Yürüyüşe katılmayan Baykal'dan flaş açıklama!

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğündeki sözde adalet yürüyüşüyle ilgili, "O yürüyüşün içinde yer almamış, o yürüyüşün amacının arkasındaki şikayeti talebi paylaşan Türkiye'de milyonlarca insan var. Bende o insanlardan birisiyim" dedi.

20 Haziran 2017 Salı 20:02
Yürüyüşe katılmayan Baykal'dan flaş açıklama!

Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nde (AGC) konuşan CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun öncülüğünde devam eden sözde Adalet Yürüyüşü ile ilgili açıklamada bulundu. Baykal, "Başarılı yürüyüş gerçekleştiriliyor. O yürüyüşün içinde yer almamış, o yürüyüşün amacının arkasındaki şikayeti talebi paylaşan Türkiye'de milyonlarca insan var. Bende o insanlardan birisiyim. İktidara tavsiyem, bizi de yürümek zorunda kalacağımız zorlamalardan uzak kalmasıdır. Bu yürüyenler yürüyebilecek olanların sadece bir kısmıdır. Bunu iktidarın iyi değerlendirmesi lazımdır, henüz yürümeyen yeni zorlamalara başvurulacak olursa kesinlikle yürüyecek olan milyonlarca insan var. Bunu değerlendirmesini iktidar yapmalıdır" dedi. 

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 20:02
 • pınarpınar2 ay önce
  devleti tehdit etmiş adam bizi sokağa çıkarmayın diye... neyine güveniyorsun acaba maaşın bizden rahatın bizden huzurun bizden düşün bu milletin yakasından artık
 • Tuncay Demir Tuncay Demir 2 ay önce
  Ya bu mal dayürüseyürüse partidekikadınlarayürürsapıkBaykal
 • GökdemirGökdemir2 ay önce
  Utan utan senin Müslüman zannederek günahınızkadar sevmediginiz adan sizi nehallereSoktu kendi istediginizgibi yaşayamaz oldunuz uzaktan kumandalısınız uzaktan.
 • Aydindoyanc@hotmail.com [email protected] 2 ay önce
  Bu Kemal Pentagon un başlattığıizmirde yakalanan pastörü kurtarma operasyonu için bir ayak olmasın. Tramp en güvendiği avukatı nı bu göreve verdi. Enis berberoğlu yem.asıl hedef ajan pastörü kurtarmak.acaba
 • Zekeriya gökçeZekeriya gökçe2 ay önce
  Sen de yürü; arkadaşlarını ve çalışanlarını dü...
 • gerçek ortada gerçek ortada2 ay önce
  Gezi olaylarında yapılan kışkırtma korkutma ve iç savaş için halkı sokağa dökme çabalarına rağmen başaramadılar..şimdi BAŞKANLIK SİSTEMİNİ ENGELLEMEK İÇİN YAPILMAK İSTENEN SON HAMLE BU YAPILAN HAMLEDE MÜŞRİKLERİN SAVAŞ ÇAĞRILARINA ÖFKEYE KAPILIP DÜŞMEMELİYİZ SAKİN EMİN DİKKATLİ HAKİKAT DURUŞUYLA İNŞALLAH BU PLANIDA BERTARAF EDERİZ SELAMETLE.......
 • APTİAPTİ2 ay önce
  Lafı güzaf, ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın efendi....
 • Ruhi Ruhi 2 ay önce
  Baykal efendin kemale karsi cikma yoksa kukla kemale bir kaset daha verirler ha
 • osmanoğlu2023osmanoğlu20232 ay önce
  baykalın adaletin kestiği parmak acımaz demesi gerekirkensöylediği lafa bak... yangına körükle gitmenin anlamı yok...şayet bir yerde adaletsizlik aranıyorsa ilk adres chp parti meclisidir sayısız güreşleri kazanamayan adayınız çözümü kuralların değişmesinde arıyor oysaki doğrusu başka bir chp'li adaya şans vermesi daha mantıklı olmazmı???
 • Ha Memmedali Ha AlimemmetHa Memmedali Ha Alimemmet2 ay önce
  BAYKAL' IN BRANŞI YÜZMEDİR; O YÜZER, YÜRÜMEZ. ONUN DIŞINDA, AL BAYKAL' I VUR KILIÇDAROĞLU' NA, AL KILIÇDAROĞLU' NU VUR BAYKAL' A' DIR.
Daha fazla yorum göster (1/10)