken uğradığımız istismarı hatırlıyorum. Mesut Yılmaz’ın evladını kaybetmesi sonucu ailesine yapılan bir kısım yorumlara bakıyorum da… Aynı iğrençlik… Aynı vahşi saldırı…

Bu millet nasıl oldu da “evlat acısı çeken” bir aileden rövanş alacak hale geldi? Nasıl oldu da evlat acısı çeken bir aileyi paparazzi şehvetiyle çekiştirir hale geldi? 

Kuldan utanmanız yoksa Allah’tan korkun! Kınadığınızla sınanmaktan korkun! Vicdanınıza beton mu döktüler yahu? Berna Yılmaz’ı bari evladının mezarı başında gözyaşı dökerken rahat bırakın.

Saldırmak için insanların yaralı hallerini kollamayın! Vurmak için acılı zamanları seçmeyin! İnsanların yaraları üzerinden intikam alma peşine düşmeyin!

Evladı intiharı seçmiş bir aile için geçmiş de gelecek de şimdi de yangın yeridir zaten! Yanan bir aileyi yakmak için daha ne kadar çirkinleşeceksiniz?

Allah aşkına! Kendi hallerine bırakın… Gölge etmeyin, başka ihsan istemez. Düşün yakasından bu ailenin!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan’ın soylu duruşlarını örnek alın. Vefasını…

Cumhurbaşkanı, Mesut Yılmaz’a vefa gösterdi. Oğlunun tabutunu omuzladı. Emine Hanım, Berna Yılmaz’a sarılarak ağladı. 

Bu millet, düşenin dostu olur… Elinden tutar ve ayağa kaldırır.

Vefa gösterin ki vefa bulasınız. Can yakmayın ki Allah’ın gazabına uğramayasınız! 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

    Günün Özeti