TSK'dan sınıra tank sevkiyatı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının ardından Suriye sınırındaki birliklere takviye amaçlı gönderilen tanklar Hatay'a ulaştı.

13 Ocak 2018 Cumartesi 19:50
TSK'dan sınıra tank sevkiyatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Elazığ'daki AK Parti kongresi konuşmasında, "Afrin'de teröristler teslim olmazsa orayı başlarına yıkacağız. Münbiç'te bize verilen sözler yerine getirilmezse kendi göbeğimizi keseceğiz. Bir haftaya kalmaz ne yapacağımızı görecekler." sözleri sonrasında Suriye sınırında sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

TSK, AFRİN'İ VURMAYA BAŞLADI

Hatay'ın Reyhanlı ilçesi Oğulpınar sınır karakolu mevkinden TSK unsurlarınca Afrin'de PYD mevzilerine yönelik aralıklarla top atışları yapılmıştı.

SINIRDA SICAK SAATLER

Türkiye'deki çeşitli birliklerinden kente gelen 5 tank yüklü tır konvoyu, Hatay'ın Reyhanlı ilçesine geldi. Konvoy burada güvenlik önlemleri altında Suriye sınırındaki birliklere sevk edildi.

 

Haber Tarihi: 13 Ocak 2018 Cumartesi 19:50

YORUM YAZ

 • Jurgen MollaoğluJurgen Mollaoğlu9 ay önce
  Patlamayan toplar, 2.nci dünya savasindan kalan tanklar, pasli piyade tüfekleri ile savasa gidilmez. Cok zayif kaliyoruz.
 • kasımkasım9 ay önce
  Ad kavmı bizdem kim göçlğdğr diyorlardı. Onlar onları yaratan sllahın onlardan daha kuvvetli olduğunu unutmuşlardı.
 • YALANLARdan BIKTIK ARTIK YETERRR!YALANLARdan BIKTIK ARTIK YETERRR!9 ay önce
  sizde basbakanda cok yalan atiyorsunuz. millet in karni tok artik böyle yalanlara anlamadiniz mi? bu saatden sonra girsen nolcak? yok bugün yok yarin, yok haftaya,yok gelcek aya. milleti salak yerine koymayin. is istden gecti artik! bir gece ansizin lafini duyamiyorum artik ,midem bulaniyor bu lafi her duydumda! sürekli yalan sürekli yalan! ve sizde destekliyorsunuz! cumhurbaskani ne kadar sucluysa sizde okadar suclusunuz yalanlara alet oldugunuz icin ve milleti sürekli kandirdiniz icin. gecti bolunun pazari! artik hic bisey yapamaz türkiye! en kahroldum sey ise, bizim politikacilarin bu kadar korkak olmasi!
 • avcı demiravcı demir9 ay önce
  Bunlar sözden anlamazlar.Vurun gitsin.sıra menbiç ve idlipte.gücünü göstereceksin.
 • ErcanErcan9 ay önce
  Çok geç kaldık çookk, ve tanklarda hurda , milli tank ne oldu hala motor bulamıyoruz değilmi, yahu ABD bizle dalga geçiyor oyalıyor be, adamlar çoktan guard ını aldı,
 • haydarhaydar9 ay önce
  Pyd bu tankları bekliyor zaten güdümlü füzeleri denemek için, 2. dünya savaşından kalan tanklar mı gidiliyor, yolunuz açık olsun ilk denemeler demek Türklerin üstünde olacak...

Günün Karikatürü

17 Ekim 2018