THY - Ramazan

Yusuf Tokuş ''Geçen haftada hakem faciası bu haftada''

Çorum Belediyespor teknik direktörü Yusuf Tokuş,Sultanbeyli Belediyespor karşılaşması sonrası Yeniakit'e açıklamalarda bulundu.

17 Eylül 2017 Pazar 01:45
Yusuf Tokuş ''Geçen haftada hakem faciası bu haftada''

YENİAKİT.COM.TR-Sultanbeyli Belediyespor Çorum Belediyespor karşılaşması sonrası Yeniakit'e konuşan Çorum Belediyespor teknik direktörü Yusuf Tokuş çarpıcı açıklamalarda bulundu.Yusuf Tokuş,''deplasman da iki defa öne geçtik bunu koruyamadık. Hakemin biraz taraflı tutumu vardı. İlk yarı iki penaltımız verilmedi fakat ikinci yarı rakibe yapılmayan bir faulü rakibin kendini yere bırakması ve rakibin sarı kart görmesi gerekirken penaltı noktasını gösterdi. Geçen hafta hakem faciası bu hafta hakem faciası bu işin sonu nereye gider bilmiyorum.. Biz burada sonuçta deplasmandayız puan yada puanlar için geldik fakat hakem üç puanı cebimizden aldı bunu bire düşürdü yapacak bir şey yok mücadelemize devam edeceğiz'' 

Ama hakem hatalarının bir an evvel son bulması lazım geçen haftada biliyorsunuz uzatmalarda beş dakika uzatma verildi uzatma süresi biterken uzatmanın uzatmasında kullanacağımız tacı rakibe verdiler ve orada da 2-2 berabere kaldık. Bakıyorsunuz burada da 1-0 öndeyken rakibin elle dokunmasını görmezden gelen hakem artı üstüne ortada hiçbirşey yokken kendini yere bırakan oyunca uyduruk bir penaltı veriyor. Bunlar doğru bir şey değil açıklamalarında bulundu.

KUPADA HEDEFLERİMİZ ARASINDA

Ligde kupada bizim iddiamız içinde yer alan hedeflerimizden biridir.Şans verdiğimiz arkadaşlar şansları en iyi şekilde değerlendirir ve elimizden gelen her şeyi yapıp gidebildiğimiz yere kadar gideceğiz şeklinde konuştu.

Kaynak:Yeniakit

Haber Tarihi: 17 Eylül 2017 Pazar 01:45

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü