Yaşlı kadını referandumda 'evet' demişsindir diyerek darp ettiler

İzmir'de bir markette Soner Şaşmaz isimli şahıs 62 yaşındaki Hediye Kılbaş'ı, ‘Sen baş örtülüsün. AK Partili’sindir. Referandumda ‘evet’ demişsindir” diyerek darp etti.

21 Nisan 2017 Cuma 19:57
Yaşlı kadını referandumda 'evet' demişsindir diyerek darp ettiler

Olay, Konak ilçesine bağlı Güzelyalı semtindeki bir markette dün gece (21 Nisan) gece saat 00.20 sıralarında meydana geldi. 4 çocuk, iki torun sahibi 62 yaşındaki Hediye Kılbaş, yanında çalışan Utku Çelik (25) isimli genç ile birlikte rutin işlerini yapmak üzere işyerine gitti. Markete daha önceden borcu olan 45 yaşındaki Soner Şaşmaz isimli müşteri olaydan kısa bir süre önce markete alkollü şekilde geldi. Şaşmaz, başörtülü yaşlı kadını gördükten sonra ona hitaben, "Sen AK Parti'ye oy verdin. Sen kötü kadınsın. Sen or..pusun. Şerefsizsin. Senin a..na fırça sokarım" şeklinde hakaretler yağdırdı. Yaşlı kadın ne olduğunu anlayamazken, duyduğu hakaret ve küfürler karşısında şok geçirdi. Daha sonra Şaşmaz'ı dışarı çıkarmak isteyen yaşlı kadın, bunun üzerine gözü dönmüş şahıstan 'Senin a..na koyarım" diye küfür ettikten sonra Kılbaş'a yumruk attı. Yediği yumruğun şiddetiyle kendini yerde bulan Kılbaş'ın yüzü şişti, morluklar oluştu. Şaşmaz, market çalışanı Utku Çelik'e ve yardıma koşan başka bir esnafa da vurdu. Yaşanan olay marketin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kılbaş ile Çelik hastaneden darp raporu aldıktan sonra soluğu polis merkezinde aldı. Hatay Polis Merkezi'ne giderek Şaşmaz'dan şikayetçi oldular.

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 19:57

YORUM YAZ

 • yanlız kurtyanlız kurt1 yıl önce
  Erkeklerse dicem ama değiller.O kancıklar sdece benim karşıma çıksınlar.sadece benim.532 416 91 48erkeklerse
 • HristoHristo1 yıl önce
  Kocası dövmüştür. Müslüman değil mi?
 • ABDULLAHABDULLAH1 yıl önce
  CHP zihniyeti ,açık ve seçik budur işte.Bilmeyen,duymayan kalmasın.Kılıçdaroğlunun milli iradeyi tanımayan açıklamaları tabanda şiddete sebeb oluyor.Savcılar neden bunu dikkate almaz.
 • aklı selimaklı selim1 yıl önce
  Bu tür haberler toplumsal bölünme,kin ve nefrete yol açar,itin biri kadıncağızı ısrmış bence haber değeri yok.

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü