Yunanistan'dan FETÖ'cü alçaklara 'altın vize' kıyağı

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası Yunanistan'a kaçan 8 haini iade etmeyen Yunanistan bu kez ayrıcalıklı statüsüne aldığı 128 FETÖ'cüye 'altın vize'yle oturma izni verdi.

21 Mart 2017 Salı 12:34
Yunanistan'dan FETÖ'cü alçaklara 'altın vize' kıyağı

15 Temmuz başarısız darbe girişimi nedeniyle Yunanistan'a sığınan FETÖ üyesi sayısı günden güne artıyor. Yunanistan Göç Politikaları Bakanlığı'ndan elde edilen bilgilere göre, Atina'ya 1 Şubat 2017 tarihi itibarıyla Türkiye'den 224 kişinin iltica başvurusunda bulunduğu belirtildi. İltica talep eden 128 kişinin Atina yönetimi tarafından Altın Vize önerisi sunulduğu kaydedildi.

250 BİN EURO'LUK DAİRE

Altın Vize'ye sahip olmak için Yunanistan'dan 250 bin euroluk gayrimenkul alınması gerekiyor. 128 kaçağın Atina'nın en ünlü sokaklarından Plaka, Makriyianni ve Anafiotika'nın 250 bin Euro'luk daire alarak ülkede oturma izni hakkına sahip olduğu ifade edildi. Öte yandan Yunan ekonomist uzmanları, "Türklerin gayrimenkullerle ekonomiye 2.7 milyon euroluk katkıda bulunmuştur" dedi.

Akşam

Haber Tarihi: 21 Mart 2017 Salı 12:34

YORUM YAZ

 • tuğrultuğrul1 yıl önce
  Bu kaçak vatan hainleri bu kadar paraları nasıl kaçır dı? Sen de hala Türk vatandaşlığın da saklarsın gavur oğlu gavurları, belki de maaşlarını da alıyorlardır !! Bu ne biçim iştir böyle? Bu kaçak alçakların yedi sülalesinin bütün mal varlıklarına neden el konmaz ki?
 • Ahmet AliAhmet Ali1 yıl önce
  Türk halkından yıllarca topladıkları kurban paraları zehir zukkum olsun bu vatan hainlerine.
 • JurnalJurnal1 yıl önce
  BAŞINIZA TAÇ EDİN İSTERSENİZ..ZATEN ONLARIN DEDELERİ BU ÜLKEYE YUNANDAN GELMİŞTİ...TORUNLARI ASLINA RÜCU ETTİ..SİZE GERİ DÖNDÜLER..NE VAR BUNDA...
 • AliAli1 yıl önce
  Devlet devlet olsun haddini bildirsin kuru kuruya bağırmakla laf salatası yapmakla olmuyor.Blöf siyasetini yiyen ülke kalmadı artık.Uyanın da Yunanistan'ı batırın.100 bin mülteci hem onları batırır hem kuzu gibi eder diğer haçlı devletlerini.
 • mlymmlym1 yıl önce
  Ey Yunan Sen Yılanla Çuvala Girdin Bugün Bizim Başımıza bela Olanlar Size Hayır mı Getirecek Zannediyorsun.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018