THY- Banjul

'Türklerle baş edemeyiz'

Yunanistan'ın önemli dergilerinden olan Diastima, Türkiye'nin Afrin'de yerli üretim İHA, helikopter ve mühimmatlarla operasyon düzenlemesini göstererek okuyucularına 'Türklerle başa çıkamayız' dedi.

15 Şubat 2018 Perşembe 12:23
'Türklerle baş edemeyiz'

Yunanistan'ın en önemli dergilerinden biri olan Ptisi Diastima'da yayınlanan "Teknolojinin savaşı nasıl kazanılır" başlıklı yazıda, Türkiye analizi dikkat çekti.

TÜRK TEKNOLOJİSİ YOK ETTİ

 Yazıda, Afrin'de yerli üretim SİHA'larla vurulan teröristlerden bahsedilirken, teröristlerin atış yaptıktan sonra zekice yer değiştirdiklerini ama onları yukarıdan izleyen "Türk teknolojisinin farkında olmadıkları için sonlarının geldiklerini bilmeden ortadan yok olduklarına" vurgu yapılarak teknolojinin ne kadar önemli olduğu anlatıldı.

"TÜRKLERLE SÜPER DNA İLE BAŞA ÇIKAMAYIZ"

Son zamanlarda Yunanistan ile Türkiye arasında yaşanan gerginlik nedeniyle de yapılan analizde “Gerçekleşmesi imkansız ulusal hayaller görmeyi bir kenara bırakalım. Türklerle süper DNA ile başa çıkamayız, bize modern silahlar lazım" sözleriyle Türkiye'nin askeri olarak kendini geliştirdiğini ama Yunanistan'ın her geçen gün geriye gittiği hatırlatıldı.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 12:23

YORUM YAZ

 • Macit kurtMacit kurt9 ay önce
  "Gerçekleşmesi imkansız ulusal hayaller görmeyi bir kenara bırakalım"Yunan İstanbul'u alma hayallerinden hiç vazgeçmeyecek, hasretle bekliyoruz...
 • SezerSezer9 ay önce
  Bizde korkmaniza gerek yok Bize kalleslik yapipda tirnagimiza basarsanizSorunlar baslar Yoksa benim ulkem kimseye zarar vermez Biz insani severiz Insani yaratani cooook daha severiz.
 • yükselkılıçyükselkılıç9 ay önce
  Bunlar yunandan cok daha aşağılar Allah topunuzun kökünü kurutsun
 • Kartal Kartal 9 ay önce
  Coşkun fazla cosuyorsun....
 • COŞkun atakCOŞkun atak9 ay önce
  ORTAMI MÜMKÜN OLDUĞUNCA GERİN.. HATTA SAVAŞI DA EKSİK ETMEYİN " SAVAŞ DURUMU SÖZ KONUSU "DİYE DEMOKRASİYİ, DEMOKRATİK HAKLARI, SEÇİMLERİ VS.. ASKIYA ALIN..İKTİDAR KÜLLİYEN SİZDE KALSIN..
 • remrem9 ay önce
  ulen siz yunanlar anladıbu dangalak chp zihniyeti hala diretiyor
 • Afrin KartalıAfrin Kartalı9 ay önce
  TV de gördünüz değil mi? SİHA ların bu abd döllerini takip edip havaya uçurduklarını. Yani verdikleri bu pozdan 2 dk. sonrabuuummmm.
 • Yunus16Yunus169 ay önce
  KOMŞU KOMŞU USLU DURUN . O BİZİM YAKALADIĞIMIZ YÜKSEK TEKNOLOJİ. ASIL SİLAHIMIZ ŞEHADETE KOŞARAK GİTMEMİZ. 15 TEMMUZ VİDEOLARINI İZLEYİN ANLARSINIZ. DOĞRU DURUN DOSTLUĞUMUZDAN ZARAR GELMEZ, USLU USLU OTURUN.
 • TruvaTruva9 ay önce
  Yeni anladınız, dangalaklar.
 • Osman19Osman199 ay önce
  Bu geri zekali Grekler'e birileri gercegi anlatsin;1-Grekler Roma'nin varisi degil kurbanidir!2-Biz Turkler Grekleri Roma'nin soy kirimindan kurtarip asirlarca koruyup yasattik.3-Grekler bugunki varliklarini Turklere borcludur ve Grekler Turkleri dusman gormekten vazgecmelidirler
 • Tarkan Tarkan 9 ay önce
  Geri zekali bu yunan. Aptallar siz bizimle 1915 de bas edemediniz simdi boyle bir umide sizi ne itti..... Itler. Baris varken bizi topraklarimizi genisletmeye zorlamayin aptallar.
 • şükrü onukşükrü onuk9 ay önce
  Haksız sayılmazlar , darısı Türk muhaliflerin başına , bu söylemler inşallah onlarında kafasını kumdan çıkarmasına vesile olur .
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 9 ay önce
  Aferin işte böyle titreyin!Haddinizi bilin moskof tohumları!

Günün Karikatürü

21 Kasım 2018