TÜSİAD'dan skandal referandum açıklaması!

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) tarafından düzenlenen 72. Ege Toplantısı'nda referanduma ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

21 Nisan 2017 Cuma 11:09
TÜSİAD'dan skandal referandum açıklaması!

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, toplantıda Anayasa referandumuna değinen Başkan Bilecik, seçim güvenliğinin işleyen bir demokrasinin olmazsa olmazı olduğunu kaydetti.

SEÇİM GÜVENİRLİĞİ ZEDELENDİ

Bilecik, "Türkiye'nin sahip olduğu olumlu karnenin kesinlikle değişmemesi gerekiyordu. Tarihimizin en önemli seçimlerinden birinin seçim güvenliği anlamında zedelenmesi üzücü oldu. Daha önümüzde onlarca seçim olacak. Ama oluşacak şüphe, seçimlerden bile daha önemli olacak. Böyle bir mirasa sahip olduk. Umarım bu önümüzdeki günlerde farklı bir değişime uğrar" ifadelerini kullandı.

Haber Tarihi: 21 Nisan 2017 Cuma 11:09

YORUM YAZ

 • Osman soyluOsman soylu1 yıl önce
  Siz hiç bir zaman ülkenin yanında olmadınız ki.seçim sandıklarında siz de 1 temsilçi koysanız yaaa.
 • MehmetMehmet1 yıl önce
  Oturduğun yerden zırlama. Ben güneydoğuda son derece güvenli ortamda oyumu evet'e verdim. Seçim güvenliği nerde zedelenmiş. Dürüst isen elinde de delilin varsa savcılık orda niye gitmiyorsun. Yalanla dolanla iftira ile ne geçecek eline. Halkın iradesine saygılı ol, sindirmeye bak yoksa kabız olursun.
 • İ.Hakkaı Gönül.İ.Hakkaı Gönül.1 yıl önce
  Tüsiat başkanı bu akılsız beyinsiz insafsız izansız bilmezmiki en güvenli seçim bu Refarandum seçimi olmuşturda bilmezmi bilirse niçin yanlış yalan ve iftira atar ya sarhoştur ya CHP lilerce satın alınıp havlattırılmıştır sahibi havlaması için leşmi yoksa yalmı yoksa kemikmi verip yedirip havlattırmıştır.yazık çook yazık.bilmiyorsa ilçe ve il seçim kurularına veya CHP li sandık kurulu görevlilerine sorabilir.
 • hay bin gunduzhay bin gunduz1 yıl önce
  desene "biz seçimden önce dolareuro aldık paramız mındar oldukazığa oturduk" hiç bir şey üretmeden cukkayı kapamadınız ya... anırın
 • HasanHasan1 yıl önce
  Bunlar hepsi tek elden yönetilen kuklalar...bakmayın siz bunlarınkelli felli oluşlarına içleri beş para etmez keten toğumu hepsi
 • GayseriliGayserili1 yıl önce
  Cetesiniz siz
 • ArifArif1 yıl önce
  Bunlara yıllardır güç yetmiyor, feto bir zihniyet meselesi, bunlarda bu ekolün başka bir kolu.
 • MisafirMisafir1 yıl önce
  Bu seferde 2. Gezi için soros'a para vermek işlerine gelmemiş gibi...Mısır'da baltacıları destekliyenlerin Türkiye versiyonu.
 • Menmet TanriverdiMenmet Tanriverdi1 yıl önce
  Vay serrfsit herif.
 • murat şahinmurat şahin1 yıl önce
  satılmış sen kimin uşağısın
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü