THY- Euroleague

Güvenlik görevlisine saldırdı, tekme tokat dayak yedi

İstanbul'da İncirli metrobüs durağında güvenlik görevlisiyle tartışıp tokat atan kişi, önce güvenlik görevlisinden sonrada durağa girmeye çalışan bir vatandaştan meydana dayağı yedi

 

Bakırköy İncirli metrobüs durağında bulunan güvenlik görevlisiyle bir vatandaş arasında henüz belirlenemeyen neden dolayı tartışma çıktı.
Kısa sürede büyüyen tartışma sonrasında güvenlik görevlisi ve vatandaşlar adamı olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı. Güvenlik görevlisinin uyarılarını dikkate almayarak hakaretler etmeye devam eden kişi, bir süre sonra görevliye tokat attı.

 

'BEN ÖLMEK İSTİYORUM'

 

Tokat sonrasında sinirlerine hakim olamayarak adama tekmek tokat vuran güvenlik görevlisini çevredeki vatandaşlar güçlükle ayırdı. Vatandaşlara hakaret eden adam, ‘Ben ölmek istiyorum' diyerek güvenlik görevlisinin üzerine doğru tekrardan gitmeye başladı.

 

TEKME TOKAT DAYAK YEDİ

 

Bağırıp küfürler eden kişinin turnikeye zarar verdiğini gören bir vatandaş, turnikeden adamın üzerine atlayarak tekme tokat meydan dayağı attı. Yediği dayağa aldırış etmeyen adam hakaretler ederek tehditler savurmaya devam etti. Yaşanan o anlar ise durakta bekleyen bir vatandaş tarafından saniye saniye kaydedildi.