Yoga ile kalbinizi dinlendirin

Yoga eğitmeni Dr. Neslihan İskit 21 Mart Salı günü saat 14.00’te kalbi korumanın en güzel yollarından biri olan ‘Kalp Yogası’nı anlatmak üzere Akmerkez misafirleriyle buluşuyor.

17 Mart 2017 Cuma 17:42
Yoga ile kalbinizi dinlendirin

Dünya çapında tanınan tek yoga üniversitesinden diplomasını alan yoga eğitmeni Dr. Neslihan İskit, Yaşam Akademisi söyleşileri kapsamında Akmerkez misafirlerine ‘Kalp Yogası’nı deneyimletmeye geliyor. İskit, 21 Mart Salı günü saat 14.00’da misafirlere yaşam tarzı, vücut, zihin ve ruh sağlığını yükseltmek için çözüm sunan yogayı anlatacak.

Modern çağın ciddi ve yaygın bir sorunu olan kalp hastalığının temelinde uygunsuz yaşam tarzı, yanlış beslenme alışkanlıkları ve olumsuz düşünce kalıpları gibi birçok neden yatabilir. Tamamlayıcı sağlık sistemi yoga, kalp hastalarına tüm bu olumsuz düşünce kalıplarını yıkan, stresi azaltan ve hayatı zenginleştiren bir tedavi biçimi sunuyor. Herkesin yogaya ihtiyacı olduğunu savunan İskit ise, vereceği söyleşide dinleyicilere en ince ayrıntılarıyla kalp yogasını, önemini, yararlarını, zihni ve vücudu nasıl etkilediğini aktaracak.

21 Mart Salı günü saat 14.00’te başlayacak olan Kalp Yogası etkinliği Akmerkez etkinlik alanında gerçekleşecek.

Haber Tarihi: 17 Mart 2017 Cuma 17:42

YORUM YAZ

 • Ekrem gungor turkeriEkrem gungor turkeri11 ay önce
  Akit bu ne ya yoga moga?Bari reiki de birde hint kast sistemini öv!Kardesim kalbin yogası zikirdir.Kaldırın bu haberi lütfen
 • MahirMahir11 ay önce
  Yoganin reklami. Yaziklar olsun yeniakit. Musluman diye okuyoruz biz de keriz gibi.
 • Önce vatanÖnce vatan11 ay önce
  Yoga,moga,tao,charka vs isimler adi altinda topluma budizmi yaymaya calisiyorlar.akit sizde buna canak tutuyorsunuz,reklamini yapiyorsunuz.Kalp ancak ALLAH'ı zikirle saglikli olur.namaz kilarak beden ve ruh sagligina kavusulur.Gerisi bos laf..
 • Recep KeleşRecep Keleş11 ay önce
  Bir müslüman olarak bu haberi sizin gibi müslümanlarin haklarini hiç gözünü kirpmadan ve korkmadan savunan bir gazeteye yakıştıramadım. Yoga din dusmanlarinin namaza alternatif olarak pazarladiklari ve inanç yoksunu kimseler arasinda moda olan bir budist ibadetidir.Rad suresi 28. Ayet. Kalpler yalniz allahin zikri ile mutmain olur.Bu egitmene de yaptiginin batil ve boş oldugunu allah bu ayetle gosteriyor. Selam ve saygilarimla.
 • Recep KeleşRecep Keleş11 ay önce
  Ayrica yunus suresi 57 ve 58. Ayetler. Ey iman edenler. Iste size rabbinizden bir öğüt, kalplerde olan her türlü darlık ve hastalık icin bir sifa ve bir rahmet gelmistir.(Kuran). Müminler Allahın rahmetiyle boyle sevinsinler. Bu (Kuran) onlarin dünyada biriktirdiği her şeyden daha hayırlıdır.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 24.02.2018