Vodafone'un okula dönüş kampanyasıyla ailelerin evde internet masraflarının yarısı Vodafone'dan

Vodafone, okul telaşı yaşayan ailelerin bütçesine destek olacakyeni bir ev interneti kampanyası geliştirdi.

12 Eylül 2017 Salı 21:11
Vodafone'un okula dönüş kampanyasıyla ailelerin evde internet masraflarının yarısı Vodafone'dan

Eylül ve Ekim aylarında geçerli olacak yeni “Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş”kampanyasıyla,Vodafone’a gelen ailelerin internet masraflarının yarısını Vodafone karşılayacak. Vodafone ayrıca, aileler için A101’den 50 TL’lik hediye çeki de verecek. Aboneler, “Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş”kampanyasındanayda 29,90 TL’den başlayan fiyatlarlafaydalanabilecek.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone,okul telaşı yaşayanailelerin bütçesine katkıda bulunacak yeni birev interneti kampanyasıbaşlattı.Vodafone’unokula dönüş dönemine özel olarak tasarladığı yeni “Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş”kampanyasında, Vodafone’a gelen ailelerin internet masraflarının yarısını Vodafone karşılayacak. Buna göre, Eylül ve Ekim aylarında yeni abonelereözel olarak ayda 29,90TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak tüm ADSL ve fiber paketlerinde ilk 3 ay %50 indirim yapılacak. Vodafone, okul döneminde ailelerin bütçelerine destek olabilmek için A101’den 50 TL’lik hediye çeki de verecek.

Engin Aksoy: “Ailelerin okul bütçesine katkıda bulunuyoruz”

Vodafone’un mobil ve sabit iletişim hizmetlerini tek çatıdan sunan bir “genişbant telekomünikasyon şirketi” olduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Dijitalleşme vizyonumuzla, sadece mobil değil ev kullanıcılarımızın da hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda,her evin ihtiyacına göre tasarlanmış uygun fiyatlı teklifler geliştiriyoruz. İçinde bulunduğumuz okula dönüş döneminde ailelerin artan bütçe telaşını anlıyor ve bu ihtiyacı karşılamaya yönelikgeliştirdiğimiz yeni ‘Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş’ kampanyasıyla, okula dönüş dönemine özel olarak tüm ADSL ve fiber paketlerimizde ilk 3 ay %50 indirim yaparak ailelerin bütçesine katkıda bulunuyoruz. Bununla birlikte,A101’den verdiğimiz 50 TL’lik hediye çekiyle de ailelerin bütçesine yaptığımız katkıyı artırıyoruz.Vodafone olarak, abonelerimize ayrıcalıklı ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Ücretsiz kurulum, 7/24 destek

Vodafone’untümpaketlerinde geçerli olacak yeni “Vodafone Evde İnternet Okula Dönüş” kampanyası için siparişten kuruluma kadar tüm süreçler Vodafone ekipleri tarafından yönetiliyor. Abone, başvurunun ertesi günü aranıyor ve eve gelen ekiplerce kurulum ücretsiz yapılıyor. Tüm ürünler için özel destek ekipleri 7/24 hizmet veriyor. Ev interneti alan aboneler, avantajlı cihaz tekliflerinden de yararlanabiliyor.

Vodafone’unyeni kampanyasından faydalanmak isteyenabonelerin, Vodafone mağazalarını ziyaret etmeleri ya da 0850 542 0 542no’lu telefonu aramaları yeterli oluyor.

Haber Tarihi: 12 Eylül 2017 Salı 21:11

    Günün Karikatürü

    Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 23.01.2018