TIME'dan alçaklık! Erdoğan'ı Cancık'ın ağzından tanıttı

Time Dergisi, "Dünyanın en etkili 100 ismi" arasında gösterdiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kendi sığıntıları olan Alman soytarısı firari Can Dündar'a anlattırdı.

20 Nisan 2017 Perşembe 22:52
TIME'dan alçaklık! Erdoğan'ı Cancık'ın ağzından tanıttı

Time Dergisi'nin "Dünyanın en etkili 100 ismi" öncüler, devler, sanatçılar, ikonlar ve liderler olmak üzere 5 kategoriye ayrıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da liderler kategorisinde yer aldı. Fakat övmek için değil.

Türkiye'nin makus tarihini değiştiren ve Türkiye Halkı'nın %50'den fazlasının destek verdiği Erdoğan'ı diktatör olarak gösterdiler.

24 kişinin yer aldığı en etkili liderler listesinde Putin ve Erdoğan'ın yanı sıra İngiltere Başbakanı Theresa May, ABD Başkanı Donald Trump, Julian Assange, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un ve Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus gibi isimler de var.

YAZI FİRARİ CAN DÜNDAR'DAN

Dergi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tanıtım yazısını ise firari Can Dündar'a yazdırdı. Dündar yazısında ise 2001 yılındaki kriz sonrası dini siyasi amaçlarla sömürdüğünü yalanlarını söyleyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iktidara böyle geldiği yalanlarını savurdu.

Dündar yazının devamında, Erdoğan'ın "Müslüman demokrat" cephesini kabul etmeye gönüllü Batı tarafından desteklendiğini, 15 yılda altı seçimi kazandıktan sonra güç sarhoşu olduğunu ve kendisi dahil düzinelerce gazeteciyi tutuklattığı iftiralarını yazdı.

İftiraları bu kadarla da sınırlı kalmayan firari Can Dündar, 15 Temmuz sonrasında ise 70 binden fazla insanı hapise attırdığı yalanlarını da savundu.

Haber Tarihi: 20 Nisan 2017 Perşembe 22:52

YORUM YAZ

 • SNYSNY11 ay önce
  ama sen hala yurt dışında fare gibi dib delik arıyorsun, bunuda dip not düşseydin iyi olurdu
 • MİLLETMİLLET11 ay önce
  SENİSOYTARİ CANCİKSENİ NİYEÇAKTİN BELLİOLDU KİMEHİZMET ETTİYİN ORDAKAL
 • AliAli11 ay önce
  Can Dündar nekadar sevimsizsin
 • TürkiyeTürkiye11 ay önce
  Şerrrrrrefsiz korkak alçak hain haysiyetsiz vatansız bayraksız dinsiz adam. Almanya dan tabii yapmak kolay. Yiyiyorsa gel Türkiye ye seni bir güzel okşayalım
 • Bahar Bahar 11 ay önce
  Bilerek ve isteyerek senden istiyor bre aptal beyinsiz. Sende kendini bi halt sanıp dizersin fitneyi.
 • Arif Arif 11 ay önce
  Canı sirk maymunu gibi kullanıyorlar işleri bitince eline muz verip,paketliyecekler.
 • MEHMET ŞEKERMEHMET ŞEKER11 ay önce
  sevindinmisalak kullanılmak hoşuna gidiyor
 • MisafirMisafir11 ay önce
  Boşuna yorulmasın bizim içinde yazının mahiyetide "can'ın zırvalama time" olmuş.Lütfen devletim gelecek kuşakların bu fetö muhabirinin yazılarına kalmasın !Cumhurbaşkanlarının ve başbakanların yaşadıklarını tarih kitapları dahil bir çok yayınla gelecek nesillere doğru dürüst aktarılmalı!Özellikle ilköğretim 1 ve 2'lere el atmış gibiler! Bu yaşlar asıl gelecek için temelin püf noktası ve istismarıda yapılmakta gibi!!!
 • Hadi OrdanHadi Ordan11 ay önce
  Dünyanın en iki yüzlü dergisi elbette senin gibi bir yüzsüzden medet umar.Şaşırdın mı ..cancık.
 • yasin yasin 11 ay önce
  hadi hayırlı olsun bakam başkan ettik adamı
Daha fazla yorum göster

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 16.03.2018