Yorgunluk şikayetiyle gittiği hastanede şok oldu!

Diyarbakır'da aşırı yorgunluk şikayetiyle hastaneye giden Abdullah Yıldırım (47) karaciğerinin iflas ettiğini öğrendi.

07 Eylül 2017 Perşembe 14:51
Yorgunluk şikayetiyle gittiği hastanede şok oldu!

Diyarbakır'da yaşayan 4 çocuk babası Abdullah Yıldırım, aşırı yorgunluk şikayeti ile gittiği hastanede, karaciğerinin iflas ettiğini öğrendi.

47 yaşındaki Abdullah Yıldırım, yaklaşık 3 ay önce iş yerinden aşırı yorgunluk şikayeti ile izin alarak hastaneye gitti. Burada yapılan tetkiklerin ardından sonuçları alan Yıldırım, doktorun söyledikleri karşısında şoke oldu. Sarılık hastalığına yakalandığı ve karaciğerinin iflas etme noktasına geldiğini öğrenen Yıldırım, çaresiz bir şekilde evinin yolunu tuttu.

Telefonu her çalındığında nakil için arandığını düşünerek heyecanla telefona sarılan Yıldırım, kendilerine yardım edilmesini bekliyor.

Yaşadıkları ile ilgili konuşan Yıldırım, "47 yaşındayım ve 4 çocuk babasıyım. Yaklaşık 3 ay önce maden ocağında çalıştığım sırada aşırı yorgunluğa kapıldım ve izin isteyerek hastaneye gittim. Burada yapılan tetkiklerin ardından sarılık hastalığı ve karaciğer yetmezliği teşhisi konuldu. Hastalık öncesinde de kendimi iyi hissetmediğim için bazı dönemler çalışmıyordum. Teşhisin ardından tamamen çalışamaz duruma geldim. 4 çocuğum var, evimiz kira. Maddi anlamda çok büyük sıkıntılar çekiyorum. Hayırseverlerden bana yardım etmelerini istiyorum" dedi.

Haber Tarihi: 07 Eylül 2017 Perşembe 14:51
  • OsmnshnOsmnshn4 ay önce
    Rabbim yardımcın olsun

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.01.2018