Tüm ülke ayağa kalktı! Balistik füze geliyor

Hawaii'de, bir balistik füzenin adaya yöneldiğine dair telefonlara gönderilen mesaj büyük paniğe neden oldu.

13 Ocak 2018 Cumartesi 23:26
Tüm ülke ayağa kalktı! Balistik füze geliyor

Hawaii'de, bir balistik füzenin adaya yöneldiğine dair verilen yanlış acil durum uyarısı vatandaşlar arasında panik yarattı.

ŞOK EDEN MESAJ

Adalıların cep telefonlarına sabah saatlerinde acil uyarı koduyla "Hawaii'ye yönelik balistik füze tehdidi. Derhal sığınak arayın. Bu bir tatbikat değildir." bilgisi gönderildi.

ŞORUŞTURMA AÇILDI!

Hawaii Acil Durum Dairesi Sözcüsü Richard Repoza, telefonlara gönderilen uyarının yanlış alarm olduğunu açıklarken olayın soruşturulduğunu söyledi.

Uyarı, adadaki vatandaşlar arasında paniğe neden oldu.

AA

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi 23:26

YORUM YAZ

  • yusufyusuf1 yıl önce
    Yeni arayüz güzel değil en önemlisi kaldığın yerden devam etmiyor eskisi çok daha güzel ve hızlı idi. Selamlar
  • Semih adilogluSemih adiloglu1 yıl önce
    Arkadas bu ne yaaa niye degistirdiniz sitenin seklini haber okuyamaz hale geldik su an igrenc bi durumda site. Derhal eski haline donmeli site !!!
  • Beyaz amcaBeyaz amca1 yıl önce
    Berbat bir format , anlaşılıyor siz okuyucunuzu kovuyorsunuz.. Git sözcü oku diyorsunuz..okuyucunuzu dikkate almıyorsunuz , elmi değiştirdi bu gazete duyduklarımız doğrumu..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019