Trabzon uçağındaki dehşet anları kameraya böyle yansıdı

Ankara-Trabzon uçuşu sonrası Trabzon Havalimanı'na inerken pistten çıkan uçağın içinde yolcularının yaşadığı panik yine yolcuların cep telefonu kameralarına yansıdı.

14 Ocak 2018 Pazar 10:05

Pegasus Hava Yolları’na ait Boeing 737 tipi Ankara-Trabzon uçağı dün gece Trabzon Havalimanı’na iniş yaptığı sırada pistten çıkmıştı. Uçakta bulunan 162 yolcu, 2 pilot ve 4 kabin görevlisi tahliye edilirken, olayda herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmamıştı.

Trabzon'daki kazanın boyutu hava aydınlanınca ortaya çıktı

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2018 Pazar 10:05

YORUM YAZ

 • KemenceciRizaKemenceciRiza1 yıl önce
  Bu ne kadar hamsi meragi, yahu ta denize kadar indiniz. Balik bu kadar mi sevilir. Ucagi`da deli ettiniz.
 • abdoabdo1 yıl önce
  bundan sonra thy ile seyahat ediniz. tahminim pegasus uçağının tekerlekleri kabaktı herhalde kaydı. uçağın bakımı özel sektörde pahallıya patlamasın diye ucuz madde kullanılır. fakat thy de bu olmaz
 • Hayrettin HatunoğluHayrettin Hatunoğlu1 yıl önce
  Pilotuna helal olsun çok marifetli bir pilotmuş? Şirketi onu ödüllendirmeli bir uçak ancak bu kadar mahvedilebilir.
 • Osman GüngörmüşOsman Güngörmüş1 yıl önce
  rezalet, tahliye bu şekilde olur mu? eminim bagajını almaya çalışanlar var. 70-80 saniye içinde tahliye bitecek şekilde tasarlanmıştır uçak

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ocak 2019