FETÖ jargonunda Kahtani - Zimamdar - ölüm fermanı

02 Mart 2019 Cumartesi

Zimam, yular demektir. Zimamdar yuları tutup çeken kimseye denir. Osmanlıcada bu kelime mecazi olarak yöneten, idare eden kimse için kullanılır. Fakat FETÖ’cüler jargonlarına eklemekle bu kelimeye gerçek anlamını tekrar yüklemiş oldular. Yani, kendilerini güdülen bir hayvan, başlarındakini de kendilerini güden bir kişi olarak kabullendiklerini açığa vurdular.

FETÖ elebaşısı artık zimamdar olarak anılıyormuş. Gecikmeli de olsa doğru bir itiraf. Onlar hayvanlar gibidir, belki daha aşağıdırlar mealindeki ayetin hakikatine ilahi tuzağa düşüp kendilerini dahil ettiler. Hapishanedeki FETÖ militanları birbirlerine soruyorlarmış: Zimamdar son vuruşu ne zaman yapacak? Sormaya devam etsinler. Kader o “zimamdara” ve güttüğü “davarlarına” son vuruşu çoktan yaptı; fakat hâlâ akıl edemiyorlar. Şuurları kapalı, kişi ve kimlikleri sürgünde, aldatılma psikolojisinden medet umuyorlar.

Bir de FETÖ elebaşısı, içlerinde benim adımın da geçtiği bazı kişilerin, seçim öncesinde, devlet tarafından öldürüleceği ve suçun kendilerine yıkılacağı kehanetinde bulunmuş.

Ben kendi hesabıma mesajı aldım. Vatikan devşirmesi otuz senedir deneyip durduğu ama bir türlü elde edemediği meramına ulaşmak sevdasında. Beni öldürmenin fizik-metafizik bütün yollarını denedi, denemeye de devam ediyor. 

On doktorun her an gözünün içine baktığı, tam teçhizatlı ambulansın kapısının önünde bekletildiği bir tevekkül kahramanından(!) bahsediyoruz. Öksürse beş doktor birden yanına koşuyor, aksırsa diğer hazırdaki beş doktor nöbete geçiyor. Ben bildim bileli koruma ordusuyla birlikte yaşıyor, onlarsız bir adım atamıyor. O kralların dahi yaşamadığı konfor içinde gününü gün ederken hapishanelerdeki sürüleri de zimamdarlarından son vuruş (artık ne demekse) bekliyor. 

Bak devşirme eleman, sana şunu hatırlatayım, sakın bu tür tehditlerle beni sindireceğini sanma. Sen herkesten daha iyi bilirsin ve bilmen gerekir ki muhatabın sıfır korkuyla yaşayan bir insan. Seninle kavgamız hak-batıl kavgası. Sen batıla talip oldun ben ise hakka. Bu can bu tende durduğu sürece de bu kavganın bir neferi olarak kavgam devam edecek.

Ölüm ise bir hakikat-i sabite, can taşıyan herkes için değişmez kural. Mesele ölümün hakikatine uyanabilmek. Ölümün hakikati vuslat-ı kamile nuruna kavuşmak. Bu hakikate ulaşanlardır ki, ölümü sevmiş ve ölmeden önce ölmek istemişlerdir. Kabul göreceğine inandığım duam bu hakikate uyananlardan olmak.

Hangimiz önce ölecek, elbette onu ancak ömürleri taksim eden Rabbim bilir. Ama Yunus’un dediği gibi “Ölen hayvan imiş aşıklar ölmez”. Biz hakkın karasevdalısıyız ve inşallah Yunus’un ifadesinde ölmeyecek olanlara dahilizdir. Sen ise, zahirde zimamdar görünsen de hakikatte yularını CIA, MOSSAD ve diğer dış mihrakların çektiği bir zavallısın. Bu halinle de Yunus’un ölür diye vasıflandırdıklarına dahil sayılırsın. Zaten ölümden çok korkuyorsun; fakat ben yine söyleyeyim: Ölüm sana belki bana olduğundan daha yakındır, kork ve titre…

Öbür tarafta mı? Bütün şu mazlum, mağdur milletin her birinin iki eli senin kirli iki yakanda. Bütün zalimler yakasını farz-ı muhal kurtarsa senin kurtulman yine muhal. Çünkü sen hem zalimsin hem hain.

Yirmi iki sene önce, adamalarına dinlettirdiğin odamda, dinlediğini bildiğim için avazım çıktığı kadar haykırmış ve sana hitaben “sattın bizi hoca” demiştim. Amerika’ya ikinci gidişindi ve bütün karanlık mihraklarla pazarlığa oturduğun vakitti. Geldiğinde bir ay bana küs durdun. Dediğimi duydun ve kendince tavır aldın. Ama zaman beni doğru çıkardı. Yine doğru çıkaracak. Amerika seni terörist ilan edip Türkiye’ye teslim edecek. Güvendiğin Britanya dağlarına çoktan kar yağdığını ben de en az senin kadar biliyorum. Türkiye’ye döndüğünde koca bir hiç olarak döneceksin. Seni zimamdar sanan ve kendilerine hayvan konumunu reva gören şu aptalları da ham hayallerle boşuna umutlandırma…     

Duyduğuma göre Mehdiyet-Mesihiyet iddialarından vazgeçmiş ve Kahtaniliğe razı olmuşsun. Zimamdarlığını yaptığın sürü artık sana Kahtani diyormuş. Kahtanilik, İslam’ın ukde-i hayatı onun hayatını besleyen, varlığı İslam’ın varlığı ile özdeş asfiyanın işidir. Bu urba sana çok bol gelir. Boşuna beklentiye girme. Sen, tövbe nasip olur da sıradan bir mümin olarak ölebilirsen bunu kendine en büyük ganimet bil. 

 

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • ZiyaZiya4 ay önce
  Bu feto ne zaman geberecek. Ya Rab kurtar bizi bu adamdan. Amin.
 • gil perezgil perez4 ay önce
  haydi bir SIMULASYON yapalim. Bu adam suikaste ugrasa ne olur? Suikast demeyelim de iyice kose sikisan AKP ve TAYYIP ten baska kimsenin isine yaramayacak boyle bir provakosyon olsa bunlar yeri gogu yikar, "saldiri altindayiz, beka sorunu var, ya beni sececeksiniz ya beni sececeksiniz" der ve elinden gelebilecek butun baski entrika vs ile calarak cirparaksecimleri alir. Sonra ne mi olur, 40 yillik Latif olur Niyazi. Eger dogruysa salak kurban secilmis farkinda degil, ya da farkinda da bir yerlere mesaj gonderiyor "Kizim sana soyluyorum gelinim sen anla "diyor.
 • De.deDe.de4 ay önce
  Kemiyeti hak bilip keyfiyeti anlmayan adaleti mahza varkem adaleti izafiye bile olmayan bir yola tevesul eden sizler surete takilip sireti gormeyenler elbet hak teceli edecek seytan insani sagdan vurmasin vurursa boyle olur mevcut duzen bir yezit ve firavn duzeni sizlerde dindar kisvesindeki korumalari ustad hazretlerinin dedigi gibi makami hiziri goren kendini hizir sanarmis du ahir omrunuzde kespi degil vehbi ilmin pesinden gidin yoksa puslu bu zamanda yol bulamazsiniz umarim bu yazi nesredilir
 • Turgut meyveciTurgut meyveci4 ay önce
  Abdullatif hocam. Ben ressam Tamerin kardeşi Turgut.Allah CC. Senden Razı olsunBiiznillah süper bir tespit olmuş.Bu konuya destek olarakBüyük bir ihtimal bu Ayet-i Kerimeler bu adama ve bunun gibi kendini bir halt zanneden alim bozmalarına bakıyor zannediyorum..Kendisini ÂLİM zanneden veya İNSANLAR tarafından ÖYLE kabul edilip HATA yapmaz ve KUSUR yapmaz zannedilen bir kısım şahıslarla alakalı önemli bir konu .ALLAHIM, FAYDASIZ İLİMDEN, KORKMAYAN KALPTEN, DOYMAYAN NEFİSTENVE KABUL OLUNMAYAN DUADAN SANA SIĞINIRIM. H.Ş. .“ ONLARA, KENDİSİNE ÂYETLERİMİZ HAKKINDA İLİM NASİB ETTİĞİMİZ KİMSENİN DE KISSASINI ANLAT: EVET, O ADAM BU - İMANİ - İLME RAĞMEN O ÂYETLERİN - anlamlarını nefsine göre tefsir ederek kur’anın - ÇERÇEVESİNDEN SIYRILDI, ŞEYTAN DA ONU PEŞİNE TAKTI,.- Hıristiyanlarla ve Yahudilerle dostluk yaparak Her türlü zalimliği normal görmeye başladı -DERKEN AZGINLARDAN BİRİ OLUP ÇIKTI. EĞER DİLESEYDİK, ONU O - Tevhide dayalı imani - ÂYETLER SAYESİNDE YÜKSEK BİR MEVKİYE - Peygamberlerle arkadaş olma seviyesine - ÇIKARIRDIK, LÂKİN O – nefsine uyup kedisini bütün insanlığın kurtarıcısı zannederek - YERE SAPLANDI VE – ve aynı zamanda kendine dost edindiği Yahudi ve haçlılara ait sarayda - HEVASININ - ESİRİ OLDU. .ONUN HALİ TIPKI KÖPEĞİN DURUMUNA BENZER: ÜZERİNE VARSAN DA - ona doğruları söylesen de - DİLİNİ SARKITIP SOLUR; - hemen adamlarını sana saldırtıp seni yok etmek ister veya en azından tazminat davası açar - KENDİ HALİNE BIRAKSAN DA YİNE - Kur’an dışı sapık içtihatlarını veya kendi benliğini kusursuz, hatasız görüp hasımlarını imtihanı kaybetmiş sapıklar ilan ederek - DİLİNİ SALAR SOLUR!.İŞTE BU, TIPKI ÂYETLERİMİZİ YALAN SAYAN KİMSELERİN MİSALİDİR.SEN OLAYI ONLARA ANLAT, OLUR Kİ DÜŞÜNÜP KENDİLERİNE ÇEKİDÜZEN VERİRLER. - Olur ki imanın gereği olan vicdani ve ahlaki değerlerleri nazara alıp tövbe ederek düzelirler.
 • Turgut meyveciTurgut meyveci4 ay önce
  Kendisini ÂLİM zanneden veya İNSANLAR tarafından ÖYLE kabul edilip HATA yapmaz ve KUSUR yapmaz zannedilen bir kısım şahıslarla alakalı önemli bir konu .ALLAHIM, FAYDASIZ İLİMDEN, KORKMAYAN KALPTEN, DOYMAYAN NEFİSTENVE KABUL OLUNMAYAN DUADAN SANA SIĞINIRIM. H.Ş. .“ ONLARA, KENDİSİNE ÂYETLERİMİZ HAKKINDA İLİM NASİB ETTİĞİMİZ KİMSENİN DE KISSASINI ANLAT: EVET, O ADAM BU - İMANİ - İLME RAĞMEN O ÂYETLERİN - anlamlarını nefsine göre tefsir ederek kur’anın - ÇERÇEVESİNDEN SIYRILDI, ŞEYTAN DA ONU PEŞİNE TAKTI,- Hıristiyanlarla ve Yahudilerle dostluk yaparak Her türlü zalimliği normal görmeye başladı -DERKEN AZGINLARDAN BİRİ OLUP ÇIKTI. EĞER DİLESEYDİK, ONU O - Tevhide dayalı imani - ÂYETLER SAYESİNDE YÜKSEK BİR MEVKİYE - Peygamberlerle arkadaş olma seviyesine - ÇIKARIRDIK, LÂKİN O – nefsine uyup kedisini bütün insanlığın kurtarıcısı zannederek - YERE SAPLANDI VE – ve aynı zamanda kendine dost edindiği Yahudi ve haçlılara ait sarayda - HEVASININ - ESİRİ OLDU. .ONUN HALİ TIPKI KÖPEĞİN DURUMUNA BENZER: ÜZERİNE VARSAN DA - ona doğruları söylesen de - DİLİNİ SARKITIP SOLUR; - hemen adamlarını sana saldırtıp seni yok etmek ister veya en azından tazminat davası açar - KENDİ HALİNE BIRAKSAN DA YİNE - Kur’an dışı sapık içtihatlarını veya kendi benliğini kusursuz, hatasız görüp hasımlarını imtihanı kaybetmiş sapıklar ilan ederek - DİLİNİ SALAR SOLUR!.İŞTE BU, TIPKI ÂYETLERİMİZİ YALAN SAYAN KİMSELERİN MİSALİDİR.SEN OLAYI ONLARA ANLAT, OLUR Kİ DÜŞÜNÜP KENDİLERİNE ÇEKİDÜZEN VERİRLER. - Olur ki imanın gereği olan vicdani ve ahlaki değerlerleri nazara alıp tövbe ederek düzelirler.
 • Yaşlı DoçentYaşlı Doçent4 ay önce
  Sayın Cumhurbaşkanımız;Malumunuz, Profesör olmak için Doçent olarak 5 yıl beklemek gerekmektedir. Oysa 25-30 yıl boyunca Üniversitelerimizde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazanmış Yaşlı Doçentler olarak, koskoca 5 yılı boşu boşuna tüketip biyolojik ve psikolojik olarak ezilme sürecine girmemek adına; yaşlılıkta beklenmesi bir ömür kadar uzun olan söz konusu bu 5 yıllık bekleme süresi belasından, EMEKLİLİK HAKKINI ELDE ETMİŞ Yaşlı Doçentleri kurtarmanızı saygılarımızla istirham ediyoruz.
 • Nazım KARAMEHMETNazım KARAMEHMET4 ay önce
  Harika tespitler, gerçekler. Uyanın artık ne olur. Kendinize de bu millete acıyın. Tövbe edin, o kadar. Dünyevi ceza ile kurtulun.Aldanmaya devam edilmez.Akıl, vicdan ve insaf diyorum.Millete dönün, hakka yönelin. Kalemine güç versin Latif hocam.
 • salihsalih4 ay önce
  Latif beyyyyy harikasın
 • Şefik Altınbaş Şefik Altınbaş 4 ay önce
  Latif hocam Allah c.c. razı olsun, birazcık bu yazıları onun zavallıları okuyabilse belki intibaha gelebilirler diyorum. Fakat hepsinin gözleri uyarılara gayzla öyle kapanmış ki, o uykudan uyanmaları pek mümkün görünmüyor, hala o çamuru ellerine, yüzlerine miski amber diye sürüyorlar. Yazıdan anladığım kadar hala sizi tehdit ediyorlar demek, etsinler onlara yakışan budur, size yakışan cevabı vermişsiniz zaten. Rabbimiz yar ve yardımcınız olsun İnşallah hocam...
 • Abdulcabbar Abdulcabbar 4 ay önce
  Latif bey Sizin tabii olduğunuz Rissle-i Nur yolunun mihmandarı olan üstadınız Bediüzzaman (Rh) hazretlerine bir zaman içerden ve dışardan düşmanlar ölüm fermanını yazıp imzalayıp hayata geçirme safhasına girdikleri ve 23 kere zehirledikleri bir zamanda talebesi zübeyir gündüzalp’e hitaben: ‘Zübeyr!!! bir kahve yap bu kâfirlerin mukavemetsûz saldırısı ve tehdidine karşı neşem daha da arttı’dediğini kitaplar yazıyor.. Çünki Bediüzzaman hazretleri o durumda anlıyordu ki hasbinallahü ve ni’mel vekil ayetinin koruması kesin tecellî edecekti. Aynı tavrı rus esaretinde Rus çarının yegeni Nikola nikolaviçe de göstermişti..ve sonuçta rus çarı kendinden özür dilemişti.gördüğüm kadarıyla sizde dahili ve harici düşmanların karşısında aynı tavrı sergiliyorsunuz. Allah yar ve yardımcınızdır inşallah .Öbür taraftan da bu bedbahtın etrafında birleşmiş olan saf Müslüman aileler de inşallah içinde bulundukları hipnoz ve sihirinden kurtulur da kendine gelirler...
 • Müslüm'e'yeMüslüm'e'ye4 ay önce
  Allahın verdiği en büyük nimet olan beynimi hiç kimsenin çengeline kaptırmış değilim de sen paçanı sahte mehdilerden nasıl kurtarıcan. Birinden kaçsan öbürüne takılırsın halen hayatta bulunan 220 mehdiden birine. Kur'an'ın hangi ayetinde "kurtarıcı gelecek sizi kurtaracak" diyor.
 • Ahmed SerhendAhmed Serhend4 ay önce
  Accilû bissalâti gablel-fevt ve accilû bittevbeti gablel mevt...
 • hz. Adem' den bu yana süren nifak ve fitnehz. Adem' den bu yana süren nifak ve fitne4 ay önce
  Kütüb-ü sitte' yi birer "hurafe ve efsane kaynağı" ilan eden M İ Oğlu ve tıpkı basımlarına lanet olsun. Feto deccal; bunlar ise diğer deccallar...
 • Erdsl NasErdsl Nas4 ay önce
  Allah razı olsun.Hocam.
 • SadakatSadakat4 ay önce
  Hocam Fetö-Graham Füller ilişkisine ve bunların Rısale-ı Nurları tahrif etmelerineyönelik bir yazı kaleme alsanız!
 • Müslüm' e:Müslüm' e:4 ay önce
  Müslim' in Sahihinde ve tüm hadis külliyatında var bunlar; ama önce paçanı imamsız hadis münkiri ağababalarından kurtarman lazım.
 • MüslümMüslüm4 ay önce
  Kur'an'da mehdi, deccal, süfyan, kahtani, müceddid vs. kelimelerin hiç geçmemesi bir tarafa, Kur'an, hiç bir ayetinde "bir kurtarıcı gelecek ve sizi kurtaracak" mesajını vermez.
 • Akit okuru Akit okuru 4 ay önce
  Latif bey siz de olmasaydınız bu millet gerçekleri göremeyecekti. Memleketin sizin gibi ufku açık, basireti geniş alimlere çok olacak.
 • Muharrem Karîb Muharrem Karîb 4 ay önce
  Fetullah Gülen isimli ruhu iblisleşmiş mahluk, 30larda geberip giden heriften sonra yeryüzünün nefes alan en tüm hakaretlere müstehak mahlukudur. İnsanî ve müsbet yönleri itibariyle ruhu çoktan gebermiş bu melun herif artık iflah olmayacağını ve suratının o ölen adam gibi göründüğünü mana ehli görüyorlar. Güneşe taş atarak düşürmeye çalışan bu zavallılar sürüsü de her gelen gün gidenden daha beter bir azap yüklü vagon olduğunu görecekler, fakat çoğu yinede bu gaflet içinde geberip ebedi hayatlarını berbad ve kaybedecekler. Bediüzzaman hazretleri dimdik ayakta ve hizmet-i Kuraniyenin başındadır. Bu melunun büyüğünü gebertip cehenneme attığı gibi; bu rezaletin dibini sıyırmış münafık fetoyu da fikriyatıyla ve herşeyiyle beraber o esfeli safiline, büyüğünün yanına gönderecektir. Cehennemin en dibi bu istidraçlı melun için hazırlanmıştır. Keyd-i ilahi, mekr-i ilahi hazırdır. Hayatının ve kendince umuda en yakın olduğu an, o büyük sevgili Hazret-i Azrail onu yakalayıp pis ruhunu alçak bedeninden ayırarak layık olduğu gayyaya atacak. Ve bu gün hiç dr uzak değil.
 • MüteşabihMüteşabih4 ay önce
  “Müteşabih ağaçları birbirinden tefrik ettiren meyveleridir.” Turunç ağacı ileportakal ağacı ancak tadarak ayırt edilebilir. Bu millet ancak 15 Temmuz da bu tefriki yaptı. Cumhur ittifakı böyle kuruldu. Elhamdülillah. Latif Hocam Elhamdülillah.
 • Kemal KelleKemal Kelle4 ay önce
  Fetö deşifre olmadan önce çok az kişi,deşifre olduktan sonra da kararsızlar Fetö maskesinin ardını görerek Vatikan Siyon -Cia gibi şeytanın Truva atlarının elemanı olduğunu Rabbim gösterdi elhamdulillah.Fetö şeytana şeytanlığından utandırdı,tabiri caizse şeytanı işsiz bıraktı malesef.Yazınızda işaret ettiğiniz ,Fetö'nün metafizik alanda yaptığı tahribatı kimse konuşmuyor ve çaresi şudur demiyor.Badem bıyıklıların yediği narkozdan uyanıp gerçek manada tövbe edip Hakka yönelmesi meselesi üzerinde metafizik alanda çalışma yapacak nice hocalar,medrese mollaları var diye biliyorum.Onlarla FETÖSAVAR bir komisyon kurulamaz mı?Bizzat Fetö nün ifrit ordusunun taarruzunna maruz kalmış ve Allah cc un yardımı ile kurtulmuş biri olarak güzel vesilelere vesile olmak gayesiyle yazıyorum,hidayet yüce Rabbimizdendir.
 • cengizler kaybedecek; Fatihler kazanacak bu sefer inşaAllah!cengizler kaybedecek; Fatihler kazanacak bu sefer inşaAllah!4 ay önce
  Latif âbi; Yıldırım' ın, Timurlenk itine yazdığı mektup gibi olmuş bu yazı! Bu sefer Allah' ın izniyle Yıldırımlar kazanacak, Timur topallaya topallaya zıbaracak! Nitekim Yıldırım önce kaybetti gibi de görünse, evladı 50 yıl sonra İstanbul' u fethetmişti. Cengiz mukallidi çapulcu Timur' a ise sürülerini toplayıp gitmek düştü o coğrafyadan; medeniyet mi kurdu anadoluya?
 • Ahmed SerhendAhmed Serhend4 ay önce
  Uçmadan ömür kuşu/Tevbeye gel tevbeye demiş Yunus Emre (rahimehullah).Bâb-ı tevbe açıktır elhamdülillâh. Allahu Azîmüşşân Hazretleri tövbe edenleri sever...

Günün Özeti