THY - İmaj

CHP Keşke TBMM’den Çekilse

21 Nisan 2017 Cuma

CHP keşke sine-i millete dönse çok iyi olur. Milletin sinesindeki yerini görür ve memleketimizi, milletimizi tanır.

Halkoylamasının “RET” sonuçlarını kendi üzerlerine almaları ve başarı olarak görmeleri, insanımızı tanımadıklarını göstermektedir.

Gerçi şimdiye kadar koltuk değnekleri olmadan hangi seçimde başarı elde etmişlerdir ki, bu seçimde başarıya ulaşacaklardı ya.

CHP, siyasi ideolojisi gereği milletimizle sürekli kavga ettiğinden ne halkı ne de devleti tanıyamadıkları gibi halkı ve devleti de tarif edemezler.

İnsan olan insan, şu güzelim coğrafyanın güneyinden kuzeyine, doğusundan batısına şöyle bir bakar ve “Burası nasıl bir ülke bu halk nasıl bir topluluktur” diye sorar.

Soruya doğru cevap verebildikleri takdirde milletin sinesinde kendilerine yer bulabilirler.

¥

Umarız ki, TBMM’den çekilirler ve erken seçim yapılır. Belki o zaman bir daha siyaset sahnesine çıkamayacak kadar dibe vururlar da millet de rahat eder devlet de.

Şaka gibiler. Toplumun dini ve milli değer yargılarının tümüne düşmanlık besleyecekler, politikalarını bu minval üzere belirleyecekler, terör örgütlerini savunacaklar, sonra da baş başa verip seçimlere girip kaybedince de sine-i milletten söz edecekler. Haydaaa.

¥

Rabbim mekânlarını Cennet eylesin, ailelerine de sabırlar versin. Helikopter kazasında şehit olan 12 vatan evladımız dün toprağa verildi.

Bu vatan evlatları nereye gidiyordu? Devletimizin ve halkımızın güvenliği için en olumsuz hava şartlarında göreve gidiyorlardı.

Terör belasını defetmek için nice evlatlarımız gibi 12 evladımız, milletimiz ve devletimiz için hayata veda ederken ve Türkiye olarak şehitlerimizi uğurlarken, CHP ne yapıyor?

Haçlı Avrupası ve bilumum terör örgütleriyle kucak kucağa yaşamaya devam ediyor, bir de rahat rahat sine-i millete dönmekten söz ediyor. Hangi yüzle!?

Ülkemizin gündeminden düşmeyen terör nedense, CHP’nin hiçbir konuda gündemine gelmiyor. Hangi milletin sinesine dönecekler acaba?

¥

İkiden fazla insanın bir araya geldiği yerde bir nizam ihtiyacı doğar. Hayatın başlangıcından beri böyledir.

Nizamın kaidelerini kuvvetli olan belirler. 90 yıldır milletimizin ensesinde boza pişiren darbecilerin tehdit ve baskılarına rağmen, halk iradesi önüne geçilememiştir.

Milleti ve devleti tanımayan ve ancak şiddetle sadece bir kez yönetime gelen CHP ise her seçim sonrası halk iradesine karşı durmuş ve kargaşa çıkarmıştır.

Siyaset sahnesine çıktıklarından bu yana milletimizle bir kere olsun barıştıkları görülmüş müdür?

Halktan almaları gereken desteği, terör örgütleri ve Haçlılardan aldıkları için millet iradesiyle yine kafa tutmaktalar.

¥

Ezcümle:

Sine-i millete dönebilmek için tarihi boyunca 16 ayrı devlet kurmuş ve dünyanın en büyük devleti olarak altı yüz yaşamış Osmanlı bakiyesi bir milletin; tarihini, kültürünü sahiplenmek ve yaşamak gerekir.    

 

YORUM YAZ