Yarışmacının şaşırtan hayali: Kazandığım paraları yüksek bir yerden saçmak istiyorum

Kim Milyoner Olmak yarışmasına katılan yarışmacı, kazandığı parayla ne yapacağını anlattı.

20 Haziran 2017 Salı 19:04

Verilen ilginç yanıtlarıyla dikkatleri üzerine çeken Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, kazandığı parayla yapacaklarını anlatan yarışmacı şaşırttı.

"PARALARI AŞAĞI DOĞRU SAÇMAK İSTİYORUM"

Oyuncu Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaya katılan yarışmacı, kendisine sorulan "Ödülü kazanırsanız ne yapacaksınız?" sorusuna, kazandığı paranın bir bölümünü dolara çevirerek “Yüksek bir yerden aşağıya doğru saçmak istiyorum” şeklinde bir yanıt verdi.

"ATATÜRK OLAN PARALARI YERE ATMAM"

“Paraları toplayanları izleyip mutlu olmak istiyorum” diyen yarışmacı, paraları dolara çevirmesine neden olarak, M. Kemal olan paraları yere atmamak şeklinde açıkladı.

 

Haber Tarihi: 20 Haziran 2017 Salı 19:04
  • €£¥$€£¥$2 ay önce
    Kişi haybeden para kazanınca, o paraları tabii ki böyle yüksek bir yerden sıçmak istiyor..
  • NumanNuman2 ay önce
    Hep öyle derler. Yılbaşlarında büyük ikramiye bana çıkarsa diye başlarlar. Kimileri fabrika yaptırır istihdam sağlarım der, kimileri fakir fukarayı doyururum der, kimileri de cami yaptırırım derler. Ama gördük ki kime büyük ikramiye çıkarsa önce ortadan toz oluyor, sonra da karıyı boşuyor, 3 bilemedin 5 yıl sonra sıfırı tüketince de tilki misali tekrar kös kös dönüyor. Bu ablamız da öyle işkembeden sallıyor.
  • ahmetahmet2 ay önce
    Neyi ilah edinmiş olduğunu ifade etmiş