Türk hackerlardan İsrail'e şok: Önemli yazışmalarını ele geçirdiler

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Türk hack grubu Turkz, bu kez terör devleti İsrail'e büyük darbe vurdu. Hack grubu bazı İsrail'in bazı önemli yazışmalarını da ele geçirdiğini duyurdu.

04 Aralık 2016 Pazar 01:26
Türk hackerlardan İsrail'e şok: Önemli yazışmalarını ele geçirdiler

YENİAKİT.COM.TR - Son günlerde yaptığı hack eylemleriyle dünyada ve Türkiye'de gündeme gelen Turkz Hack Grubu, bu kez Ezanı yasaklayan terör devleti İsrail'e büyük darbe vurdu.

İSRAİL'E BÜYÜK DARBE 

Türkiye ve Ümmetin çıkarlarını ön planda tuttuğunu belirten Turkz Hack Grubu, Terörist İsrail'in Bilim, Teknoloji ve Uzay Bakanlığı'nı ele geçirdi. Hack grubu terörist devletin sitesini çökertmekle kalmayıp domain hack yaparak alan adını tamamen ele geçirdi. Siteye girenler 2 gündür beyaz sayfadan başka bir şey göremiyor.

TEKNOLOJİ ALANINDAKİ ÖNEMLİ YAZIŞMALARI ELE GEÇİRDİLER

Türk hackerlar İsrail'in bilim ve teknoloji alanındaki önemli yazışmalarını da ele geçirdiğini duyurdu. Hackerlar bu önemli yazışmaları gerekli mercilere ileteceklerini belirtti.

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN SİTESİNE DE UĞRADILAR

Geçtiğimiz günlerde hack grubu, terör örgütünün önemli olduğu belirtilen 'pkkonline' sitesini de ele geçirdiklerini duyurdu.

"Devlet-i ebed müddet" sloganıyla dikkat  çeken hacker grubu, Türkiye düşmanlarına gereken her türlü cevabı vereceklerini belirtti.

Haber Tarihi: 04 Aralık 2016 Pazar 01:26

YORUM YAZ

    Günün Karikatürü

    21 Kasım 2018