THY - Adıyaman

'Türklerle baş edemeyiz'

Yunanistan'ın önemli dergilerinden olan Diastima, Türkiye'nin Afrin'de yerli üretim İHA, helikopter ve mühimmatlarla operasyon düzenlemesini göstererek okuyucularına 'Türklerle başa çıkamayız' dedi.

15 Şubat 2018 Perşembe 12:23
'Türklerle baş edemeyiz'

Yunanistan'ın en önemli dergilerinden biri olan Ptisi Diastima'da yayınlanan "Teknolojinin savaşı nasıl kazanılır" başlıklı yazıda, Türkiye analizi dikkat çekti.

TÜRK TEKNOLOJİSİ YOK ETTİ

 Yazıda, Afrin'de yerli üretim SİHA'larla vurulan teröristlerden bahsedilirken, teröristlerin atış yaptıktan sonra zekice yer değiştirdiklerini ama onları yukarıdan izleyen "Türk teknolojisinin farkında olmadıkları için sonlarının geldiklerini bilmeden ortadan yok olduklarına" vurgu yapılarak teknolojinin ne kadar önemli olduğu anlatıldı.

"TÜRKLERLE SÜPER DNA İLE BAŞA ÇIKAMAYIZ"

Son zamanlarda Yunanistan ile Türkiye arasında yaşanan gerginlik nedeniyle de yapılan analizde “Gerçekleşmesi imkansız ulusal hayaller görmeyi bir kenara bırakalım. Türklerle süper DNA ile başa çıkamayız, bize modern silahlar lazım" sözleriyle Türkiye'nin askeri olarak kendini geliştirdiğini ama Yunanistan'ın her geçen gün geriye gittiği hatırlatıldı.

Haber Tarihi: 15 Şubat 2018 Perşembe 12:23

YORUM YAZ

 • Yunus16Yunus166 ay önce
  KOMŞU KOMŞU USLU DURUN . O BİZİM YAKALADIĞIMIZ YÜKSEK TEKNOLOJİ. ASIL SİLAHIMIZ ŞEHADETE KOŞARAK GİTMEMİZ. 15 TEMMUZ VİDEOLARINI İZLEYİN ANLARSINIZ. DOĞRU DURUN DOSTLUĞUMUZDAN ZARAR GELMEZ, USLU USLU OTURUN.
 • yükselkılıçyükselkılıç6 ay önce
  Bunlar yunandan cok daha aşağılar Allah topunuzun kökünü kurutsun
 • Kartal Kartal 6 ay önce
  Coşkun fazla cosuyorsun....
 • Afrin KartalıAfrin Kartalı6 ay önce
  TV de gördünüz değil mi? SİHA ların bu abd döllerini takip edip havaya uçurduklarını. Yani verdikleri bu pozdan 2 dk. sonrabuuummmm.
 • Tarkan Tarkan 6 ay önce
  Geri zekali bu yunan. Aptallar siz bizimle 1915 de bas edemediniz simdi boyle bir umide sizi ne itti..... Itler. Baris varken bizi topraklarimizi genisletmeye zorlamayin aptallar.
 • şükrü onukşükrü onuk6 ay önce
  Haksız sayılmazlar , darısı Türk muhaliflerin başına , bu söylemler inşallah onlarında kafasını kumdan çıkarmasına vesile olur .
 • TruvaTruva6 ay önce
  Yeni anladınız, dangalaklar.
 • remrem6 ay önce
  ulen siz yunanlar anladıbu dangalak chp zihniyeti hala diretiyor
 • Macit kurtMacit kurt6 ay önce
  "Gerçekleşmesi imkansız ulusal hayaller görmeyi bir kenara bırakalım"Yunan İstanbul'u alma hayallerinden hiç vazgeçmeyecek, hasretle bekliyoruz...
 • COŞkun atakCOŞkun atak6 ay önce
  ORTAMI MÜMKÜN OLDUĞUNCA GERİN.. HATTA SAVAŞI DA EKSİK ETMEYİN " SAVAŞ DURUMU SÖZ KONUSU "DİYE DEMOKRASİYİ, DEMOKRATİK HAKLARI, SEÇİMLERİ VS.. ASKIYA ALIN..İKTİDAR KÜLLİYEN SİZDE KALSIN..
 • Osmanlı Kadını Osmanlı Kadını 6 ay önce
  Aferin işte böyle titreyin!Haddinizi bilin moskof tohumları!
 • SezerSezer6 ay önce
  Bizde korkmaniza gerek yok Bize kalleslik yapipda tirnagimiza basarsanizSorunlar baslar Yoksa benim ulkem kimseye zarar vermez Biz insani severiz Insani yaratani cooook daha severiz.
 • Osman19Osman196 ay önce
  Bu geri zekali Grekler'e birileri gercegi anlatsin;1-Grekler Roma'nin varisi degil kurbanidir!2-Biz Turkler Grekleri Roma'nin soy kirimindan kurtarip asirlarca koruyup yasattik.3-Grekler bugunki varliklarini Turklere borcludur ve Grekler Turkleri dusman gormekten vazgecmelidirler

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü