Türk hackerlardan İsrail'e şok: Önemli yazışmalarını ele geçirdiler

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren Türk hack grubu Turkz, bu kez terör devleti İsrail'e büyük darbe vurdu. Hack grubu bazı İsrail'in bazı önemli yazışmalarını da ele geçirdiğini duyurdu.

04 Aralık 2016 Pazar 01:26
Türk hackerlardan İsrail'e şok: Önemli yazışmalarını ele geçirdiler

YENİAKİT.COM.TR - Son günlerde yaptığı hack eylemleriyle dünyada ve Türkiye'de gündeme gelen Turkz Hack Grubu, bu kez Ezanı yasaklayan terör devleti İsrail'e büyük darbe vurdu.

İSRAİL'E BÜYÜK DARBE 

Türkiye ve Ümmetin çıkarlarını ön planda tuttuğunu belirten Turkz Hack Grubu, Terörist İsrail'in Bilim, Teknoloji ve Uzay Bakanlığı'nı ele geçirdi. Hack grubu terörist devletin sitesini çökertmekle kalmayıp domain hack yaparak alan adını tamamen ele geçirdi. Siteye girenler 2 gündür beyaz sayfadan başka bir şey göremiyor.

TEKNOLOJİ ALANINDAKİ ÖNEMLİ YAZIŞMALARI ELE GEÇİRDİLER

Türk hackerlar İsrail'in bilim ve teknoloji alanındaki önemli yazışmalarını da ele geçirdiğini duyurdu. Hackerlar bu önemli yazışmaları gerekli mercilere ileteceklerini belirtti.

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK'NIN SİTESİNE DE UĞRADILAR

Geçtiğimiz günlerde hack grubu, terör örgütünün önemli olduğu belirtilen 'pkkonline' sitesini de ele geçirdiklerini duyurdu.

"Devlet-i ebed müddet" sloganıyla dikkat  çeken hacker grubu, Türkiye düşmanlarına gereken her türlü cevabı vereceklerini belirtti.

Haber Tarihi: 04 Aralık 2016 Pazar 01:26

YORUM YAZ

 • SalihSalih1 yıl önce
  Helal olsun bu genclerimize...Allah zihinlerinizi daima acik eylesin..basarilar versin..Türkiye düsmanlarina karsi daima galib eylesin !
 • sedat kalfasedat kalfa1 yıl önce
  helal olsun size ALLAH cc yardımcınız olsun selam ve sevgiler
 • cancan1 yıl önce
  hackerlerimizi www.cyber-warrior.org a üye olarak göstermeliyiz.
 • hülya kara hülya kara 1 yıl önce
  hangi siteyi hack ledilerini yazın da bilelim.
 • sher-ezsher-ez1 yıl önce
  Turk hachlar Israilin Hachlarinin pabuclarina bile varamazlar/Turk teknologisi Israil teknologisinden asirdan fazla geride/Fakat en anlamadigim nokta sizler "gazete" olarak bunu dogru goruyorsunuz ve destek veriyorsunuz sonra şaşmayın eger bu yılan sizleri sokarsa ve sokacaktır çünkü buda bir terör eylemidir ve sizler buna destek verıyorsunuz Önemli olan İsraile karşı haber yayınlamak. Ne kadar antesemik bir davranış.Ha DNGLK Salih kim bu Türkiyenin düşmanı ??
 • sher-ez sher-ez 1 yıl önce
  ?... işte ozgurluk turkiye tipi

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü