Batı’nın karnı niye ağrıyor?

11 Mart 2017 Cumartesi

Doktora eğitimi için Amerika’da bulunan yeğenimle telefonda konuşuyoruz.

“Amca Almanya’dan gelen Türk grubun toplantısı varmış, özel araçlarla insanları konferans salonuna taşıyorlar” deyince doğrusu işkillendim. Biraz araştırma yapınca meselenin doğrusunu da öğrendim. 

Son zamanlarda Türkiye düşmanlığında sınırları zorlayan Almanya; koruyup kolladığı FETÖ’cülere altı yüz kişilik özel uçak tahsis edip Amerika’ya konferansa göndermiş.

İhanet şebekesinin A klasmanında koşturan Zekeriya Öz moderatörlüğünde altı yüz kişilik grup, yaklaşık yüz ülkenin basın grubunun bulunduğu bir organizede, Türkiye aleyhine atıp tutmuşlar.

Özel korumayla Amerika’ya gönderilen ihanet şebekesi elemanları içlerindeki kini başpapaz gözetiminde yandaş “haçlı basın ordusu” elemanlarına boşaltıp, sağ salim Almanya’ya dönmüşler.     

Tarihimizin en ağır, en sinsi hesaplaşmasıyla karşı karşıyayız. 

Dinsizliğin ismini medeniyet, vahşetin ismini demokrasi diye değiştiren Batı; yüzlerce yıllık hesapla Türk/İslam düşmanlığını yeniden sahneye koyup, ona göre pozisyon almaya başladı.

İkiyüzlü davranan vahşi Batı “İslamifobia”yı körüklüyor, “Türkfobia”yı kışkırtıyor,  Müslümanlara “çifte standart” uyguluyor, mülteci deyince sinir uçları geriliyor.

Türkiye’ye aleyhine tırmandırdıkları gerilim, çıkarlarını ve derin ilişkileri tehdit edecek boyuta varıyor. DHKP-C’ye, PKK’ya, FETÖ’nün kaçaklarını kucaklayan, Türkiye aleyhtarı her kaçağı, her teröristi, ya da örgütü baş tacı eden Batı; derin bir siyasi hesap görmekte, bir proje uygulamakta.

Ne zamanki, İslam topraklarında bir direniş, bir diriliş, bir uyanış baş gösterse, karşısına emperyalist Batının senaryoları, organizatör, destekleyici gizli güç, üst aklın kontrol ve denetiminde barış turları, mekik diplomasisi, birbirini izleyen iktisadi, ticari, siyasi görüşmeler, tartışmalar başlıyor.

Türkiye’nin kendilerine bağımlı olmasını/kalmasını isteyen Avrupa, Türkiye’nin ekonomisiyle, askeri gücüyle dünyada söz sahibi haline gelmesine kuduruyor. Büyüyen, güçlenen Türkiye’yi sınırlamak, dizginlemek, kontrol altına almak gibi meselesi var artık Avrupa’nın.

Türkiye’yi oyun kurucu değil de yönetilebilir taşeron ülke gibi görmeye alışmış Batı; tersini görünce vicdanıyla değil de çıkarları doğrultusunda hareket edip, strateji belirliyor. Türkiye’yi durdurmak en büyük hedefleri haline geldi.

Türkiye’yi yeniden kontrol altına almaya, küçültmeye, sınırlandırmaya, yönetilebilir alana çekmeye dönük çabalar sadece Türkiye değil, bütün coğrafya üzerinde derin izler bırakacak gibi görünüyor. Her türlü hinliği, örtülü operasyonu, fitneyi kullanıyorlar.

Türkiye, faşist Avrupa’da seçimlerin ana malzemesi olmuş durumda. İç politikaları, seçim kampanyaları, medya tartışmaları, entelektüel kavgaları Türkiye üzerinden yürüyor.

Siyasetçiler İslam’a, Müslümana, Türk’e ve Türkiye’ye dokunarak halktan oy topluyor. Aleyhtar konuşmalar, propagandalar bir süre sonra şiddet sarmalı olarak geri dönüyor.

PKK’dan DHKP-C’ye, Almanya’dan, Hollanda’ya, Avusturya’ya, FETÖ’den Atlantik İttifakı içindeki karanlık merkezlere kadar herkes bu “şer cephesi”nin içinde.

Sermaye baskılarıyla, fonladıkları STK’larla, oluşturmaya çalıştıkları siyasi dalgalarla Türkiye ile aralarına kalın duvarlar örmeye çalışıyorlar.

Hastalıklı ruh halinde bile birbirlerine hasım görünenler, kara kin besleyenler konu ülkemiz olunca, nasıl da hısım haline geliyorlar, can ciğer kuzu sarmasına dönüşüyorlar. Yani küfür tek millet oluyor.

Bizim  tarih sahnesine yeniden hafızamızla, tarihi derinliğimizle, siyasi hesaplarımızla dönmemizden korkuyorlar, ürküyorlar. Osmanlının yeniden dirilişi düşüncesi uykularını kaçırıyor.

Ali İmran 118. Ayetinde bu gerçek açık açık ortaya konmaktadır. “Onlar size fenalık etmekten asla geri durmazlar, hep sıkıntıya düşmenizi isterler. Gerçekten, kin ve düşmanlıkları ağızlarından (dökülen sözlerinden) belli olmaktadır. Kalplerinde sakladıkları (düşmanlıkları) ise daha büyüktür.”

Karşımızda oluşturulan şer ittifakı, oynanan kirli oyun çetin bir mücadelenin içinden geçtiğimizin göstergesi. 

Sahnelenen her çirkin oyun, şahit olduğumuz her türlü şer ittifakı, derin siyasi hesaplar birliğimizi, dirliğimizi perçinliyor, dirilişimizi hızlandırıyor.   

Milletimiz için, ümmetimiz için, dinimiz için, yaşadığımız coğrafyada artık yüzlerin gülmesi, gönüllerin coşması için yeniden doğruluyoruz inşallah.  

La ilahe illallah” sedasının yükseldiği her toprakta kan, gözyaşı ve barut kokusu var. İşgalle, sömürüyle, katliamla hayat bulan, adaletsizlikle, huzursuzlukla, vahşetle dünyanın dengesini bozan Batıya dur diyebilmek için dualarla anılıyoruz.  

Özümüze döndükçe, ellerimiz ve gönüllerimiz kenetlendikçe Batının güç aparatlarını devre dışı bırakıyor ve büyüyoruz. 

Haçlı Siyonist ortaklığının bütün hileleri, kurnazlıkları ve ikiyüzlü politikaları deşifre oldu artık. Titreyip kendimize döndüğümüzde “zafer” elbet bizim elbet bizim olacaktır. İslam’a, Kur’an’a sarıldıkça “ebed” bizim olacaktır.

 

YORUM YAZ

 • BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !BEDİÜZZAMAN;ZAFER İSLÂMINDİYOR !11 ay önce
  BU ALMANYAVEARKABAHÇESİ(AB)=FETÖ=PKK=HDP=DHKP=DAIS=VAHSET=DEHSET=DARBE=TERÖRBUASSAĞILIKLARDAHEPSİMEVCUTTABİIBIRLEŞIKKRALLIK VEABDAYNITELDE ANCAKDAHA SİNSİ HAREKET EDİYORLAR. HEPSİDE,TÜRKİYE'NİN SÜPER GÜÇ OLMASINDAN RAHATSIZ YERLITRUVA ATLARI VEKRİPTOLARI DA...
 • veli kayabaşveli kayabaş11 ay önce
  selam ustad.yahu hadisi serif var:yahudiler 71 firkaya ayrildi.70firkasifiraki dalle yani kafir munafik oldular ehli naciye olan bir firka ortadan kalkti.kitaplari tevrati hahamlar degistirdiler.hristianlar 72 firka oldu.71 firkasi firkai dallemunafik kafir oldu.ehli naciye kurtulus firkasi olan bir firka kalkti.cunku papazlar kitabi incili gerceginden degistirdiler.ehli naciye kalkti yok oldu gercek hristian kalmadi.ummetimde 73 firkaya ayrilacak72 si firkai dalle olacak.biri ehli naciye kurtulus firkasi ordusu olacak.firaki dalle kafir munafik olan ummetm hristian ve yahudilerin 70 ve 71kafir ve munafiklarla birlesecek.ehli naciye olan ummetim kiyamete kadar devam edecek.hristan haçli siyonist yahudi ve musluman kafir ve muafiklari gecek ummetim olan ehli naciye sunnet firkama kurtulus ordusunakamil muslumanlara saldiracaklar fakat yenilecekler diyor.islam ulkeler dedigimiz guruhta en az hristian ve yahudi siyonist ulkeler kadar kafir ve munafik ve onlar kadar kufur ve terorizm icinde.bu sebeble hristian ve siyonistler kotude digerleri iyimi.bir baska acidan siyonizmi canlandiran ve israili kuran zaten musluman oguz turklerinden haric batiya surulen putperest samanist haçli siyonist yahudi gokturkler.batiyi hristianlastirdi yahudilestirdi.finlandiya bulgaristan romanya daha diger bati devletlerin halkarini dominant kismi kumandan atilanin istila ettigi gok turkler samanist koluydu.hatta bugunku siyonist liderler ve israil yoneticileri halkin cogu turk asilli yahudiler.ayricaispanyadan kovulan getirilen sabataistlerde turk irkindan oldugunu soyluyorlar.musluman oguz turkleri kadar samanist gokturklerde dunyanin geri kalanini istila ettiler.bu sebeble irkin bir onemi yok.hacli seferlerinde kumandanlari turk asilli idi.kanuni ile harbeden mohactaki hacli kumandani turktu.bu sebeble bugun dunyayi turk siyonizmi ve turk hristianligi ve turk islamligi dunyada yarisiyor.hatta hitler bile ari turk irkindan oldugunu iddia ediyordu.bunlari meshur Yazar Artur Koestlerkitaplarinda ozellikle belirtiyor.siyonist ve Haçli turk yazarlari musluman Oguz turkleri destanina yayilmaciligina karsi Ergenekon destani diye samanist putperest siyonist ve haçli yazarlar bir destan uydurdular.zira yayilan turk islam istilasi onlenesi gerekiyirdu.turkiyede osmanlidan sonra kurulurkenbu siyonist turk yazarlardan istifade edilmistur.Moiz Kohen Tekialp Agop dilacar sabataistler siyonist Jon turkler İttihat Terakki partisi artiklarindan istifade edilmistir.ittihat terakki partisini Siyonistliderler rocildler kurmustur.rocildler turk asilli oldugunu iddia etmektedir.israili bu bu turk asilli siyonistler kurmus tanimislardir.netanyahu ariel saron bile turk oldugunu iddia etmektedir.ilkoce israile turk yahudiler goc etmislerdir.bugunde turkiyeye ihanette yerli siyonist mason hainler dunya devletlerine turkiyenin yikilmasi paylasilmasini somurgelesmesini istemektedirler.saygilar.
 • Saadet ozyigitSaadet ozyigit11 ay önce
  Bugüne kadar Müslüman birçok ülke sizce bağımsız mi.kimler yönetiyor .kimler hakim o ülkenin siyasetine.halka dayattikları neyin şeriatı .Kuran ı Kerimenekadar uygun şeriat .Bu ülkeler örtülu yada açıkbatı nin işgali altındadeğil mi?
 • HOBYARLIAHMETPAŞAZADEHOBYARLIAHMETPAŞAZADE11 ay önce
  HOLLANDA'NINFAŞİSTNAZİARTIGIMONARŞİSTYÖNETIMISİZORTACAGAGERİMİDÖNÜYORSUNUZ !...UTANEYAŞAGILIKYÜZSÜZ AB-HOLLANDA
 • Eveet miEveet mi11 ay önce
  Yöneticiler %100ün hakları için çalışır hak ve adalete uygun davranırlarsa bu ülke asla yıkılmaz ama bu şekil devam ederse durum umutsuz
 • HiçHiç11 ay önce
  Allahu Ekber
 • Yılan ÖzYılan Öz11 ay önce
  Z. Öz' ün karnı ağrımıyor, k.çı kaşınıyor. Basur olduğu için bıçak yemiş domuz gibi bir oraya bir buraya fıldırdıyor.
 • CİHANGİRSELÇUKOSMANLICİHANGİRSELÇUKOSMANLI11 ay önce
  REİSDİLİNE YUREGINE SAĞLIK,BİLDİRINŞUYÜZSÜZ,KİRLİ, SEFİL, VAHŞİBATI' NIN HADDINI.BİLDİRINŞUAFRIKAYI,HİNDİSTANIYÜZLERCEYILSÖMURESÖMURE , TURKIYE'Yİ DESÖMÜRÜLECEK AFRIKA ÜLKESİ SANAN PASPAL -ŞAPŞALHOLLANDA VEVAHŞİ BATI' YA VE ABD'YEBILDIR REİS HADLERINI!...BU 15 TEMMUZRUHUILEDOPDOLUBUGAZİMİLLETSENİNLE.
 • TufanTufan11 ay önce
  Hocam her dediğinize katılıyorum ama mülteci anlaşmasının yapılması tarihi ve affedilemez bir hataydı. Bizim resmen artık mülteci Bakanlığına ihtiyacımız var. İki sene sonra sınırları açsanızda Avrupa'ya gidecek mülteci bulamayacağız. Dolayısıyla 1-2 milyar dolarlık bir yardım için katlanılacak bir maliyet değil.Yaptırım mı bundan daha iyi bir şey olmaz. Açın kapıları giden gitsin selametle. Hertaraftan saldırılıyoruz hiç bir yaptırım yapma imkanı yok mu bu ülkenin.
 • ggffggff11 ay önce
  Madem istemiyorlar sizi neden gitmek icin can atiyorsunuz arabistanda iranda katarda yuksek lisans yapilmiyor mu hem evlerine gidiyirsunuz hem sikayet ediyorsunuz
Daha fazla yorum göster