Vatandaştan Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayarını bozan soru!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli Çardak’ta girdiği bir kahvehanede bir vatandaşın "1915 olaylarına ilişkin sözde Ermeni soykırım iddialarına destek veren Almanya Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir ile neden tokalaştınız?" sorusuyla karşılaştı. Böyle bir çıkış beklemeyen Kılıçdaroğlu kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

17 Mart 2017 Cuma 09:20
Vatandaştan Kemal Kılıçdaroğlu'nun ayarını bozan soru!

Referandumda 'hayır'ı anlatmakta zorluk çeken ve 'hayırcılara baskı yapılıyor' yalanına sığınan CHP, söylemlerine karşı çıkan vatandaşlara baskı uygulamayı sürdürüyor. Referandum öncesi Denizli Çardak'ta girdiği kahvehanede bir vatandaş Kılıçdaroğlu'na, "1915 olaylarına ilişkin sözde Ermeni soykırım iddialarına destek veren Almanya Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir ile neden tokalaştınız?" diye soru yöneltti. Böyle bir çıkış beklemeyen Kılıçdaroğlu kısa süreli şaşkınlık yaşadı.

NEREDEN ÖĞRENDİNİZ?

Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, "Siz bunu nereden öğrendiniz ben de onu merak ediyorum" cevabını verdi. Hemen ardından soruyu soran vatandaş, kahvehanede bulunan CHP'liler tarafından apar topar dışarı atıldı.

"OKUMADIM" İTİRAFI

Kılıçdaroğlu Denizli'deki konuşmasında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın meydanlarda dinlettiği gafıyla ilgili ilk kez üstü kapalı mesaj verdi. "Diyorlar ki 'Kılıçdaroğlu doğruları söylemiyor, anayasa değişikliğini okumamış.' Olabilir" diyerek anayasa değişikliğini okumadığını itiraf eden Kılıçdaroğlu "Ben de diyorum ki 'Sizin televizyon kanallarınızda oturalım, benim cesaretim var, siz de biraz cesur olun" dedi.ÖZLEMGİDERMİŞTİ

Kılıçdaroğlu geçen yıl mayısta Berlin'de Yeşiller Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret ederek Eşbaşkan Cem Özdemir ve Claudia Roth ile görüşmüştü. 1915 olaylarına ilişkin sözde Ermeni soykırımı iddialarına destek veren partinin eşbaşkanları PKK'ya verdiği destekle de sık sık gündeme geliyor. Claudia Roth aynı zamanda ağaç bahanesiyle organize edilen Gezi kalkışmasında Taksim'e gelerek yaptığı kışkırtmayla da hafızalara kazınmıştı.

SABIKASI KABARIK

CHP'nin "Hayır" propagandası nedeniyle vatandaşla partinin yıldızı bir türlü barışmadı. PKK, FETÖ ve Türkiye düşmanlarının da "Hayır" dediğini gören seçmen, CHP'nin "Hayır" propagandasına destek vermeyince, adeta aynı çevrelerin hışmına uğradı. İşte "Hayırcılara baskı var" yaygarası koparmasına rağmen, "Evet" diyen vatandaşa faşizan saldılar düzenleyen CHP'nin sabıkası:

VATANDAŞA 'EVET' DAYAĞI:

Giresun Bulancak'ta girdiği kahvehanede masasına "hayır" broşürü dağıtılmasını istemeyen vatandaş, CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu ve beraberindekilerce dövülmüştü. Vandallığı gören vatandaş ise CHP'li Bektaşoğlu ve beraberindekileri elinde ıstakalarla kahvehaneden ko

SORUYA HAKARET:

CHP lideri Kılıçdaroğlu, 8 Mart'ta Sakarya'da El Bab şehidi Ömer Akkuş'un ailesini ziyareti esnasında da vatandaşın tepkisiyle karşılaştı. Yakup Çoruh (50) isimli vatandaş, "Atatürk ilkelerini sayar mısınız" sorusunu sorduğu Kılıçdaroğlu'na "Yeni anayasada başbakan yok" hatırlatması yaptı. Ancak CHP'liler sert hareketlerle Çoruh'u uzaklaştırdılar.

BAŞKAN'IN ÖNÜNÜ KESTİLER:

CHP Esenler İlçe Başkanlığı seçim minibüsünde bulunan CHP'liler geçen hafta Esenler Belediye Başkanı AK Partili Tevfik Göksu'nun makam aracının önünü keserek dışarı çıkmasını engelledi.Göksu'nun korumaları yolun açılması için çaba sarf ederken, CHP'liler "Başkanın aracı olduğunu biliyoruz ve bilerek yolu kestik" diyerek, belediye çalışanlarına saldırdılar.

Haber Tarihi: 17 Mart 2017 Cuma 09:20

YORUM YAZ

 • ATAKANATAKAN1 yıl önce
  Bu resimbahsedilenermeni yasasından çok önce çekilmiş ve bu ziyaret ondan önce gerçekleşmiştir.
 • isüzgenisüzgen1 yıl önce
  ey chp mecliste evet deseydin böyle rezil olmazdın
 • KOCA YUSUFKOCA YUSUF1 yıl önce
  VATANDAŞIN SORUSU: VATAN HAİNİ İLE NEDEN TOKALAŞTINIZ?KEMAL'ın CEBVABI: SEN BUNU NEREDEN ÖĞRETTİN?Ne denilebilirki hakkaten malca bir cevap olmuş!!!!!!! ADAMLARIN VATAN HAİNLERİNDEN BAŞKALARI İLE HEMHAL OLDUKLARI YOKKİ. 1- HENDEK KAZAN pkk lılar ARKADAŞLARI2- SAVCIYI ŞEHİT EDEN dhkpc liler YOLDAŞLARI3- ERMENİ DÖLÜ cem özdemir GİBİLER GARDAŞLARIADAMLAR MİLLETTEN BAŞKA HERKESLE YOL YÜRÜYOR.
 • Türk vatandaşı Türk vatandaşı 1 yıl önce
  GÖNDERİYORLARBU KİŞİLERİSIRAYLASORSAN O KİŞİLERE TANIYORMU ACABA YEŞİLLER PARTİSİ KİMBİLMEZLER .
 • emoş kim?emoş kim?1 yıl önce
  Kılıçdaroğlunun anneside ermeni kökenli.yusuf halaçoğlu tunceli alevilerinin önemlibir kesimi ermeni diyor.kılıçdaroğlu baba tarafından alevi.cem isimli hain milletvekili de alevi bldiğim kadarıyla.normaldir.herkes milletinden olanı sever.ne var yani bunda!
 • fatihfatih1 yıl önce
  gerçek diktatör bunlar işte,işlerine gelmeyince şiddete başvururlar..
 • tuğrultuğrul1 yıl önce
  Öküzün trene baktığı gibi bakarsın ya !! Hadi cevap versene bizim Hans kılıçartığı ...
 • ssseeessseee1 yıl önce
  YAHU BUNLAR DEGISMEZ KAFA YAPISI BU KANLARINDA VAR INSANA TEPEDEN BAK IRGAT GIBI KULLANMAK ALLAH IM BUNLARA FIRSAT VERMESIN AMIN AMIN AMIN
 • BaybarsBaybars1 yıl önce
  Ulan almanya türk bakanlarinin türk vatandaslarini bilgilendirmek icin gelisini yasakladi ama bu claudia roth 90larin basin ipini koparmis dana gibi herzaman solugu diyarbakirda aliyordu kürt kardeslerimizi kisgirtip defoluyordu ozamanki devlet okadar eziktiki kimse sormuyor du bu kadim neden türkiyenin icislerine karisiyor diye
 • termin13805979termin138059791 yıl önce
  bir ermeni veya bir türk düşmanın dan bekleneni yapmış,,, "bu durum kk için normal ancak vatandaşa test geliyor"... bu hain in elini sıkacağına ermeni yalanını veya ermenilerin karabağda hocalıda nasıl katliyam soykırım yaptığını anlat,"bu seferde kk ya ters gelir,,, "

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018