Yerde hareket eden poşet gördü, içinden bakın ne çıktı!

Okuluna gitmek için kestirme yol kullanan öğretmen Malissa, aracıyla ilerlerken yolda hareket eden poşet gördü. İçerisini açtığında ise gözlerine inanamadı...

05 Eylül 2017 Salı 21:46
Yerde hareket eden poşet gördü, içinden bakın ne çıktı!

Öğretmen Malissa, Perşembe sabahı Kentucky'deki okuluna yetişmek için aceleyle evden çıktı. Kestirme yolu tercih ederek okula bir an önce varmayı amaçladı. Aldığı bu ani kararın karşısına ne çıkaracağından habersizdi. Okula acilen yetişmesi gerekse de yoldaki kıpırdayan siyah poşeti görünce durmak zorunda kaldı.

The Dodo'ya konuşan Malissa, “Yoldaki poşeti görünce kendi kendime ‘Poşet kıpırdıyor mu ne?' dedim ve yakınlaşınca hareket ettiğinden emin oldum” dedi. Poşetin içinde hareket eden bir şey vardı ve içine bakmaya karar verdi.

Malissa temkinle poşete yaklaştı. İçinde ne tür bir şey olduğunu bilmiyordu. Poşetin ağzının bağlı olduğunu gördü. Malissa poşetin ağzını yavaşça açtı ve içine baktı.

Kadın, The Dodo’ya “İçindeki bir yavru köpekti. Beni görünce çok sevindi. Poşetin ağzını açtığımda ve poşete güneş ışığı girince köpek sevinçten kuyruğunu sallamaya başladı” dedi.Malissa gördüklerine inanamamıştı. Biris yavru köpeği poşetin içine koyup ağzını bağlayarak yola bırakmıştı. Kim bilir köpek kaç saattir poşetin içindeydi.

Yavru köpeğin tasması vardı ancak tasmasında adresi veya sahibine dair bir iz yoktu. Malissa yavru köpeği orada öylece bırakamayacağını düşünerek, onu da okula götürdü.Malissa derhal oğlunu arayarak okula uğramasını ve köpeği almasını istedi. Sonra köpeğin sağlıklı olup olmadığını öğrenmek için veterinere gittiler.

Malissa “Bunu bir hayvana kim yapabilir? Kim olduğunuz önemsiz. Herkes yavru köpekleri sever. Köpeği siyah bir poşetin içine koyup poşetin ağzını bağlayarak yolun ortasına bırakan kişi taş kalpli birisi olmalı” dedi.

İslam'da hayvan hakları ve hayvanlara eziyetin cezası

Haber Tarihi: 05 Eylül 2017 Salı 21:46

YORUM YAZ

  • sunasuna5 ay önce
    merhametten yoksun olan her türlü hayırdan yoksundur demiş efendimiz.malesef hayvanlara bunu yapan insana neler yapmazki melisa hanım dan Allah razı olsun .

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 22.02.2018