THY- Euroleague

'Yusuf Yazıcı'yı verseler bile almayız'

Çaykur Rizespor'un basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır'in Yusuf Yazıcı için "bedava verseler almayız" sözleri sosyal medyayı salladı

02 Ocak 2018 Salı 19:51
'Yusuf Yazıcı'yı verseler bile almayız'

Çaykur Rizespor kulübü basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır düzenlediği basın toplantısında takımlarının mali durumu ve transferlere ilişkin değerlendirmede bulundu.

Bakır, “Trabzonspor ile geçen sezon sonu yaşananlardan ötürü ilişkilerimizi dondurmuşuz. Bize Yusuf Yazıcı’yı bile verseler bu konuda cevabımız olumsuz olacaktır” dedi.

Çaykur Rizespor kulübü basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, ve kulüp mali işler sorumlusu Ali Haydar Er, Mehmet Cengiz Tesislerinde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda Çaykur Rizespor´un mali durumu ve transferler ele alındı.

“TRABZON VE RİZE KARDEŞ KENTTİR”

Trabzon ve Rize’nin komşu kent ve kardeş olduğunu belirten Çaykur Rizespor kulübü basın sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, “Ancak Trabzonspor ve Çaykur Rizespor olayını bundan ayrı ele almamız gerekiyor. Geçen yıl yaşanan olaylardan sonra iki kulüp arasındaki ilişkiler dondurulmuştur. Trabzonspor ile herhangi bir oyuncu için transfer görüşmesi yapmadık. Yeşil-Mavili taraftarlarımıza saygısızlık olarak görüleceği için bu kulüple transfer görüşmelerine sıcak bakmıyoruz. Taraftarımızın yaşadığı hayal kırıklığından sonra böyle bir olayı biz yönetim olarak gündeme dahi getirmek istemiyoruz. Bunu taraftarlarımıza bir saygısızlık olarak gördüğümüzden dolayı böyle bir düşüncemiz yoktur. Bize Yusuf Yazıcı’yı bile verseler bu konuda cevabımız olumsuz olacaktır. Çünkü taraftarımızın hayal kırıklığı hala çok sıcak ve bu konuda yönetim olarak onları üzecek bir durum içerisinde bulunmayacağımız konusunda gönülleri rahat olsunlar” diye konuştu.

Haber Tarihi: 02 Ocak 2018 Salı 19:51

YORUM YAZ

 • Bize her yer TRABZONBize her yer TRABZON11 ay önce
  Ey mümin kardeşim sen ilk önce 2010_2011 sezonunda olan Trabzon fener maçını izle kupayı bizden ne kadar temiz şekilde aldınız sahaya her maç 12 kişi çıkan bir fener var. Bizde fener kadar şike yapsaydık her sezon birinciliğe oynardık. Trabzonspor çok şükür alnının teriyle mücadele ediyor. Trabzonspor lu kardeşlerim bu yeni yıl inşallah şikesiz olur bizde şampiyonluğa oynariz.
 • SefaSefa11 ay önce
  Ezikler
 • Ts kümeyeTs kümeye11 ay önce
  Hamsi kafalılar Rize yi bal gibi ta düşürdü. Nasıl mı? Tabiki en yaptığınız şey olan şike ile... Hala kupa diye ağlaşmayın kupa saraçoğlunda. Ziyarete gelirken manevi temizliğinizi yapınız.
 • Süleyman61Süleyman6111 ay önce
  Sen son sıralardaki rakiplerine yenil. Sonra de ki Trabzon bizi kümeye düşürdü. ALLAH çarpar adamı. Rizesporu Rize düşürdü çünkü o rize stadı sadece fener maçında doluyor. Feneri değil kendi ilinizin takımına destek olsaydınız düşmezdiniz.
 • LazoLazo11 ay önce
  Sen ilk önce içindeki fenerli leri temizle her fener maçında 5 yeme herkese maç asilirsin fenere gelince kaçırır son ikinci konu hikmet karaman ni o kadar yönetim niye tuttu sen ilk bunları gözden geçir sevgili yönetici ,,,,,,,, lazo
 • KuzeyKuzey11 ay önce
  Ne salak insanlar var arkadaş.Sen önce kendine bak. Sana ne Trabzon dan. El birliği ile rizeyi siz düşürdünüz. Ne oldu Hikmetçiğinize satışa mı geldiniz.
 • Okuyan Okuyan 11 ay önce
  Tilkiye tavuk severmisin demişler ağlamaya başlamış. Niçin ağlıyorsun diye sormuşlar ;korkuyorum dalga geçiyorsunuz demiş.

Günün Karikatürü

10 Aralık 2018