Yaşar Hacısalihoğlu Poyraz'a haddini bildirdi

CNN Türk canlı yayınında Uğur Poyraz ile Yaşar Hacısalihoğlu arasında soyadı polemiği vuku buldu. Hukukçu Uğur Poyraz'ın hakaretine maruz kalan Hacısalihoğlu, Poyraz'a haddini işte böyle bildirdi...

06 Şubat 2018 Salı 11:23

CNN Türk canlı yayınında, CHP kurultayının sonuçları tartışıldı.

Programda CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger'in, konuklardan Yaşar Hacısalihoğlu'nun yerli sanayi ile alakalı sözlerine getirdiği eleştirel soruya, diğer konuklardan hukukçu Uğur Poyraz güldü.

"DÖNEK" İTHAMI STÜDYOYU GERDİ

"Niye gülüyorsunuz, niye hoşunuza gitti, öyle müstehzi bir tavır yakışıyor mu size?" diyerek tepki gösteren Hacısalihoğlu'na Poyraz, "Beni azarlayamazsın, eski döneklikle bu işler olmaz, adını bile değiştirdin sen." deyince ortam gerildi.

Hacısalihoğlu, "Dönek sensin, hadddini bil, dünyadan haberin yok. Bir de hukukçu olacaksın." çıkışıyla karşılık verdi ve 'isim değiştirme' polemiğine açıklık getirdi.

AHMET HAKAN REKLAMA GİRDİ

Uğur Poyraz saldırgan üslubunu sürdürünce programın sunucusu, gerilimi azaltmak için reklama girmek zorunda kaldı.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Şubat 2018 Salı 11:23

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    17 Şubat 2019