THY - Yeni Havalimanı Promosyon - Antalya İzmir

FETÖ elebaşısı Gülen’in iadesi

13 Kasım 2017 Pazartesi

15 Temmuz işgal girişiminin maşası ve CIA’nın ılımlı İslam konusunda bir numaralı adamı olan Feto, aynı zamanda bir Graham Fuller projesidir. Bunu çok iddialı bir şekilde söylüyorum; FETÖ-CIA bağlantısı uzun yıllar önce başlayan ve son işgal girişimi de dahil hâlâ devam eden bir bağlantıdır. Henry Barkey isminde bir adam vardı. Bu kişi FETÖ’ye ABD’de oturma izni alan, “ılımlı İslam” projesinin dünyadaki mimarlarından ve CIA üst düzey yöneticisi Graham Fuller’in ortağıydı. Darbe girişiminden sonra OHAL çerçevesinde FETÖ’cü darbecilere yapılan operasyonları ABD Merkez Kuvvetler Komutanı (CENTCOM) General Joseph Votel “Türk Ordusu içindeki birçok müttefikimiz hapse kondu” şeklinde değerlendirmişti. Bu kadar açık şekilde FETÖ’cü darbecilerin korunması, FETÖ-CIA işbirliğinin artık ne kadar aleni bir şekilde yapıldığını gözler önüne sermiyor mu? Karargah gibi villada ağırlanan Feto, CIA tarafından korunmakta ve bu villada dünya çapında siyasetçi ve istihbaratçıyla görüşmesi sağlanıyor. CIA’nın asli görevine baktığımız zaman, neden FETÖ’yü koruduğunu ve Türkiye’ye iade etmeyeceklerini görürüz.

Şimdi Türkiye’nin Washington Büyükelçiliği, FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen›in iadesiyle ilgili bir açıklama yaptı. Dedi ki: “DERHAL İADE EDİN”. Bu açıklamanın devamında denildi ki “Türkiye ve Türk halkı, ABD’den Gülen’in yargılanabilmesi için derhal Türkiye’ye iadesini beklemektedir. Bütün suçlamalara rağmen Gülen’in ABD’de bulunmaya devam etmesi Türk halkı için şaşkınlık ve üzüntü yaratmaktadır. Gülen’in iadesinin gerçekleşmesi için ABD’li meslektaşlarımızla, ikili iade sözleşmesi kapsamında koordinasyon içinde çalışmaya devam ediyoruz.”

Kim okur, kim dinler! Yani Türkiye gerçekten Feto’nun Amerika tarafından iade edileceğine inanıyor mu? Amerika’nın Feto’yu, villada özel beslediğini babasının hayrına yaptığını mı sanıyorsunuz? Amerika’nın Türkiye’ye yönelik 15 Temmuz işgal girişiminde payının olduğunun ve hatta bu işgalde Feto’nun sadece maşa olarak kullanıldığından adım gibi eminim. Deniliyor ki “Normal şartlarda Fetullah Gülen’le birlikte şu veya bu şekilde ABD’nin de olaylara bir dahli varsa ve Türkiye’ye iade edilir ve burada da konuşmaya başlarsa, bu ABD açısından da fevkalade sonuçlar doğuracaktır. O zaman da bunu gönderirken ABD iki kere düşünecektir.” Geçiniz bu tür açıklamaları. FETÖ elebaşısını yüceltmeyin, bu terörist sadece piyondur, asıl kefere ve şeytanın başı Amerika’dır. İç unsur olarak kullandığı Feto’yu ne diye iade edip de başını ağrıtsın. Feto bir kukladır, miadı tamamlandığında Amerika’nın kendisi onu imha eder. Yine deniyor ki; ABD Feto’yu iade etmez ise zanlı haline gelecek. Aman aman, sanki çok önemliydi Amerika için zanlı haline gelmek. Hukuk dediğiniz ne ki! Çıkarlarınıza uymadığı takdirde çiğner geçersiniz. Şimdi ABD onu yapıyor. Bırakın Feto’yu, siz Feto’nun üst akıllarını dahi getiremezsiniz. Nerde Zekeriya Öz, Celal Kara, Ekrem Dumanlı, Emre Uslu, Mehmet Yüzgeç, Hamdi Akın İpek, Mustafa Yeşil, Mustafa Özcan ve hava imamı Adil Öksüz alçakları nerede mevzilenir?

Maddi ve manevi olarak desteklenen FETÖ elebaşısının bugün dünyada 160 ülkede, hem de 2 binden fazla okulunda görev yapanların hepsinin Türk menşeli olduğunu mu sanıyorsunuz? Bunların da içerisinde CIA ajanı dolu. 

Amerika’nın Feto’yu iade etmesi, kendini inkâr ve teslim etmesi anlamına gelir. Ayağına sıkmak gibi bir şey. Dolayısıyla kuklayı değil, kuklacıyı vurmak gerekir ama şartlarımız ona müsait değil.

 

YORUM YAZ