THY - Ramazan

Hoşgörü maskeli katiller

13 Eylül 2017 Çarşamba

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde, polislikten istifa eden bir “şakirt” terör örgütü FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e küfür ettiği için tepki gösterip tartıştığı 70 yaşındaki babasını tabancayla vurarak yaralamış.

İslam’da yaptığı indirimlerle Firavunlaşma arzusunu ilan edip her türlü gizil güçle ilişki kuran asrın deccalına, tarihin en büyük kalleşine laf söyledi diye babasına ateş açacak kadar aşağılıkmahlûk bunlar.

Ateşler salarak, lanetler okuyarak, ağlayarak, beddua seanslarını yöneterek kendi sürüsünü yönetip, yönlendirecek yeni fetvalarına şahit olduğumuz okyanus ötesi kâhinini atasına tercih eden hoşgörü maskeli katiller bunlar.

Dini inancı dünyevileştirip, hatta araçsallaştırarak vatana, millete en önemlisi de dine ihanet eden, akıl kirlenmesi, vicdan tutulması, kalbin durmasıyla atılmadık yalan, memlekette kandırılmadık insan bırakmayıp suret-i haktan gözüken şeytan bunlar.

Batı’nın batıl düşünceleri peşinde sefilce sürüklenen ve onun sömürgeci zihniyetine hizmetçilik eden, ABD’de konuşlu İsrail lobisinin emir kulu olup devletin kılcal damarlarına sızmış, kirli ittifaklarla, operasyonlarla iktidarı yıkmaya çalışan solucanlar bunlar.

Dünyevî çıkar ve hesaplar için diyalog masalıyla Allah’ın dinini tahrif eden, küfür sistemlerine ve kâfir yöneticilere yaranmak maksadıyla Allah’ın hükümlerini çiğneyen ve asıl gayesinden saptıran sahte velinin haşhaşileri bunlar.

Dergâhında umutsuzluğu, ikiliği, fitneyi besleyen sahte mehdinin sahtekâr müritleri bunlar. 

Takiyyeyi bir strateji değil bir hayat biçimi olarak gören, istihbarat oyunlarıyla nihai amaca yürümek için her yolu mubah sayan kirli yapının emir erleri bunlar.

Müminlere beddua edip tağûtî güçlerle din adına uzlaşan, Allah’ın adını kullanarak aldatan, hevâ ve heveslerini tatmin için tevhit akidesini tahrip eden Bel’amın askerleri bunlar.

Bunlar herkesi dinleyip Allah’ı dinlemeyenler zavallılar.

Türkiye’nin geleceğiyle, istikbaliyle, istiklaliyle ve aziz milletimizin huzuruyla oynamaya yeltenen alçaklardan her şey beklenir.

Bunlar hem arsız, hem yüzsüz hem de vicdansız…

Bu hainler mahkemelerde adaletle, şehit yakınlarıyla daha da ötesi Türk milleti ile dalga geçmiyorlar mı?

Milletine, ülkesine ihanet ederken bile ülke hasreti edebiyatını gözyaşı ile yapabilen bir şerefsizin yaverleri kendilerinden ayrılan, ya da feda edilebilecek kişileri ihbar etmiyorlar mı?

CHP ile kol kola girip dindarlıktan, PKK ile kol kola girip vatanseverlikten bahseden bu ebleheler, devşirilmiş beyinler kinlerini dinlerine değişmiyorlar mı?

Dilipak’ın tabiriyle FETÖ şimdi bir “intikam tugayı”na dönüştü.

Gizlilik ve sinsilik temel özellikleriyle elli senelik bir geçmişi olan bu örgüt ülkede yeni bir maskeli balo oyunu oynuyor. Bu maskeli balonun araziye uyarak kendilerini kamufle eden kriptoları, suret-i haktan gözüken şeytanları da gizli, bilinmeyen olmanın zevkini yaşıyor.

Müslüman görünümü altında İslam’ı istismar eden ve masum insanları kandıran Türkiye’nin en kirli ittifakının, en hain çetesinin tapınak şövalyeleri, kurnaz çakalları, millete cambaza bak numarası çekmeye çalışıyor.

Ülkeye ve devlete meydan okuyarak, ilkesiz hayaller peşinden koşan Pensilvanyalı modern Yezid’in, bukalemun gibi bulundukları toprağa adapte olabilen kimliksiz, kişiliksiz, müstear sahtekâr müritlerinin sesi FETÖ’ye karşı toplumsal tepki verenlerin sesinden çok çok daha fazla gür çıkıyor.

Her türden devlet sırrını, her türden stratejik planı deşifre ederek istikbal arayan bu karanlık yapının, şer şebekesinin elemanları kendilerini usta bir oyunca kıvraklığıyla gizlemekte, bu kripto hal de milletimizi kaygılandırmakta, manevi bütünlüğümüzü tehdit etmektedir.

Nefret, bilgi kirliliği ve algı yönetimi ile itibarsızlaştırma, açıkça meydan okuma ve öfkeyi servis eden, organize, sistematik ve emir komuta kademesi olan bu kirli yapıya karşı tavizsiz ve dik durmaz, en ufak bir gevşeklik gösterirsek 15 Temmuz’u rahmetle anarız.

Bunlar için takiyye ve hile yapmak helal, zafere gidiş sürecinde her yol mubahtır.

Fakat türlü senaryolarla, kirli oyunlarla, tertip ve tezgâhlarla lekelenen insanların yaşadığı mağduriyetler, ibretlik aile musibetleri, insanlık dramları, çekilen ahlar bumerang döngüsü gibi “Cemaat Holding”e geri dönüyor. Yeter ki bizler bir olalım, iri olalım, diri olalım.

Kötülükten beslenen, gerçekleştirdikleri işgalleri, tecavüzleri, katliamları, döktükleri kan ve gözyaşını örtbas etmek için FETÖ, PKK, DEAŞ gibi sürekli kötü, sürekli canavar icat eden Batılıların, dünyayı cehenneme çevirmelerine dur diyelim. 

Birlikte dirlik vardır…

 

YORUM YAZ